bratek

marzycielk_A

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
woj. pomorskie
slyszalam o piciu bratka na trądzik jak również to że po nim ma się wysyp :smutas:
i jesli wczoraj bylam u kosmetyczki to ten wysyp mnie ominie czy to nieuniknione? bo wlasnie od dzisiaj chce zaczac łykać bratek w tabletkach i do tego jeszcze cynk
wiecie coś na ten temat
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Co to jest ten wysyp, chyba nie zrozumiałem. Bratek ma działanie moczopędne i napotne, a w rezultacie odtruwające. Jest bardzo skuteczny w leczeniu trądziku i innych chorób skórnych. Ale można też go stosowac w dnie moczanowej i przy reumatyzmie.
 

marzycielk_A

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
woj. pomorskie
chodzi mi o wysyp pryszczy i krost niby w wyniku oczyszczania
dlatego sie torche boje
bo jak ma byc gorzej niz teraz jest brr :/
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
chodzi mi o wysyp pryszczy i krost niby w wyniku oczyszczania
dlatego sie torche boje
bo jak ma byc gorzej niz teraz jest brr :/

W wyniku oczyszczania skóra może byc jedynie podrażniona. Chyba, że to oczyszczanie będzie źle wykonane, albo po zabiegu już dojdzie do zakażenia tej podrażnionej skóry, ale na tu nie ziele bratka, a higiena wystarczy.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
przez pare dni może być więcej pryszczy itp. ale później skóra się oczyści i będzie lepiej :)
 
B

Blancaaa

Guest
picie bratkow pomaga na pryszcze i to bardzo ale wysypuje pryszcze te ktore sa pod spodem i to prawidlowo sie odbywa poniewaz wszystkie niedoskonalosci musza wyjsc spod skory.moj maz kiedys mial tradzik ale on bral antybiotyki takze go wysypywalo ze mial zalamki ale po 6 mies kuracji ma taka piekna i gladka twarz ze oczu nie mozna oderwac
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja biorę bratka od długiego juz czasu w tabletkach z firmy BioOgrody i tabletki Cera nowa z Bratkiem :) Kosztuje 26.49 zł za 60 tabletek i bierze się rano i wieczorem :)
Bardzo dobre sa :D
 

marzycielk_A

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
woj. pomorskie
jest jeszcze taka sprawa ze ja juz mialam wysyp tak z miesiac temu jak zaczelam uzywać mleko na twarz
kurcze bo boje sie znowu tego wysypu bo zawsze zostaja mi czerwone blizny...
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja nie miałam wysypu jak zaczęłam brać te tabletki to nie miałam wysypu a zaczęła mi się skóra poprawiać :)
To zależy od organizmu jednych wysypie drugich nie ...
Musisz spróbować bo nigdy się nie dowiesz jak jest u Ciebie :)
A teraz jest słonce wiec szybko się plam pozbędziesz :)
Będzie dobrze :)
 
Do góry