Bolesna rozłąka

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
W maju tamtego roku,zakumplowałam się z wtedy koleżanką - nazwijmy ją J
No i Ona była zakochana w takim starszym od niej o 3 lata chłopaku S. i dala mi niby do Niego numer,zawsze mi wmawiała że On coś do mnie czuje ;P no i pisałam z Nim...jak sie póżniej okazało ona mi dała nr swojego tel i zamiast z Nim pisałam z Nią..wybaczyłam jej to..
Byłyśmy potem przyjaciółkami,zawsze razem,często chodziłysmy na spacery z naszymi psami,często bywałam u Niej,w czerwcu tamtego roku zaczeła chodzić z tym Sebastianem,zakochała się po uszy,byli razem,chociaż On jej nie szanował - ja zeszłam na dalszy tor ale mimo to byłyśmy dalej przyjaciółkami,byłam bardzo do Niej przywiązana,zawsze jak sie pokłóciłyśmy to ja wyciągałam rękę do zgody...Kochałam ją jak siostre,Ona ma mame w Anglii,opiekowala sie nią jej babcia,no i w te wakacje w czerwcu wyjechała do Anglii .. i już nie jest tak jak dawniej,rzadko piszemy na GG,a ja cały czas tęsknie chociaż pół roku mija w grudniu,cały czas ryczę,codziennie o niej myślę,co mam zrobić? Ta świadomość że Ona ma tam już inne towarzystwo,towarzystwo które nigdy nie będzie jej tak mocno kochać jak ja..;( tęsknie potwornie za Nią,kiedy to wkońcu przejdzie ? :(
 

yume

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
świat snów
Wyjechała do Anglii, a wróci? Bo jak wróci, to możecie przecież odbudować znajomość.
A jeżeli nie... ja też tak miałam z pewną przyjaciółką i tęskniłam, ale to minęło... po jakimś roku nie myślałam o niej już każdego dnia. Minie, minie, musisz przeczekać, chociaż po drodze będzie Ci ciężko. Zawsze trudno się rozstawać z ważnymi dla nas ludźmi, nie Ty jedna przez to przechodzisz:]
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
ale nie umiem ;( to jest nieznośne gdy każdego dnia się płacze
zapomnieć o niej nie umiem ;( to tak strasznie boli,nie wróci
;( tyle wspomien...
 

Madziarra18

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zach-Pom
Skoro ona już nie wróci to pozostaje Ci chyba tylko nauczyć się z tym żyć. Przejdzie Ci niedługo. Znajdz moze sobie nowych znajomych i jakoś się ułoży...
 

yume

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
świat snów
Wiem, że inni, nowi znajomi tak szybko nie zajmą jej miejsca, skoro tak bardzo ją lubiłaś, jednak nie masz wyboru. Na pewno prędzej, czy później znajdzie się ktoś, kto pozwoli Ci o niej zapomnieć.
Staraj się po prostu zapamiętać tamten czas jako coś pięknego. Może los pozwoli się wam jeszcze kiedyś spotkać:) "Cała ludzka mądrość zawiera się w słowach: czekać i nie tracić nadziei":)
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
Prawdziwych przyjaciół poznaje siew biedzie a jak widać ona sie odcięła od ciebie już nie cieszą ją rozmowy z tobą i utrzymywanie kontaktu tak jak kiedyś.

Więc po co sie przejmować skoro ona tam ty tu i macie swoje własne życia ??
Po co to wszystko tak przeżywać skoro ona ma za pewne inaczej niż ty obarczasz sie winą płaczem i tak w kółko do niczego to nie prowadzi otrzyj łzy i rozejrzyj sie do okoła ilu to fajnych ludzi jest w twoim otoczeniu :)
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Pamiętaj,że Ona kiedyś przyjedzie.
Ja też mam jedyną przyjaciółke,która mieszka 500 km ode mnie.
Widzimy się 2-3 razy w roku,spędzamy razem każde chwile i robimy zapas na ten okres,który nie będziemy się widzieć(wspomnienia) i te wspomnienia dają Nam siłe.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Pamiętaj,że Ona kiedyś przyjedzie.
Ja też mam jedyną przyjaciółke,która mieszka 500 km ode mnie.
Widzimy się 2-3 razy w roku,spędzamy razem każde chwile i robimy zapas na ten okres,który nie będziemy się widzieć(wspomnienia) i te wspomnienia dają Nam siłe.
No tak.. ale wy oby dwie tęsknicie
a ja mam wrażenie że jej nie zależy:(
tak smutne są wspomienia gdy myślę jak rozmawiałyśmy o jej wyjezdzie i mowilam jej ze nie wyobrazam sobie świata bez niej :( smutne jest to wszystko ..
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Smutne,ale nie da się tego zmienić,tak musi być i już.
A zastanawiałaś się co Ona teraz tam czuje daleko?
Sama z dala od kraju i przyjaciół?
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Smutne,ale nie da się tego zmienić,tak musi być i już.
A zastanawiałaś się co Ona teraz tam czuje daleko?
Sama z dala od kraju i przyjaciół?
o to sie nie martw,znalazła juz przyjaciółki - polki :(
jak zobaczyłam jej zdjęcie na NK z jakąś "ineezz " to się poryczałam ;(
ehh .. Ma tam rodziców,brata.. ehh .. wydaje mi się że ona sie przyzwyczaiła
tylko czemu ja nie umiem ?
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Tylko czemu jest tak ze jak sie komuś zaufa,jest sie gotowym zrobić dla niego wszystko.nawet jak ta osoba nas skrzywdzi,to dostaje kopa w d**e ? :( :/
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
jasna rzecz, jesteś "Bi" - nie martw się, znajdziesz sobie inną, lepszą :)
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
Jestes psychologiem ?

he he daleko mi do niego :) ale chce cię skłonić do myślenia.

Popatrz sama ona tam dobrze sie bawi ma nowe koleżanki i nie wierze w to że jak by tęskniła tak jak ty za nia to nie raz by napisała i kontakt by był a jest inaczej :)

Dobra rada ZAPOMNIJ i żyj dalej twoja rozpacz nic nie da a sama blokujesz swoje życie.
 
Do góry