bransoletki Shains - uzaleznilam sie i szukam fanów:)

asaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Hej,
Jestem zafascynowana Shainsami. Ostro sie wkrecilam. Kupilam w zeszlym tygodniu i szukam osob, ktore wiedzą o co cho...:) Bransoletki kupiłam na www.shains.pl ale niestety nie mają tam zadnego forum:(
Nowa moda ze Stanów, która dopiero wchodzi do Polski, ale przepowiadam, że będzie to naprawdę wielki hit. Niech pandora sie schowa. Możesz wypisywac na nich codziennie inne hasła.
Dajcie koniecznie znac czy znacie to.
 

Truman

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Hej,
Jestem zafascynowana Shainsami. Ostro sie wkrecilam. Kupilam w zeszlym tygodniu i szukam osob, ktore wiedzą o co cho...:) Bransoletki kupiłam na www.shains.pl ale niestety nie mają tam zadnego forum:(
Nowa moda ze Stanów, która dopiero wchodzi do Polski, ale przepowiadam, że będzie to naprawdę wielki hit. Niech pandora sie schowa. Możesz wypisywac na nich codziennie inne hasła.
Dajcie koniecznie znac czy znacie to.


Ho, ho, ho,

mam zestaw Shains i nie zawacham się go użyć - codziennie inny tekst.

Shains friendly ;)
 

asaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
bransoletki sa gumowe, a charmsy-literki plastikowe. I jest to calkiem niezle wykonane. Najlepsze jest to, ze kazdego dnia moj Shains moze wygladac inaczej. Rano wymyslam nowy napis i dobieram sobie kolorystyke charmsów do sukienki, butow, nastroju. Na razie mam czarną bransoletkę ( z kolorowymi literami wyglądają super), ale juz sie zarazilam shainsami i chce sobie dokupic szarą i fioletową.
 

asaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
z tego co wiem to w Polsce Shains mozna kupic tylko w internecie. Długo szukałam w różnych sklepach i nie znalazłam. W końcu zadzwoniłam do dystrybutora - okazało się, że oryginalne Shains można kupić tylko w internecie. W rzeczywistości wyglądają świetnie.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Dla mnie szczerze mowiac sa paskudne te bransoletki, gumowe opaski jakie daja na imprezach zamias pieczatek
Pmoda sie na to zrobi wsrod nastolatek :) ale pandorze nie dorastaja do pięt... to jakby porownywac poloneza z mercedesem ;-)
 

asaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Bransoletki Shains są bardzo popularne w USA, Anglii, Holandii. W zeszłym roku zaczęlo się od znanych muzyków i aktorów, którzy zaczęli nosić Shainsy. Piosenkarze wypisywali na swoich Shainsach np. fragmenty tekstów swoich piosenek. Innni wypisywali swoje życiowe hasła a nawet marzenia. Bo podobno Shaisny mają cudowną moc:). Pomagają spełnić marzenia. Teraz Shainsy coraz częściej widać na rękach telewizyjnych prezenterów (widziałam nawet w Polsce ktoś miał w telewizji) oraz na ulicach Nowego Jorku, Los Angeles, Londynu. Pierwszego Shainsa kupiłam w Madrycie w zeszłym roku. Teraz mam już dwa kolejne kolory kupione w internecie.
 

Karolina Zaan

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam już dwa Shainsy. Co tu dużo pisać - jak zapomnę ją rano założyć to czuje się naga:)
Dzięki nim rzuciłam palenie od nowego roku. Po prostu napisałam na swojej bransoletce "nie palę". I trzeci tydzień nie palę:)
 

asaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Shainsy wyglądają świetnie z Lilou, z Pandorą jeszcze nie próbowałam
 

asaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dzisiaj zalozylam do pracy Shainsa razem z Lilou. Kolezanki byly zachwycone.
Na Shainsie mialam napisane troche prowokacyjne haslo "Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz?":). Wiec koledzy z pracy sporo dzisiaj do mnie zagadali przy tak zwanej okazji:) Na jutro mam napis "Friday Im In Love" bo ide na randke z nowo poznanym przystojniakiem. A na poniedzialek oczywiscie "NIe lubie poniedzialkow" - na poniedzialkowe kolegium redakcyjne. Znowu bedzie prowokacyjnie...
A wy co piszecie na Shainsach?
 

lucyinthesky

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2011
Posty
14
Punkty reakcji
2
hej Asaabi - mam Shainsa - juz kilka kolorow - raz na jakis czas dokupuje nowy kolor, zebyc miec wiekszy wybor - uff, ze nie są tak bardzo drogie tak jak inne bransoletki. No i są oryginalne. Codziennie ktoś mnie zagadauje co mam fajnego na ręce - wczoraj jakas laska w Zarze przypatrywala się mojej ręce i w końcu zapytała co to jest... I chciala sobie kupic. Wczoraj miałam napisane "Dzień Dobry":) - fajnie się nosiło taki napis - weselszy dzien miałam
 

p-sucha

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
czy mogłybyście mi powiedzieć jaką długość mają te bransoletki? gdyż mam chudziutką rękę i boję się, że jak je kupię to będą mi spadać. ;)
 

lucyinthesky

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2011
Posty
14
Punkty reakcji
2
Wczoraj w TVN dzień dobry taki młody, przystojny facet miał czarnego Shainsa. Super to wyglądało. Byłam dumna bo byłam chyba jedną z pierwszych w Polsce posiadaczy Shainsów. Teraz robi się niezły szał.

czy mogłybyście mi powiedzieć jaką długość mają te bransoletki? gdyż mam chudziutką rękę i boję się, że jak je kupię to będą mi spadać. ;)

hej P-Sucha - Shainsy są regulowane - nie ma problemu
 

p-sucha

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Super! dziękuję bardzo! chyba sprawie sobie takie po zdanej maturze! ;)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Może macie jakieś fotki tych bransoletek i mogłybyście pokazać?
pozdrawiam
 

lucyinthesky

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2011
Posty
14
Punkty reakcji
2
W najnowszym InStylu napisali artykuł o Shainsach, że to najnowszy trend, zreszta bardzo pochwalnie. Znalazłam ten artykuł na face`e InStyla
http://www.facebook.com/notes.php?id=114962893093&notes_tab=app_2347471856#!/note.php?note_id=494749982853
 
Do góry