Bóle Pleców...

oomichas

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Też się przećwiczyłem na wakacjach nad morzem. Bolał mnie krzyż i poszedłem - o naiwny - do masażysty. Po 2 dniach nie mogłem chodzić, bo pan mistrz ugniatania poprzestawiał mi kręgi. Potem czekała mnie 2 miesięczna rehabilitacja. Facet rozpłynął sie jak ze mgle, podejrzewam, że nie tylko mnie tak załatwił.
Teraz jestem bardziej rozsądny - jak tylko odczuwam ból - idę do lekarza, prześwietlenie i dopiero ew. masaże, wizyty u kręglarzy. Zdobyć świstek uprawniający do masowania ludzi jest łatwo, zrobić z kogoś kalekę też.
 

veecky

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja cierpiałam na bóle pleców w i po ciąży i mi właśnie pomógł p. Dębski. Cóż, uczył się za granicą a wiadomo, że tam jest inny poziom niż u nas. To prawda, że trzeba się dużo wcześniej umawiać. Dla chętnych przyjmuje w Centrum Zdrowia i Urody CHANTA'L na Karolkowej.
 

ricardo1

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Bóle jak na razie ustąpiły co nie znaczy że problem się rozwiązał,lepiej udać się do lekarza i sprawdzić to na wszelki wypadek i pomyśleć o jakiś masażach ,
akupunkturze itp,bo kręgosłup to nie ząb usunąć się nie da pozdrawiam
 

Agnieszka7777

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
To prawda akupunktura i masaże są bardzo w tych sytuacjach pomocne. Oczywiście dobrane ćwiczenia także. Ja jeszcze jak złapie mnie znów ból smaruje te miejsca kręgosłupa maścią Traumeels. Choć na chwilę ulży.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
gdyby jeszcze bolało to próbuj masaży, albo ćwiczeń na kręgosłup, znajdziesz w necie, naprawdę pomagają.
 

jakaja1

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Z własnego doświadczenia, na bóle kręgosłupa polecić mogę spanie na łóżku wodnym. Zakupiłam sobie takowe kilka lat temu na www.lozkawodne24.eu z polecenia lekarza, który prawdopodobnie nie mógł już słuchać moich narzekań na bóle pleców ;-) łóżko wodne na kręgosłu działa tak, że idealne dopasowuje się do kształtu ciała, podpiera je nie powodując punktów ucisku, niezależnie od tego czy śpi się na plecach, boku czy brzuchu. Mogę powiedzieć iż faktycznie tak jest. Ja po całym dniu pracy, zmęczona, z obolałymi plecami kladę się do mojego łóżka czuję ogromną ulge i komfort. Polecam i pozdrawiam!!!
 

markiza1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie koniecznie zakupy internetowe wiążą się z kupnem kota w worku. Wystarczy w swoim mieście znaleźć sklep internetowy ze sklepem stacjonarnym. Poszukaj na forach, w Warszawie i Gdańsku jest comfortbe, widziałem jeszcze cos we Wrocławiu, Krakowie. Sporo tego jest i przetestuj sam, ale zakup materaca miękkiego czy łóżka wodnego wydaje mi się samobójstwem... od lat i lekarze i znachorzy i nasi dziadkowie na bóle kręgosłupa zalecali spać na podłodze, chyba nie bez przyczyny
 
Do góry