Brak zasięgu

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Otóż u nas jest bardzo słaby zasięg . Np. u mnie w domu zasięg z Plusa mam aby przy oknie (1 max. 2 kreski zasięgu) czy można jakoś wpłynąć na sieć Plus aby postawił u nas antene ? Czy trzeba napisać jakąś petycje i zbierać podpisy od ludzi zamieszkujących naszą miejscowość ?
 

dudkowskitomek

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódż
Najlepiej to trzeba iść do salonu Plusa i z nimi o tym pogadać, oni wyślą tam jakiegoś faceta z miernikiem natężenia i będziesz czekac ok. 2 miesiące...
ja tyle czekałem , ja tez to miałem, ten sam problem aż wkońcu postawili antene gdzieś na wsi obok i było ok.
 

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Bo niedaleko naszej miejscowości są postawione anteny , ale nasza miejscowosc lezy w takim miejscu ze otaczaja ja góry i lasy więc dlatego zasięg do nas nie dociera ;( A kiedyś wspomnieliśmy o tym w salonie plusa to powiedział nam facet ze moze nie byc zasiegu bo sa góry ;> Tyle to i ja wiedziałem ;] No ale nic wiecej z tym nie zrobili ;/
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Zmień sieć. Plus generalnie zawsze miał słaby zasięg, nawet u mnie. Z orange jest znacznie inaczej.
 

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Zmień sieć. Plus generalnie zawsze miał słaby zasięg, nawet u mnie. Z orange jest znacznie inaczej.

U mnie jest możliwy zasięg z orange, play , era a z plusa jest najgorszy , ale nie zmienie sieci ponieważ w plusie mam najtaniej i najwiecej osob ma właśnie z plusa ;/
 

dudkowskitomek

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódż
Plus jest najlepszy, sam mam Plusa już 5 lat i jestem zadowolony, a zasięg mam wszędzie gdzie byłem i jestem. :eek:k:
 
Do góry