brak miesiączki

Słoneczko:)

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Witam wszystkich
Mam taki problem, już dwa tygodnie spóźnia mi się miesiączka, oczywiście prawdopodobieńtwo ciąży jest duże, aczkolwiet dwa testy robione tydzień po tygodniu wyszły negatywne, miałam bardzo silne bóle podbrzusza, biegunkę teraz nudności, jestem bardzo nerwowa i senna, do lekarza idę dopiero w poniedziałek, ale chciałam się dowiedzieć czy może któraś z Was miała coś podobnego? Wiem, że nie postawicie ,,diagnozy'' przez internet, ale może macie podobne doświadczenia.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Mozesz byc w ciazy bo nie zawsze testy wykazuja ciaze, nie mialam takich objawow jak ty, mozesz miec zapalenie przydatkow np, jesli dolegliwosci bolowe beda sie nasilac to najlepiej zrobisz jesli pojedziesz na pogotowie skoro lekarz dopiero w poniedzialek cie przyjmie, czy opisalas swoje dolegliwosci przy tym jak sie zapisywalas do lekarza?I jak silne bole u ciebie wystapily i czy sie powtarzaja?
 

Słoneczko:)

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Moja lekarka przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu, dlatego tak wyszło, a jeśli chodzi o ból brzucha to w zeszłym tygodniu az mnie skręcało i brzuch miałam twardy jak kamień, a teraz już nie boli tylko jest twardy
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Mysle ze jezeli masz twardy brzuch to powinnas zglosic sie na pogotowie bo jesli to chociazby ogromna torbiel np to moze dojsc do pekniecia, to moze byc wszystko nawet ciaza zagrozona lub martwa z doswiadczenia wiem ze twardy brzuch to powazna sprawa, na twoim miejscu bym tego nie bagatelizowala.Oczywiscie nie chce cie nastraszyc tylko przestrzec, ja osobiscie mam takie bole podczas jajeczkowania ale boli mnie z boku zazwyczaj.Mozesz tez miec chory pecherz.
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
chciałam się dowiedzieć czy może któraś z Was miała coś podobnego?
Tak, ja miałam. Nigdy nie miałam idealnie regularnych miesiączek przez dłuższy czas, ale to była chyba pierwsza taka dluga przerwa między okresami, jaka mi się przydarzyla w przeciągu kilku ostatnich lat. Pierwszego kwietnia dostałam okres [po 1,5 miesiąca od poprzedniego, czyli i tak za późno] a następny dopiero 13. czerwca. Czyli spokojnie ponad dwa miesiące 'na sucho' :]. Oczywiście testy też były robione [akurat kiedy chciałam robić trzeci, dostałam okres], chociaż możliwość ciąży znikoma (nigdy nie kochałam się bez zabezpieczenia). Aha, wtedy miałam okres ponad 4 lata, a od tamtej pory występuje regularnie, co miesiąc. Do ginekologa w końcu nie poszlam, bo kiedy sprawa się rozwiązała (okres), stwierdziłam, że nie chce mi się znowu latać po lekarzach, chociaż już byłam umówiona na wizytę (tak, wiem...). Ale nie miałam takich dolegliwości jak Ty oczywiście, w przeciwnym razie poszłabym natychmiast. I tak jak mówi Kropeczka, skoro masz tak silne bóle, nie ma co czekać do poniedziałku, przecież się zamęczysz...

BTW - inna lekarka powiedziała mi, że nie miesiączkuję tak długo, bo jestem szczupła(chociaż się nie odchudzałam, od zawsze ważę mało).
 
Do góry