Buty do "garnituru"

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich po mojej dłuższej nieobecności :)

Zacznę od tego, że nie znoszę garniturów i w swojej szafie takowych nie posiadam :) Moim zdaniem elegancko można wyglądać nie tylko w tym uniformie. Teraz przyszedł jednak taki czas, że muszę kupić coś w 100% oficjalnego, ale nie będzie to na pewno garnitur. Mam zamiar skompletować coś ciekawego, jakąś marynarkę i materiałowe spodnie i nie będzie to tak monotonne jak jednolity garnitur. No i tu pojawia się problem, bo najpierw chcę zakupić buty i od nich zacznę poszukiwanie i dobieranie reszty. Jedno jest pewne : mają to być zamszowe, dobre jakościowo, włoskie buciki :D

Bardzo Was proszę o przedstawienie Waszych propozycji. Cena : 150 - 200zł (nie musi być dokładnie tak)
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Z zamszowymi to mi się mokasyny kojarzą, mogą byc?. A i kolor to proponowałbym brązowy (tak jakoś do zamszu mi pasuje :p). Jak znajdę jakieś na necie to dam link
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
kowbojki, takie za kostkę to akurat taka cena. jak nie idziesz w dresie i bojówkach to powinny pasować ;]
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heh a mi się wydaje, że jak będziesz miał marynarkę to najlepsze do tego będą lakierki
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
zastanow sie nad tym zamszem ;p.. a jezeli chcesz dobre wloskie buciki to hmm mysle ze wiecej pieniazkow trzeba przygotowac ;p za 200zl ciezko kupic pozadne buty polskiej firmy z ccc zalozmy ;p a co dopiero jakies 'wloskie' (rozumiem ze piszac wloskie myslisz dobrej marki albo projektanta)
 
Do góry