Burza mózgów. Szukam pomysłu na pracę zdalną, bez ściem.

dalebarbara

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Chciałem się was poradzić... może ktoś będzie miał jakiś dobry pomysł. Otóż pracuję w godzinach nocnych, 3/4 czasu mam dla siebie. Chciałem znaleźć sobie jakieś dodatkowe zajęcie, które mógłbym wykonywać w trakcie tej mojej pracy i niestety nie mam żadnych dobrych pomysłów. Telemarketing odpada z racji tego, że pracuje w nocy, a nie chcę poświęcać dodatkowo więcej czasu. Z resztą w ciągu dnia to zazwyczaj śpie po pracy. Przepisywanie tekstów jest nieopłacalne. Szukam ofert dotyczących obsługi sprzedaży na allegro, ale nic na razie niestety nie znalazłem. Korzystam z google alerts i wszelakich powiadomień o ofertach z serwisów z ogłoszeniami, ale cały czas nic. Gdyby ktoś miał jakiś ciekawy pomysł na takie dodatkowe zajęcie, które nie wymagałoby od mnie poświęcenia dodatkowego czasu oprócz tego, który spędzam w swojej zwykłej pracy byłbym bardzo wdzięczny i oczywiście rad. Spamerów ze stron z cudownymi ofertami typu zarób 1000zł dziennie za klikanie proszę o nieudzielanie się w wątku.
Pozdrawiam.
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Szukaj firm które pośredniczą w reklamie. Jest tego mało - i będzie cięzko lecz warto. Dorabiam 3,4h dziennie w Internecie i dolatuje mi w granicach 800-1200zł miesięcznie. Dostajesz zlecenie zareklamowania firmy - ogłaszasz ją dosłownie wszędzie gdzie się da zbierając linki zamieszczonych reklam i odsyłasz do centrum. Wymagane niestety szybkie łącze netowe i dobry komputer. Niestety, nie mogę zdradzić u kogo dorabiam. Znalazłem przez google.
 

gambi

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Przeglądaj dalej serwisy ze zleceniami i ogłoszenia można znaleźć tam czasami bardzo ciekawe oferty. W twoim przypadku... mógłbyś miedzy innymi pisać teksty na potrzeby seo? Zawsze coś tam można realnie zarobić, albo możesz robić marketing szeptany na forach, pisząc płatne posty... tak jak niektórzy na tym forum już to robią. Pamiętaj że szukasz dodatkowego zajęcia... zatem kokosów się nie spodziewaj z tego typu prac;)
 
Do góry