Brzydula

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
zaraz co ja pisałem w poprzednim poscie?!?!
no własnie...nie znam dziewczyny która by uważała że jest piekna, sliczna, madra, szupła itp chociaz takie zakochane w sobie narcyzy też są...

dziewczyno...uwierz w siebie
swoją drogą to ile masz lat??
moze jest jeszcze za wcześnie na taką miłość
do tego trzeba dojrzec...
nie możesz uwazac ze jestes najgorsza najbrzydsza itp !!!
nie spotkałas widocznie jeszcze odpowiedniej osoby która by Ci uswiadomiła ze to nieprawda...
Ale chyba sie widze w lustzre nie!!!! mam czternaście lat i co z tego przecież to niema znaczenia!! niestety tak myśle osobie i tego nie zmienie
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ale na pewno znajdzie sie ktos, dla kogo nie bedziesz brzydka :p A prawda jest taka, ze kiedy taki ktos sie znajdzie, to sama zmienisz o sobie zdanie :D
 

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
TU i TAM (Chełm)
moim zdaniem to ty tak osobie uważasz już tylko z przyzwyczajenia bez wzgledu na fakty:p

popatrz tylko na moj awatarek ?? i kto lepiej wyglada:p (1:0 dla mnie)
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
...ewusia... znajdzie się jeszcze taki,który Cię pokocha :D
Jak to moja mama mawiała ''tego kwiatu jest pół światu'' :p
Powodzenia życzę i więcej wiary w siebie :eek:k:
Pozdrawiam :przytul:
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Chyba powinnaś zmienić zdanie o sobie. Przestań mówić, że jesteś brzydka, niekochana, itp.
Jeśli chodzisz ciągle smutna to wybacz, ale odstraszasz tym ludzi.
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Caramella ma racje jeśli sama nie zmienisz zdania o sobie to inny będą cię uwarzać za taką jaką ty się uważasz
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja tez jestem brzydki i jakos z tym musze zyc :] a dziewczyn mam aż za duzo :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ewcia nie wazne czy jeses piekna czy brzydka najwazniejsze zebys znala swoja wartosc i wiedziala ze czeka na Ciebie gdzies prawdziwa miloscjak zreszta na kazdego z nas. A tak w ogole to zgadzam sie ze stwierdzeniem ze nie wszystkie ladne dziewczyny maja chlopakow. A poza tym kazdy ma inny gust i to co ty uwazasz za piekne drugiemu moze sie nie nie podobac :) Vito dobrze powiedzial ze my dziewczyny takie juz jestesmy zawsze chcemy byc ladniejsze szczuplejsze madrzejsze... :) Ale trzeba zaakceptowac siebie.
 

**Sandra**

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja nie wiem co można dodać do tego co wszyscy piszą. Wątpię, żebyć naprawdę była aż taka brzydka. MYślałam tak samo jak TY, ale teraz każdy w ółko oowtarza mi, że to nieprawda. Piszesz, że żaden chłopak się Tobą nie interesuję, mogę poradzić Ci tylko żebyć nie zrobiła tego co ja, tzn. nie mów nigdy chłopakowi wprost, że Ci się podoba bo to bezsensu.Myślę, że takie osoby jak Ty czy ja kiedyś w końcu znajdą kogoś , kto będzie chciał z Nami być :)
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
nie ma dziewczyn brzydkich :p pozatym dla kogos mozesz byc zajefajnie piekna a dla kogos taka obojetna....weic nie mow ze ejstes brzydka...prawdziwe peikno jest w srodku a nie na zewnatrz
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Czlowiek z wiekiem pieknieje :D , mowie to na swoim skromnym przykładzie :p. na pewnoe jeszcze podrosniesz , wydoroslejesz i bedzie zciebie niezła kobitka a teraz sie nie przejmuj, bo naprawde nie ma brzydkich dziewczyn... sa tylko slepi faceci :p
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Każda kobieta jest jak księżniczka w oczach tego który ją kocha.

Wiesz co dam Ci radę, uwierz w siebie, weź się w garsć nie nie użalaj się nad swim wyglądem, nikt nie jest idealny. Musisz byc pewna siebie, wtedy będziesz wesoła i tym będziesz przyciągala osoby do siebie.
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
Czlowiek z wiekiem pieknieje :D , mowie to na swoim skromnym przykładzie :p. na pewnoe jeszcze podrosniesz , wydoroslejesz i bedzie zciebie niezła kobitka a teraz sie nie przejmuj, bo naprawde nie ma brzydkich dziewczyn... sa tylko slepi faceci :p



szczera prawda znam takie jedne ktore były piekne ale naprawde piekne za młodu teraz sa straszne
a znam taka jedna z ktora choodziłem do klasy w podstawowce była naprawde brzydka
a teraz ja spodkałem i nie poznałem byłem zauroczony nigdy bym nie przypuszczał ze to ona
nie do wiary ale ogolnie ja teraz juz nie zwracam na wyglad tylko na charakter bo to w zyciu jest najwazniejsze i niemartw sie na zapas jestes jeszcze młodziutka i wszystko przed Toba :)
kazdy ma swoja połowke tam gdzies :)
 
Do góry