brzuch jak balon...

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
hehe to ja jestem Twoim potencjalnym pierwszym klientem jakby ci sie udalo ;)mam nadzieje, ze dostane wtedy wiecej tych "gratisow" ;D
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Madzi to nie ma czego zazdrościć, bo zgaga jest równie niemiłym uczuciem jak wzdęcia.....
A Wy dziewczyny z tym pomysłem wystartujcie do producenta espumisan easy może coś z tego wyjdzie:p
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Madzi to nie ma czego zazdrościć, bo zgaga jest równie niemiłym uczuciem jak wzdęcia.....
A Wy dziewczyny z tym pomysłem wystartujcie do producenta espumisan easy może coś z tego wyjdzie:p
jeśli to jest to mnie to źle mnie zrozumiałaś napisałam ze wzdęcia jak i zgaga mnie nigdy nie dotyczyły po prostu nigdy jeszcze ich nie miałam tak samo jak opryszczki czy zimy nie wiem może mam szczęście np;moje kochanie wciąż się boryka a to ze zgaga a to z opryszczką a mnie nic nie jest nie wiem czemu
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
masz szczescie.... zgaga, wzdecia, opryszka - wszystko takie paskudne... ale na wszystko jest lekarstwo;p;p jak mam wzdecia to biore espumisan easy, na zgage mam taki plyn mietowy oslonkowy, a na opryszke naklejam specjalne plastry (tylko ze sa drogie)
 
D

Dorka123

Guest
zgagi też nie miałam, co mnie dziwi, szczególnie, że niby w ciąży każda kobieta ma, a ja nic,a ni w ciąży, ani przed ani po ciąży... za to wzdęcia po ciąży straszne... opryszczkę czasami miewam, ale tu akurat wiem, ze najskuteczniejsze są leki z acyklovirem, tak samo jak na wzdęcia symetykony
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
no wlasnie mnie tez to dziwi, ze nie mialas zgagi w ciazy, ale tu akurat mialas szczescie:) a wzdecia to kazdy czlowiek niestety czesto mniewa (szczegolnie po niedzielnym obiadku u babci;P )
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
no niektorym kobietom sie poszczescilo i nie musialy przez to przechodzic. Osobiscie mecza mnie wzdecia, ale to najczesciej po mocno przyprawionym daniu, pikatnym. Wtedy juz mam w torebce zapasowa saszetke espumisanu easy i po klopocie :)Ostatnio mialam tylko jedna i z moim mezczyzna klocilismy sie o nia :p Chyba zaczne wiecej brac ze soba :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
NO ja nigdy nie nosze jednej saszetki, wlasnie dlatego ze w razie czego bede mogla poratowac innych :)
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Bylam na komunii w ten weekend i przyszalalam z ciastami :) Na szczescie juz wczesniej pomyslalam o tym, ze moge miec wzdecia i mialam esp.easy w torebce:)Super jedzonko bylo, dlugo juz nie bedzie okazji na taka uczte.
 

blackpoet

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ełk
A ja mam raczej problem z zaparciami, ogólnie z trawieniem. Czytam tu, że jabłka przeczyszczają, ale jeżeli jestem uczulona na jabłka to co warto zjeść na takie przeczyszczenie? :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Jesli jestes uczulona to mysle, ze nie powinnas ryzykowac...
znalazlam kilka ciekawostek:
Pomarańcze
Zwalczają niektóre wirusy, obniżają poziom cholesterolu we krwi, przeciwdziałają tworzeniu się blaszek miażdżycowych w naczyniach, obniżają ryzyko zachorowania na niektóre choroby nowotworowe. Jedna pomarańcza dziennie pomoże w funkcjonowaniu całego organizmu, oczyszcza krew, zadziała jako wewnętrzny środek odkażający, tonizujący i wzmacniający.
Śliwki
Mają silne działanie przeczyszczające. Ale jak dotąd naukowcom nie udało się wyodrębnić ze śliwek tego składnika przeczyszczajacego. Na poczatek spożywac mniejsze dawki śliwek, stopniowo je zwiekszając. Suszone śliwki są skuteczniejsze.
 
D

Dorka123

Guest
suszone śliwki pomagają, dziecku dawałam oprócz jabłek na zaparcia i pomagały...
ale na wzdęcia niestety nie... na wzdęcia to jednak ten espumisan jest niezastąpiony jak dla mnie
 

blackpoet

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ełk
Na śliwki uczulona nie jestem, więc jutro kupię :) Dziękuję za radę!
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
no sliwki to sa nawet zdrowe :) i nisko kaloryczne ;D ostatnio ogladalam na tvn style, ze jedzenie suszonych owocow zamiast slodyczy dziala jak dieta odchudzajaca :)
no tak a na wzdecia to espumisan, jest niezawodny;P ciekawe czy sa owoce na wzdecia...
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
A co wy tak trąbicie ciągle o tym espumisan easy - co drugi post. Rozumiem nowy produkt ale bez przesady.
Śliwki - świetne na przeczyszczenie, jabłka - fermentują w jelitach dlatego niewskazane przy zagazowaniu jelit, bo cię wydmie jeszcze bardziej. Jak nic nie masz śliwek to na szybkie przeczyszczenie łyżka oliwy z oliwek, tylko bądź w pobliżu toalety. Co pić jeszcze - napar z kopru włoskiego, albo majeranku. Także nie tylko wasz "niezawodny" e. :)

A jeszcze jedno, jeśli wzdęcia lub zgaga się często powtarza to nie warto zwalać zawsze na dietę tylko może lepiej się zbadać. Przyczyny problemów żołądkowo-jelitowych mogą być o wiele poważniejsze niż niepohamowanie w jedzeniu.
 

blackpoet

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ełk
A ile zaparzyć tego majeranku? Nie wiem czy będę dała radę to wypić, ale spróbuję, bo mam na prawdę nieznośne kłopoty z zaparciami ;/
 
D

Dorka123

Guest
tylko tu chodzi o to, że ten e., jak to napisałaś, możesz wziąć w każdej chwili, bo mówiąc szczerze nie widzę tego jak sobie w pracy czy na placu zabaw z dzieckiem zaparzam majeranek...
a jabłka i śliwki to stosuję na zaparcia,a nie na wzdęcia... koper włoski dziecku zaparzałam na kolki, w smaku bardzo dobry, na pewno lepszy od majeranku, więc polecam ;)
 

blackpoet

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ełk
Mi nie chodzi o wzdęcia, tylko właśnie zaparcia ;) I oczywiście o majeranku mówiąc, chodziło o parzeniu w domu :)
 
Do góry