Bobre forum

M

Mieros

Guest
wyslij ludziska ten are wszystkim na swoich listach gg lub tlen i niech to forum bedzie duze
tak jak zrobilem to ja niech to bedzie tak zwqanym lancuszkiem ale niech sie rozrosnie plizzz
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mieros a dlaczego tak Ci na tym zależy?
Nie żebym ja była przeciwna ale pytam z Ciekawości, bo jakiś sam/sama się za bardzo tu chyba nie zadomowiłes/aś
 
F

faithless

Guest
Mieros napisał:
wyslij ludziska ten are wszystkim na swoich listach gg lub tlen i niech to forum bedzie duze
tak jak zrobilem to ja niech to bedzie tak zwqanym lancuszkiem ale niech sie rozrosnie plizzz
Raz sie pojawił i zniknoł :zly:
 

excentryk

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
POPIERAM na maxa! to forum jest SUPER!

a jakie jest wasze zdanie na jego temat? Myślę że warto rozesłać znajomym - ja ułożyłem takie coś:

Kod:
cześć! Wejdź na super forumowisko.pl pomoże Ci ono rozwiązać wszysktie problemy, smutki i żale! Jest całkowicie za darmo - i tysiące ludzi już o nim wie! Nie trać czasu! Korzystaj z życia! Nie bądź gbur i poślij to dalej - przecież nic Cię to nie kosztuje - a pomożesz w problemach innym! PS. Jeśli forumowisko.pl spodoba Ci się wyślij go swoim dobrym znajomym, jeśli Ci sie nie spodoba wyślij to swoim wrogom :)


i jak ? :>

Myślę że ułożycie jakiś własny tekst i porozsyłacie?

MYślę że każdy link na waszym blogu również pomoże naszemu forum :D

Więc do dzieła :p :D :D

pozdro
 
F

faithless

Guest
excentryk, Nom ja to skorzystam z twojego wierszyka i juz rozsyłam :) a raczej raz jeszcze :)
 
Do góry