Bóle głowy

Sarah_NeedHelp

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Derby UK



Szukałam takiego tematu ale nic nie znalazłam, więc pozwolę sobie opisać mój problem.

Pół roku temu przewróciłam się i uderzyłam głową i kant kaloryfera,
miałam przeciętą głowę. Nie bolało mnie nic i wszystko było dobrze.
Gdy się zagoiło zupełnie zapomniałam o tym.

Lecz od jakiegoś czasu mam częste bóle głowy
( to nie są takie zwykłe bóle głowy, ból zaczyna się od miejsca gdzie moja głowa była przecięta, krąży w około głowy i znika)
Te bóle są bardzo bolesne, nie trwają długo bo zaledwie parę sekund and zdarzają się parę razy dziennie.

Od tego wypadku mam również problemy ze wzrokiem, których wcześniej nie miałam. Często widzę jak przez mgłę.

Prawie w ogóle nie mam siły, jestem często osłabiona i zmęczona bez powodu.

Chciałabym się dowiedzieć czy te objawy są związane z jakąś większą chorobą? Guz mózgu?

Wybieram się oczywiście do lekarza by dowiedzieć się wszystkiego ale dopiero po świętach,
chciałabym wcześniej wiedzieć czego mam się spodziewać, co te objawy mogą spowodować.
 

WhiteSmile_

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja się dokładnie nie znam, ale to chyba spowodowane jest tym wypadkiem. Szczególnie bóle głowy. Tylko dziwne, że dopiero teraz to się zaczęło...
 

NeilleLovett

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Przyczyn może być wiele... I niech Ci nawet do głowy nie przychodzi słuchać tego co piszą na forum. Przez internet nie da się zdiagnozować, za to nieźle Cię można nastraszyć lub zbagatelizować (być może poważny problem), po co Ci to? ;) Idź do lekarza. Nie możesz iść przed świętami? 
 

Sarah_NeedHelp

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Derby UK
Nie nie mogę iść przed świętami niestety. ;/ Już jest trochę za późno żeby się zapisać itp.
Od razu po nowym roku idę i się w końcu dowiem.
Boje się strasznie co powiedzą ... :(
 
Do góry