ból gardła co radzicie drogie panie?

albert25

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
piszę tutaj ponieważ jesteście bardzie obeznane w tych wszystkich lekarstwach. Macie jakiś skuteczny sposób lub lekarstwo?
 

medoff

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
ZMC
ja ci radzę gorące mleko, czosnek i miód :)) nieb faszeruj się lekami :)) spróbuj domowego sposobu :))
 

albert25

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
fajnie na pewno bardzo pyszne ale strasznie śmierdzące a niestety z bólem gardła muszę pracować kupiłem sobie jakieś dropsy od bólu gardła ale nie pomagają. spróbuje na noc wypić to mleko z czosnkiem mlekiem i miodem może to mi trochę pomoże. dzięki za porady
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
herbata z sokiem malinowym (tylko nie pij wrzątku)
wogóle zaleca się przyjmowanie dużej ilości płynów
 

grazka24

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ciepła herbatka może być z soczkiem malinowym, jutro rano golfik lub ciepły szalik a z lekarstw możesz sobie kupić Neo Angin w sprayu dużo szybciej działa niż zwykłe pastylki :) wiem bo przetestowałam na mężu hihihih
 

lola-25

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
kochane koleżanki mleko z czosnkiem odpada. niestety pijac taka miksturę siedzenie w domku jest konieczne. kontakty z innymi osobnikami niedozwolone heh ehe.... moim zdaniem najlepszy będzie jakiś spray do gardła. ja używam neo anginu i jestem bardzo zadowolona. wiec kolego śmigaj do apteki..; polecam świetny lek ...
 

Anetka13

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja też stosuje neo-angin w sprayu i jest rewelacyjny, nie ma takiego nie przyjemnego smaku jak tabletki i nie wysysza gardła.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
jak nie pomagają domowe sposoby, to polecam tamtum verde. no i nie lekceważ tego, jak szybko nie minie. ja niedawno trochę zlekceważyłam ból gardło i poszłam do lekarza dopiero gdy miałam spore problemy z przełykaniem czegokolwiek- poważna angina i bez antybiotyków się nie obyło, ale na szczęście szybko wróciłam do zdrowia.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Nie jestem panią ale polecam takie coś z dozownikiem co sie nazywa chyba tantum verde czy jakoś tak.

wszystkie te septolete, cholinexy to jest badziew.
 

albert25

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
witam dziękuję za rady piłem sok malinowy, i psikałem sobie tym neo angin i faktycznie mi przeszło. Aha tym razem pamiętałem o ciepłych golfach :) życzę zdrowia papapa
 
Do góry