Bolesne rozstanie

JulkaX

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jakieś 2 miesiące temu rozstałam się ze swoim chłopakiem. Dopiro niedawno poczułam jak mi go brak. Mam wrażenie, że go dalej kocham. Nie wiem już co robić jak poradzić sobie z bólem. Próbowałam się z nim umówić przez sms, ale nie przyszedł. Strasznie mi źle nie umiem się na niczym skupić, kłóce się z rodzicami z byle powodów, nie mam na nic siły ani ochoty. Straciłam sens życia. Najlepiej tylko bym słuchała smutnych piosenek, oglądała nasze zdjęcia i płakała. Jakieś sopsoby na wyjście z dołka albo jak mam się z nim pogodzić skoro nawet nie przyjdzie?
 

JulkaX

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Właściwie to ja bo on zrobił mi świństwo i zareagowałam gwałtownie
 

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Pomyśl logicznie. Jeżeli Ty zerwałaś to już być może ułożył sobie jakoś życie bez Ciebie. A teraz czujesz jak Ci go brak? 2 miesiące to jednak jest sporo czasu, na pewno na Ciebie nie czeka. Zrobił świństwo i sobie odpuścił jak powiedziałaś że zrywasz? Jeżeli tak to nie ma co sobie głowy zawracać, tym bardziej, że wyciągnęłaś rękę pierwsza a on to olał ;]
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie mam żadnego pomysłu
To po co odpisujesz, ziom?

Słuchaj, widzę, że on nie ma totalnie ochoty na pogodzenie się z Tobą. Sądzę, że nic nie wskórasz, jeśli będziesz się go prosić. Przykro mi bardzo, że się między Wami nie ułożyło, ale nie ma co go zmuszać do spotkań, skoro nie ma ochoty.
O czym byście rozmawiali? Ta rozmowa wyglądałby bardzo sztywno i sztucznie. Pora zatem pogodzić się z tym faktem, że nie wrócicie do siebie i porozglądać się za kimś innym.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Julko. Strata bliskiej osoby zawsze boli, ale nie zapominaj,ze czas zawsze zaleczy rany, nawet te głębokie. Uwierz,że złamana miłość nie oznacza straty sensu życia. Podejrzewam,ze jesteś jeszcze bardzo młodą dziewczyną, a ten chłopak to było Twoje pierwsze tak silne uczucie.
Pomyśl nad kilkoma sprawami, zadaj sobie kilka pytań: czy naprawdę znaczę tak mało, by poniżać się przed chłopakiem, który nawet nie ma w sobie na tyle dobrych manier,żeby przyjść na umówione spotkanie? Dlaczego to ja mam się płaszczyć, skoro wina leży pośrodku, a on nie wykazuje żadnej inicjatywy? Czy moje życie musi być uzależnione od jednej straconej miłości?
Tych pytań może być mnóstwo, dlatego nie bój się rozmawiać sama ze sobą.
Jemu najwyraźniej nie zależy już na Tobie i Twojej miłości. Mówisz: zrobił Ci świństwo. Czy zatem robi się świństwa komuś, na kim nam zależy? wydaje mi się,że nie.
Nie wyładowuj swoich emocji na rodzicach, oni nie są przecież niczemu winni. Kochają Cię mimo Twych wad i wybuchów, jak sama widzisz. Nie olewają Cię mimo wszystko tak, jak to zrobił i robi nadal ten chłopak.
Uwierz,że on nie jest wart Twoich zabiegów. Ceń się wyżej. Poprzeczki nie należy sobie obniżać. Zachowaj twarz moja droga, nie proś go więcej o nic. Chociaż to boli, podnieś głowę do góry i za wszelką cenę staraj się zapomnieć. Miej honor. I zachowaj zdrowy egoizm. Pozdrawiam
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Skoro zrobił Ci świństwo to czemu Ty się teraz go prosisz o łaskę przywrócenia? Gdyby mu na Tobie zależało to by się starał a tak to widać, że się z tym pogodził i olał sprawę.

Moja rada jest taka, zamiast oglądania zdjęć i słuchania smutnych piosenek wyjdź do ludzi, po spotykaj się ze znajomymi zajmij się swoim życiem. Postaraj nie kłócić się z rodzicami bo po co psuć sobie jeszcze kontakt z nimi :p

Powodzenia :*
 

JulkaX

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Był na mnie zły i dodał na nk nasze bardzo prywatne zdjęcie. I to widziało troche osób.

Ja gościa nie kapuje, bo zdarzyło się, że napisał sms co u ciebie, a jak się umówiliśmy to nie przyszedł.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
i przejmujesz się takim niedojrzałym emocjonalnie DZIECKIEM?

no i na nk... :D miała łączyć, a jednak dzieli :lol:
 

JulkaX

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
No może, ale potrafi być słodki i tak fajnie się z nim przytula itp.
Wiem, że to dzieciak, ale ja nie umiem przestać o nim myśleć.
Kochać go...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Dzieci już tak mają, że lubią się przytulać, więc nie zważaj na to. Czy mogę wiedzieć jak bardzo były te zdjęcia prywatne?
 

JulkaX

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Bardzo Bardzo. Jak byliśmy blisko. Miał go nikt oprócz nas nie widzieć.
 

malpa666

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce
czyli takie zdjęcie jakbyście byli w jacuzzi nadzy albo cos podobnego...? :mruga:
czy takie na którym się przytulacie?
noo i najważniejsze żeby ta druga osoba potrafiła przytulić... bez tego nie ma dobrego związku? kobito, niedługo pewnie poznasz lepszego przytulaka...
 

JulkaX

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Byliśmy ubrani ale mnie gorąco obłapywał. I dodatkowo wszysy na mnie napierali, że mam z nim zerwać. No i przegiął z tym zdjęciem. Ja już nie wiem ciągle o nim myśle, to bardzo trudne. Naprawić? Tylko jak? Zapomnieć? Ale jak?
 

bad_lady

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
36
nie powinien pokazywac waszych prywatnych zdjec calemu swiatu. jest niedojrzalym emocjonalnie facetem, ktorego powinnas odrzucic . Gowniarz i tyle.
 

malpa666

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce
Wiesz, każde rozstanie jakoś tam wpływa na człowieka. Nawet nie masz o co się załamywać. Jak już wielu pisało jest niedojrzały a do takiego nie ma co wracać. A jakby za miesiąc czy dwa wrzucił na neta jeszcze gorszą fotkę? daj sobie spokój i zacznij poznawać nowych chłopaków... deczko starszych ale bez przesady :p
 
Do góry