Buty Kowbojki

Kowbojki, co sądzicie?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
oddałem moje kowbojki do szewca... po świętach będą z nowymi flekami, podbitymi metalowymi żabkami :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nie przepadam zbytnio, ale ze skórzanymi rurkami niekiedy fajnie się komponują ;). Niemniej na koncercie się w nich nie wyobrażam.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie przepadam zbytnio, ale ze skórzanymi rurkami niekiedy fajnie się komponują ;). Niemniej na koncercie się w nich nie wyobrażam.
no na koncercie, to tylko Ci na scenie mogą sobie na nie pozwolić :p a do rurek pasują tylko długie, do krótszych już tylko można zwykłe spodnie, bo nie wpuścisz ich do środka :p
 

talanar

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Mnie sie podobaja ale bym nie odważyl sie założyć. Za bardzo wyrózniajace sie :rumieniec: Tylko te wysokie zazwyczaj mi sie kojarza z tandetnymi wykonczeniami, wiec chyba bym byl za niskimi jednak.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
jak dla mnie okropne ;p
ale damskie kowbojki tez mi sie nie podobaja :p
nie lubie tego fasonu ani w damskich ani w meskich ;p
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
kowbojki to niewątpliwie eleganckie buty, mnie się podobają najfajniesze są te wysokie, ale ja osobisci znając poziom tolerancji polaków na wszystko co się wyróżnia założył bym co najwyżej te za kostkę :) . No i warto zauważyć że nie wszystkie kowbojki są fajne jak widze niektóre z tych co są na allegro to mi ręce opadają, natomiast :D jakby od kogoś wykombinować używane kowbojki takie co ktoś przez długi czas nie używał i mu gdzieś schowane przeleżały, a są w dobrym stanie to byłoby ok bo te klasyczne kowbojki są najlepsze.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
4129_2.jpg

A dlaczego faceci mieliby nie chodzić w kowbojkach? Co Wam z nich nie pasuje? Przecież to wygląda genialnie :)
 

SportHurtownia

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
Jeżeli mam być szczery to mi osobiście bardzo podobają się buty typu kowbojki do jeansów i stylu nieco bardziej eleganckiego. Sama kolorystyka to już kwestia gustu, mogą być zarówno te czarne jak i jasne brązowe.
 
Do góry