Ból kręgosłupa

Gucio888

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Gda
Hej! Podczas ćwiczenie gdy np. Kończe robić brzuski zaczynam odczówać ból w dolnych okolicach kręgosłupa to samo jest przy robieniu pomek. ? Czym może to być spowodowane ! Dodam że to nie pierwszy raz jak takie bóle mam. Natomiast na wf gdy mamy brzuszki to nie odczówam tego bólu, codziennie mam basen i na rozgrzewce robimy trochę pompek i nic nie czuję :/ ??

Z góry dzięki za odpowiedź :) !!

Pozdrawiam Leszek
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
codziennie mam basen i na rozgrzewce robimy trochę pompek i nic nie czuję

Akurat pompki nie angażują tych partii kręgosłupa z którymi masz problem.
Poczekaj poobserwuj, jeśli nic się nie zmieni, wybierz się do lekarza, z kręgosłupem nie ma żartów. Wiem z własnego doświadczenia.
 

amOureuX

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
35
rozgrzewka przed cwiczeniami, rozgrzej partie lędźwiowe i bedzie dobrze ;] lecz nie zapominaj tez o reszcie ;]
 

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Rozgrzej się dobrze. Jeśli jest możliwość to trochę potruchtaj, zrób kilka skłonów i rozciągnij mięśnie.
 

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
Idz do lekarza puki jest dobrze... to pewnie z przesilenia wiec lekarz kaze ci odpocząć przez jakis miesiac, ale moze byc to rwa kulszowa... a to juz powazniejsza sprawa... sam mialem wiec wiem co to znaczy... jeszcze w lecie to juz sie pochlastac mozna! choć wątpie by była to Rwa kulszowa bo bolało by cie znacznie bardziej
 
Do góry