Brzydula

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Uważam że jestem brzydka i dlatego żaden chłopak mnie niechce:( znowu sie zakochałam jak zwykle bez wazejmności;/ Czemu inne dziewczyny są ładne chłopcy na nie lecą a inne są brzydkie i mogą sobie pomażyć, że kiedyś będą mieć chłopaka przynajmniej ja tak czuje:(
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Uważam że jestem brzydka i dlatego żaden chłopak mnie niechce:( znowu sie zakochałam jak zwykle bez wazejmności;/ Czemu inne dziewczyny są ładne chłopcy na nie lecą a inne są brzydkie i mogą sobie pomażyć, że kiedyś będą mieć chłopaka przynajmniej ja tak czuje:(

etam to nie prawda... to narazie taki wiek że chłopcy lecą na "opakowanie".... dopiero jak się przejadą kilka razy to zaczną zauważać nie tylko te ładne laski.....

no właśnie nie liczy się tylko piękno :) czasem nawet te śliczne dziewczyny nie mają chłopaka i tu chyba nie chodzi o wygląd :]
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
1. Zdjecie masz male, ale z tego, co widze, wcale nie jestes brzydka :p
2. Jestes o rok mlodsza ode mnie, a ja tez rok temu jeszcze chlopaka nie mialam :p Ale mialam go juz 11 miesiecy temu :D Miesiac chyba jeszcze wytrzymasz? ;)
3. Spoko, polowa moich wcale niebrzydkich przyjaciolek nie miala jeszcze chlopaka :) Mowie Ci, lepiej miec jednego, ale za to dlugo i kochanego niz co miesiac innego :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
nic na siłe wszystko samo przyjdzie :) to jeszcze ten wiek ale zoabczysz wystarczy ze uwierzysz w siebie i bedzie spoko :) a moje rady są zawsze trafne :eek:k:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja też jestem brzydka..
Ale żyje dalej.

A Ty się nie martw.
Książe sam przyjdzie :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Jak każdy widział w galerii - brzydulam jakich nie mało :p
W podstawówce wytykano mi moją tusze i "brylki", też niejeden raz nasłuchałam się niemiłych słów. Na miłość czekałam długo, ale uważam że było warto. A co nagle to po diable, jeśli wiesz co mam na myśli :)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
etam to nie prawda... to narazie taki wiek że chłopcy lecą na "opakowanie".... dopiero jak się przejadą kilka razy to zaczną zauważać nie tylko te ładne laski.....

No i właśnie oto w życiu CHODZI!!! Trzeba znaleść DUSZĘ a nie tzw: "opakowanie" :)
Pozdro!@!

P.S. Jak Ty możesz być brzydka jeśli na ogół każdy jest piękny inaczej! ODROBINA WYOBRAŹNII! I wracamy do życia!! MAXYMALNIE!! LOL :D
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
ewusia wszystko bedzie dobrze :)
Jeszcze znajdziesz swojego księcia z bajki.
Ja też jestem sama i tym się nie przejmuje.
 
C

*ChMuRkA*

Guest
hehehe ja też nie jestem piękna :/ bo nie o to chodzi :p głównie liczy się charakter no nie chłopaki?? :D właśnie :] przecież dla każdego jest Księciunio i Księżniczka z bajków :D pzdr
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
wiesz co?? chyba każda dziewczyna uważa ze jest brzydka, gupia i za gruba...
chociaża to nieprawda

kazda dziewczyna mowi ze ma tu za dzuo tam za malo tu czegos brakuje i takie tam nawet jak z jakas dziewczyną jestesmy to dalej mowi ze musi sie odchudzac ze ma za male usta jak by nie widziala ze jeslui juz znnia jestemy to nie zalezy tylko na wygladzie :mruga:
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
wiesz co?? chyba każda dziewczyna uważa ze jest brzydka, gupia i za gruba...
chociaża to nieprawda

Słuszne stwierdzenie! Ja jeszcze nie spotkałem innej odpowiedzi...ze strony dziewczyny!!

Jak idzeie ta piosenka....a tak:

Leb(leb) so wie du dich fühlst(ja, ja)
Leb dein Leben so(so so) wie du selber nur denkst
Leb (leb) du wirst geliebt(ja ja)
Das Wunder geschieht(ah ah), weil es dich gibt(weil es dich gibt2x)

Pozdro!@! :)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Słuszne stwierdzenie! Ja jeszcze nie spotkałem innej odpowiedzi...ze strony dziewczyny!!

Jak idzeie ta piosenka....a tak:

Leb(leb) so wie du dich fühlst(ja, ja)
Leb dein Leben so(so so) wie du selber nur denkst
Leb (leb) du wirst geliebt(ja ja)
Das Wunder geschieht(ah ah), weil es dich gibt(weil es dich gibt2x)

Pozdro!@! :)

jeszcze jakbyś przetłumaczyć to by było kozacko :D
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
kazda dziewczyna mowi ze ma tu za dzuo tam za malo tu czegos brakuje i takie tam nawet jak z jakas dziewczyną jestesmy to dalej mowi ze musi sie odchudzac ze ma za male usta jak by nie widziala ze jeslui juz znnia jestemy to nie zalezy tylko na wygladzie :mruga:
chłopcy patrzą na wygląd a puźniej dopiero na charakter tak jest zawsze niestety, ja mysle że jestem wybitnie brzydka inne laski są adne a ja nie czuje sie taka głupia P**da najgorsze co może być
 

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
TU i TAM (Chełm)
a mi jak by niepatrzyl to juz sie podobasz a wiesz dlaczego??
ahhahaha bo masz plakat green day-a komercyjny to komercyjny ale PUNK!!!!!!!!!!!!!
 
C

*ChMuRkA*

Guest
chłopcy patrzą na wygląd a puźniej dopiero na charakter tak jest zawsze niestety, ja mysle że jestem wybitnie brzydka inne laski są adne a ja nie czuje sie taka głupia P**da najgorsze co może być

one nie są takie ładne jak ci się wydaje... jakbyś się postarała i zadbała o siebie tak jak one to chłopcy by patrzyli na ciebie też inaczej.... przynajmniej mi się tak wydaje
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
chłopcy patrzą na wygląd a puźniej dopiero na charakter tak jest zawsze niestety

To prawda. Ale nie tylko chlopacy. Przeciez my tez. Jesli kogos widzimy pierwszy raz czy np na przerwie w szkole to trudno patrzec na charakter, jesli tej osoby nie znamy ;)
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
one nie są takie ładne jak ci się wydaje... jakbyś się postarała i zadbała o siebie tak jak one to chłopcy by patrzyli na ciebie też inaczej.... przynajmniej mi się tak wydaje
dbam o sibie i sie staram ale ile można??

To prawda. Ale nie tylko chlopacy. Przeciez my tez. Jesli kogos widzimy pierwszy raz czy np na przerwie w szkole to trudno patrzec na charakter, jesli tej osoby nie znamy ;)
wiem tak to jest ale nieumie zrozumieć czemu ja akurat musze byc taka szptna mieć taki ryj i wogule blee
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ja mysle że jestem wybitnie brzydka inne laski są adne a ja nie czuje sie taka głupia P**da najgorsze co może być
zaraz co ja pisałem w poprzednim poscie?!?!
no własnie...nie znam dziewczyny która by uważała że jest piekna, sliczna, madra, szupła itp chociaz takie zakochane w sobie narcyzy też są...

dziewczyno...uwierz w siebie
swoją drogą to ile masz lat??
moze jest jeszcze za wcześnie na taką miłość
do tego trzeba dojrzec...
nie możesz uwazac ze jestes najgorsza najbrzydsza itp !!!
nie spotkałas widocznie jeszcze odpowiedniej osoby która by Ci uswiadomiła ze to nieprawda...
 

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
TU i TAM (Chełm)
niechce wyjść na :cenzura:ka ale serio serio , wygląd niejest najważniejszy wiem to ze swojego przykladu :p trzeba sie tylko charyzmy wyuczyć to działa cuda:p
 
Do góry