buty do czarnych jeansow

ForzaJuve

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam!
Zamierzam kupic sobie te buty:
klik
Zastanawiam sie czy beda pasowaly do czarnych jeansow, cos w tym stylu:
klik
Jesli nie to jakie buty w stylu sportowym bardziej beda pasowaly do takich spodni?
Z gory dzieki za odpowiedzi!
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
jedna i druga para będzie pasować, ale te sportowe mnie średnio się wizualnie podobają.
 

5liwa

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
czarne buty pasuja do ciemnych kolorów spodni a jasne takie jak te brązowe idealnie do jaśniejszych np.jeansów, nie ma zbyt dużego kontrastu i jest elegancko wiec jeśli cie stać na kupowanie obu par to spoko a jak nie to zd4ecyduj do czego to zalozysz czesciej
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
czarne buty pasuja do ciemnych kolorów spodni a jasne takie jak te brązowe idealnie do jaśniejszych np.jeansów, nie ma zbyt dużego kontrastu i jest elegancko wiec jeśli cie stać na kupowanie obu par to spoko a jak nie to zd4ecyduj do czego to zalozysz czesciej
znów jakaś chora teoria

W brązie lepiej wyglądają te buty, ale ich cena jest trochę za wysoka..
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Dzisiaj wszystko się uniwersalizuje i nie ma już tak,ze ciemne buty to ciemne spodnie. Każdy chodzi jak chce,wg własnego gustu oraz uznania. A może taki model butów dla Ciebie http://www.sport-house.pl/product.php?productId=89
co o tym myślisz?
 

sobolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Nie ubieraj się jak do kościoła. :D w sumie do każdego koloru polecam Ci adidas ZX, mi się te podobają np: 1

a jak koniecznie chcesz ciemne, to zobacz mega klasyki reebok 2
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Mi osobiście bardziej do gustu przypadły te nr 2 ,ale jak wiadomo to Twoja decyzja i będą pasować niemal do wszystkiego,wiec tym nie masz się co martwić.
 
Do góry