buty do chodzenia na lato

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
CitySport napisał:
Bardzo fajnie się prezentują,myślę że spodoba się wielu Użytkownikom na forum,są sportowe jak i zarazem modne. Możesz napisać w jakiej cenie kupiłeś? Tak z czystej ciekawości.
pytasz o ZX? Niecałe 300zł. Warte swojej ceny.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Buty są warte swojej ceny, Znalazłam wczoraj taki konfigurator którym można zaprojektować sobie adidasy zx według swojego stylu.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
A co sądzicie o takich panowie? Planuję kupić. ZX 750:

zx-750-navy-2-1000x1000.jpg
 
S

szyszana

Guest
Na wakacje mam sandały od Merg, do tego buty sportowe i wystarczy. Ciepłych dni jest niewiele, ale jeśli już się pojawią, to w zasadzie żadne inne obuwie poza klapkami/sandałami nie ma sensu. Dla stóp to byłaby katorga :D
 
C

cudarchitektury

Guest
Mi bardzo podobają się buty LACOSTE Aylmer 176 (chciałem wkleić zdjęcie lecz nie mogę). A co wy o nich sądzicie?
 
S

szyszana

Guest
Ewentualnie można i tak - buty w dalszym ciągu od Merg. Można wygodnie i efektownie ;-)

pol_il_Wystrzalowe-Sandaly-na-wysokiej-szpilce-36146.jpg
 
S

szyszana

Guest
A swoją drogą - w jakich butach chodziliście przy tych upałach? Baleriny, klapki? Bo ja głównie... bez ;-)
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Na lato najwygodniejsze są klapki męskie bez skarpetek. Nie polecam do biura, ale po pracy czemu nie :)
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Merg.pl znam, kilka razy u nich kupowaliśmy buty, ale generalnie znacznie lepszym wyborem będzie po prostu szukanie tego przez internet. Przede wszystkim w sieci szuka się tego bez porównania łatwiej, jest większy wybór, niższe stawki. Ale oczywiście co kto lubi...
 

ukasz Rakowicz

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Sandały i mokasyny jak dla mnie. Ze skarpetami to serio czasem jeszcze potrafię natknąć się na indywiduum w sandałach i skarpetach :)
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Lepszych butów na wakacje chyba nie ;-) Te od Merg, za śmieszne grosze.
Czego chcieć więcej? ;-)

46931_2.jpg
 
Do góry