Buciki

Andrzejo

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam co sądzicie o tych butach buciki
i tutaj takie parę pytań czy ktoś zamawiał buty już z tego sklepu?
czy w firmie convere rozmiarówka różni się od innych firm ?
Jak zamawialiście buty przez neta to jak mierzyliście tą wkładkę?
Jak ktoś ma takie buty to proszę o opinie o nich.

Czy znacie jakiś sklep internetowy gdzie można je kupić ale warunek żeby sklep miał opcje pierwsza wymiana za darmo?
 

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
Buty są spoko ale wg mnie zbyt popularny model. Hmm najlepiej nie sugerować sie numerem buta tylko długością wkładki w cm. Szukaj sklepu gdzie bedziesz mial mozliwosc wymiany w przypadku źle dobranego numeru :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
bierzesz kartke a4, kladziesz stope przysuwasz sie do sciany, i kreslisz kreske, tam gdzie konczy Ci sie stopa. Potem to mierzysz. to bedzie dl wkladki
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
nie mierz wkładki tylko kup rozmiar który zawsze kupujesz ta metoda najlepiej działa. raz kupiłem trampki o rozmiar za dużo bo debil sprzedawca twierdził że rozmiarówka jest zawyżona, póxniej ku[piłem inne buty też za duże bo sprzedawca tak doradzał i w ogóle źle zmierzył wkładkę, ale wymieniłem je oczywiście na mój koszt. tydz. temu kupiłem buty które zdaniem sprzedawcy mają dużo zawyżoną numerację i twierdział że powinienem kupić numer mniejsze niż zawsze ale tym razem nie posłuchałem sprzedawcy i kupiułem mój normalmny rozm. i jednak są na mnie dobre. ciesze się że tym razem nie posłuchałem sprzedawcy. te rozmiary wkłądek to niektórzy tak mierzą że chyba nie wiedzą jak to się powinno robić ;)
 

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
nie mierz wkładki tylko kup rozmiar który zawsze kupujesz ta metoda najlepiej działa. raz kupiłem trampki o rozmiar za dużo bo debil sprzedawca twierdził że rozmiarówka jest zawyżona, póxniej ku[piłem inne buty też za duże bo sprzedawca tak doradzał i w ogóle źle zmierzył wkładkę, ale wymieniłem je oczywiście na mój koszt. tydz. temu kupiłem buty które zdaniem sprzedawcy mają dużo zawyżoną numerację i twierdział że powinienem kupić numer mniejsze niż zawsze ale tym razem nie posłuchałem sprzedawcy i kupiułem mój normalmny rozm. i jednak są na mnie dobre. ciesze się że tym razem nie posłuchałem sprzedawcy. te rozmiary wkłądek to niektórzy tak mierzą że chyba nie wiedzą jak to się powinno robić ;)


Tylko ze rozne firmy mają rozne numeracje: np 45 z reeboka obpowiada 47 z nike
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Witam co sądzicie o tych butach buciki
i tutaj takie parę pytań czy ktoś zamawiał buty już z tego sklepu?
czy w firmie convere rozmiarówka różni się od innych firm ?
Jak zamawialiście buty przez neta to jak mierzyliście tą wkładkę?
Jak ktoś ma takie buty to proszę o opinie o nich.
Sam mam takie buty, tylko brązowe. Moje już dużo przeszły, są zniszczone, ale nie rozlatują się, nie pękają. Możesz śmiało zamawiać.
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Tutaj masz aktualną i najbardziej wiarygodną rozmiarówkę marki Converse:



Wystarczy zmierzyć długość stopy w skarpetce i dobrać odpowiedni rozmiar. Consy mają jednak to do siebie, że trzeba je troszkę rozchodzić. :p
 
Do góry