Buty do koszykówki?

sajmona99111

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Poszukuje butów do gry w basketa, gralem wczesniej w kobe1 black mambie.. szukam czegos nowego... moze jakies propozycje?
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
nike dunk high, jordany, reeboki dużo tego jest ;p ja polecam jordany, jeśli dostaniesz (model wedle uznania) bardzo wygodne i wytrzymałe.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
wiem już, że cena dla ciebie nie ma większego znaczenia, ale może masz jakiś typ, albo przynajmniej markę, albo nie wiem chcesz mieć czarne buty, albo jakieś inne wymagania??
może się czepiam detali, ale ja zawsze mam tysiąc pięćset wymagań jak chcę coś kupić.
ale jeśli szukasz butów do basketu to może takie ci się spodobają http://newbalance.pl/katalog-produktow/obuwie/kolekcja-meska/cbb502k.html moim zdaniem całkiem nieźle się prezentują, po drugie są dobrej firmy, po trzecie nie są jakoś specjalnie drogie ;)
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Buty do grania, to nie buty na miasto. Nie muszą fajnie wyglądać, mają być wygodne.

Jeśli chcesz porady, to powiedz na jakiej grasz pozycji i czy wolisz grę szybką i dynamiczną (wtedy buty przed kostkę), czy grę pod koszem i częste wsady (wtedy buty wysoko za kostkę). Jak nie możesz się zdecydować, albo łączysz oba style bierz te średnio za kostkę. Osobiście polecam Jordany 1 Flight :)
 

LubaxD

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
26
nike dunk high, jordany, reeboki dużo tego jest ;p ja polecam jordany, jeśli dostaniesz (model wedle uznania) bardzo wygodne i wytrzymałe.
Po 1. Pfff. ha nie no odjazd ty od kiedy Nike Dunk są ko koszykówki ?? :mruga: :lol:
Po 2. Nie specjalnie jest model z Nike "Jordan" (jak ktoś wie kto to jest )
Aż mi sie brechać chciało jak to napisałeś Jordany spoko ale Nike Dunk?? :lol:
33618.png

33633.gif

33658.gif

33882.gif

33874.png

33883.png

33822.gif
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No Dunki może nie są dedykowane do kosza, ale przecież się nadają. Można w nich grać :) Też ostatnio myślę nad nowymi butami. Nie wiem czy nie wezmę tych bo nie chcę grać tak jak wszyscy w a1 albo rbk - plaga wśród moich znajomych. Trzeba się wyróżnić :D :D
 
B

bone1906

Guest
Takie new balance są fajne i niedrogie http://www.tanisport.pl/newbalance/BB580WN/Product.aspx . Mają specjalną technologię amortyzującą stopę i ułatwiającą wyskok, śmigam sobie w nich czasem także nie grając akurat i są bardzo wygodne.
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
bone1906 sadzisz, że koleś od stycznia 2009 nie znalazł sobie butów?
 
Do góry