Blue Screen

napier18

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam mam taki problem. Nie tak dawno,gdy siedziałem sobie na interneci wyskoczyło okienko i błąd Blue Screen :/:/. Powtarzało się to jak tylko grałem z 3,4 godziny coś takiego i komputer się resetował. Teraz wszystko ok tylko jak włącz jakąs gre (tylko grę) to po 5 minutach mozę 3 mni komputer odrazu się resetuje. Prosze o pomoc

Dane:
Windows Vista Home Premium
AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4800+ 2.50GHz
RAM : 2046MB
 

norbi93

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Szubin
Hehe, po 1 to błedem bylo to że wybrales : Windows Vista Home Premium
A po 2 to najpewniej jest to wirus typu "trojan".Śmie tak sądzić ponieważ mój kuzyn miał podobnie z kompem.Takze radze zainstalowac odpowiednie oprogramowanie i antywirusy, lub dac kompa do serwisu :)
Pozro
Acha jest taki program super: AntiTrojan
I to pomogło kuzynowi :D
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Hehe, po 1 to błedem bylo to że wybrales : Windows Vista Home Premium
A po 2 to najpewniej jest to wirus typu "trojan".Śmie tak sądzić ponieważ mój kuzyn miał podobnie z kompem.Takze radze zainstalowac odpowiednie oprogramowanie i antywirusy, lub dac kompa do serwisu :)
Pozro
Acha jest taki program super: AntiTrojan
I to pomogło kuzynowi :D


Ad.1 Sam jesteś błąd, albo nie używałeś visty w ogóle albo pierwsze jej wersje. Ad 2. Nie masz żadnej pewności, że to trojan.


Topic:
Przy następnym blue screenie spisz jaki jest jego koda dokładniej co jest napisane w miejscach na zdjęciu w linku
http://www.pcstats.com/articleimages/200409/BSOD_2.gif
STOP: 0x0000000...........
DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL
WXYZ.SYS......
Napisz co zamiast tygeo STOP/DRIVER/WXYZ pojawia się Tobie.



RegiS.
 

napier18

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
*DRIVER no to przy każdej grze. Jak włacze to po paru minutach . Wylacza sie komp.

a Trojan jest raczej wykluczony. Pogram Anti-Trojan nie wykrył u mnie żandego trojana .
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
PRZECZYŚC OKURZACZEM (najlepiej sprężonym powietrzem a nie okurzaczem) KARTĘ GRAFICZNĄ,PROCESOR.
 
Do góry