brak seksu w malzenstwie

juliawarka20

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Moj maz nie ma ochoty na seks. Nie wiem jak moge to zmienic. Raz na 3 lub 4 miesiace to chyba troche za malo, Tym bardziej ze mamy dopiero po 28 lat. Próbowalam naprawde wielu rzeczy. Jednak jak zaczynam o tym rozmawiac strasznie sie denerwuje.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Powodów może być wiele,ale bardzo mało informacji nam podałaś ,aby coś stwierdzić.Napisz coś więcej-jak było kiedyś?,czy jest zdrowy?,może cię zdradza?itd...itd...
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Jak długo pracuje? Czy przeżywa dużo stresów w pracy? I poza sferą seksualną jak wam się układa? Zauważyłaś jakieś zmiany, coś dzwnego się dzieje?
Wiesz, tak zdawkowo pisząc nikt Ci nie doradzi.. a może na coś trzeba zwrócić uwagę?
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
Może ma pewne problemy, o których ci nie mówi, stres w pracy, np. Albo... ma inną.
 

juliawarka20

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Uklada nam sie roznie. 4 miesiace temu urodzilam dziecko. Jednak przed ciaza nasze zycie erotyczne rowniez nie bylo zbyt ekscytujace. Ale w tym momencie w ogole go nie ma. Wygladam tak samo jak przed ciaza. Martwi mnie jednak to ze przez te 6 miesiecy musial dawac ujscie emocjom...
 

juliawarka20

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
A zapomnialam dodac ze ma dosyc stresujaca prace. Czesto to powtarza. Nie wyjezdza nigdzie poza praca i zawsze wraca o podobnej porze. Zdrady jednak nie wykluczam, chociaz nie znalazla zadnych powodow aby go podejrzewac poza tym jednym.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Denerwuje się kiedy go o to pytasz, tzn co mówi..?
Dla zasady - pytasz spokojnie, bez oskarżeń, łagodnym głosem? To dość istotne, żeby to nie brzmiało jak "NO CZEMU ZNOWU NIE CHCESZ!" tylko raczej "Kochanie, martwię się, czy wszystko w porządku"

A zapomnialam dodac ze ma dosyc stresujaca prace
To plus generalnie niskie libido z natury (to mit, że facetom zawsze się chce) wiele by tłumaczyło.
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
Może często jest zmęczony ? Nie raz jak facet jest porządnie zmęczony to na prawdę mu się nie chce.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A włąśnie, co z rozmową? Zapytałaś się go dlaczego wasze życie się zmieniło co jet tego powodem i powiedziałaś mu że się martwisz i troszczysz??
Może to rutyna? Może faktycznie się czegoś obawia??
 
W

wiki9969

Guest
Przepraszam za moją ciekawość, ale jak długo jesteście małżeństwem? Bo wiesz, takie zachowanie może mieć różne przyczyny. Spróbuj z nim szczerze porozmawiać, choć znając życie będzie się starał wykręcić jakoś od tej rozmowy.
 

juliawarka20

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jestesmy razem 6 lat, a 2 lta po slubie. Rozmawiac probowalam bardzo delikatnie ale trace cierpliwosc. Koszulki nocne itp. juz byly. Wieczorem wybiera piwo i gre i zasypia przed telewizorem. Zycia intymnego brak.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Więc skoro delikatnie nie działa, to może postaw sprawę jasno, powiedz mu, że brakuje Ci bliskości i zastanawiasz się co jest tego powodem...
Ja na pewno próbowała bym dociekać przyczyny... Znasz męża powinnaś wiedzieć na co możesz sobie pozwolić i jak do niego dotrzeć.
Tylko pamiętaj nie obwiniaj go przy rozmowie... Ale powiedz mu o swoich obawach i troskach.

Moze przydął by wam się wieczór tylko dla dwojga? Wyjście do kina restauracji, wieczorem lampka wina?

Może któreś z rodziców zaopiekowało by się dzieckiem tę jedną noc :)

A że jeszcze zapytam... mąż był przy porodzie?
 

juliawarka20

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nie byl. Nie mam z kim zostawic dziecka. Moze on naprawde nie potrzebuje, sama juz nie wiem co myslec. seks dla kobiety to cos wiecej niz stosunek czysto fizyczny. Potrzebuje czulosci, bliskosci, poczuc sie znowu atrakcyjna dziewczyna. Brak wspolzycia podwaza moja samoocene.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Julia, oczywiście, że stosunek to nie sam akt, to coś więcej, szczególnie będąc w związku.

Nie ma sensu się zadręczać, po prostu postaraj się z nim pogadać i nie daj się zbyć.
Możesz też zastosować różne sztuczki bardziej o siebie dbać ładniej się ubierać... ale to nie jest rozwiązanie...

EDIT.

Zastanawiające, zdecyduj się jaki masz problem, czy masz od 4 lat chłopaka który jest sraki i owaki bo albo cie kocha albo cię tłucze, albo męża i dziecko który nie chce z tobą uprawiać seksu, czy może masz nerwicę ale nie lękową tylko natręctw i natrętnie nabijasz bezsensowne posty któe wcale nie mają rozwiązać twoich wyimaginowanych problemów?
 

juliawarka20

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dzięki moniquemonique!

Zastanawiające, zdecyduj się jaki masz problem, czy masz od 4 lat chłopaka który jest sraki i owaki bo albo cie kocha albo cię tłucze, albo męża i dziecko który nie chce z tobą uprawiać seksu, czy może masz nerwicę ale nie lękową tylko natręctw i natrętnie nabijasz bezsensowne posty któe wcale nie mają rozwiązać twoich wyimaginowanych problemów?

To ty tak sądzisz. Uwierz mi, że to jest problem. Ile lat jesteś ze swoim chłopakiem? Jeśli ktoś nie ma podobnego problemu, nie wie co to znaczy.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Julio, zatem muszę Cię przeprosić za mój wybryk bo mi się coś pomyliło :)
Często zdarza się tam, że przychodzi tutaj jakaś osoba i nabija różne tematy, ludzie się silą, żeby jej pomóc po czym okazuje się, że to tylko zarcik...

Tym razem forum spłatało mi figla ;)

Tłumacząc, klikając w twój nick, następnie tematy, wyświetliły mi się 3, o których pisałam wyżej :) Więc bierz pod uwagę tylko pierwszą część mojego wcześniejszego postu.
 

art. no

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
75
Punkty reakcji
2
Julio, zatem muszę Cię przeprosić za mój wybryk bo mi się coś pomyliło :)
Często zdarza się tam, że przychodzi tutaj jakaś osoba i nabija różne tematy, ludzie się silą, żeby jej pomóc po czym okazuje się, że to tylko zarcik...

Tym razem forum spłatało mi figla ;)

Tłumacząc, klikając w twój nick, następnie tematy, wyświetliły mi się 3, o których pisałam wyżej :) Więc bierz pod uwagę tylko pierwszą część mojego wcześniejszego postu.
Tobie chyba na poważnie porąbały się i tematy i osoby.
Właśnie widzę, że edytowałaś. <facepalm>
 

juliawarka20

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ok, nie ma problemu. Jestem tutaj nowa i muszę przyzwyczaić się do różnych opinii. Dzięki za rady. Jak nic się nie zmieni będe szukała pomocy u specjalisty. Dzięki jeszcze raz za podpowiedzi. Pozdrawiam
 
Do góry