Bloody Marry

wild_wolf

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Krakow
oprocz tego ze jestem tu nowa :D , poruszam ten temat bo jestem ciekawa co napiszecie...:p
kiedy chodzilam do podstawowki organizowalam imieniny na ktore zapraszalam kolezanki z klasy, i na ktorych stalym punktem bylo opowiadania historii o duchach.
pewnego razu, w 2 klasie nasza kolezanka opowiedziala nam ze zobaczyla kiedys w lustrze dziwna postac z dziwna twarza ktora kazala jej o sobie opowiedziec(przedstawila sie ta postac jako Krwawa Marry). najpierw jednak kazala postawic [pod lustrem zapalona swiece. kiedy moja kolezanka nie chciala czegos tam zrobic postac sie na nia rozzloscila i powiedziala ze bedzie ja przesladowac...

jakis czas temu zupelnie z ciekawosci wpisalam Bloody Marry do googlow i wyskoczylo mi pelno linkow, odnosnikow z historiami o niej.


najdziwniejsze jest to ze w 94 roku nie bylo jeszcze w polskich domach internetu, a jak zapytalam kolezanke , to powiedziala ze ona tego nie wymyslila ani nie przeczytala o tym nigdzie...jej starsza siostra natomiast potwierdzila ze np tamtej nocy moja kolezanka chodzila pod lustrem z nozem w rece...

ciekawe co na ten temat myslicie?

ja pamietam ze od tamtego czasu (od kiedy nam o tym opowiedziala) boje sie patrzec w nocy w lustra, i nie mam zadnego w pokoju...;)

czy to zbieg okolicznosci zwiazany z wybujala wyobraznia mojej kolezanki?
sama nie wiem co o tym myslec ...
:bag:

zapomnialam dodac ze ta moja kolezanka stwierdzila ze serio ja przesladuje bo nie daje o sobie zapomniec :p np ostatnio wlasnie ja jej o tym przypominialam jak do niej zadzwonilam ze na ten temat jest w necie ... hehe musze przynazc ze sie przestraszyla ;P :bag:
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Krwawa Merry naprawde kiedys istniała. Była to kobieta, która zabijała młode dziewczyny z okolicznych wiosek, bo wierzyła, że kapiele w krwi dziewcząt pozawola jej zachować młodą cerę i wygląd. Po latach w jej piwnicy znalezione setki ciał jej ofiar.
Myślę, że ta historia jest całkim prawdziwa.

Może i Twoja koleżanka naprawdę miała taką przygodę, ale to mogła np. przeczytać o niej w jakiejkolwiek książce czy artykule i nie potrzebny był jej do tego internet.
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Coz, tez nie wierze. Ale Merry byla 'ciekawa' osoba. Poczytajcie w google.
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Jeden z odcinków "Supernatural" nawiązuje do BM...
Z tym, że tam trzeba było stanąć przed lustrem i trzykrotnie wypowiedzieć jej imię...
Po chwili BM pojawiała się i zabijała takową osobę...
Aczkolwiek sam próbowałem (tak z czystej ciekawości :p) i nic się nie stało więc zapewne to tylko bajki...
(Choć nie zaprzeczam faktu, iż BM kiedyś-tam istniała :))
 

wild_wolf

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Krakow
hmm tez tak kiedys myslalam, ze przeczytala, bo to dosc znana historia, jak sie potem okazalo ale ona mowila ze nie ;)
a co do nawiedzania, to nie nawiedza jej, znaczy ona jej nie widuje tylko ze wlasnie sie przypomina, zeby nie mogla o tym zapomniec o_O...na serio dziwna sprawa...
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Jeden z odcinków "Supernatural" nawiązuje do BM...
Z tym, że tam trzeba było stanąć przed lustrem i trzykrotnie wypowiedzieć jej imię...
Po chwili BM pojawiała się i zabijała takową osobę...
Aczkolwiek sam próbowałem (tak z czystej ciekawości :p) i nic się nie stało więc zapewne to tylko bajki...
(Choć nie zaprzeczam faktu, iż BM kiedyś-tam istniała :))

Coś Ci się chyba pomyliło(albo im), bo to Candyman przychodzi po trzykrotnym wypowiedzeniu jego imienia
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
"Supernatural" (Season 1, Episode 5)

All over the world, kids play the "Bloody Mary" game, daring each other to say her name three times in a mirror. But no one has even died from it. Until now. Sam and Dean must find a way to stop her before she claims another victim.

Chyba jednak się nie mylę ;)
Wymysł scenarzystów - raczej tak... ale i tak nie działa :)
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Niewierze w duchy.Pozatym istnieje coś takiego jak halucynacje.....
 

wild_wolf

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Krakow
hehehe zeby bylo smieszniej wczoraj na polsacie byl candyman ;P
(myslalam ze to bedzie straszne czy cos ale nie :p)

co do Bloody Marry sa rozne "przepisy" na jej wywolanie.
czasami trzeba powiedziec jej imie 3,5 a czasami 13 razy-w zaleznosci od zrodka.
jeszcze slyszalam ze trzeba ustawic swiece pod lustrem tak zeby odbijal sie w niej jej plomien, albo ze jeszcze do tego trzeba miec w rekach zegar wybijajacy 12 albo 3 w nocy ....
jak ona sie pojawi to albo wydlubuje oczy,albo wciaga do lustra. albo wogole zabija albo jak sie jakims cudem ucieknie to przesladuje do konca zycia taka osobe :D

podobno jest to duch MariI Tudor, królowej Anglii, córki Henryka VIII Tudora i Katarzyny Aragońskiej.
mozliwe tez jest ze jest to Maria Stuart, królowa szkocka ;) lub Elzbieta Batory :)

Maria Tudor : http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_I_Tudor

Maria Stuart : http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Stuart

Elzbieta Batory : http://pl.wikipedia.org/wiki/El%C5%BCbieta_Batory

no no ciekawe....,ale czemu akurat jej się ukazała?? czy ona coś sknociła wcześniej??

nie wiem czemu jej sie ukazala.....jak powiedzialam, chciala zeby moja kolezanka cos tam robila...moze miala potrzebe...generalnie ja sama nie wiem co o tym myslec i jest to jedna z najdziwniejszych rzeczy o jakich slyszalam w zyciu...moze np Marry chciala sie zreinkarnowac jako moja kolezanka :pPP :lol:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Dzieci odstawcie te strzykawki i lufki ! Koniec ćpania na dziś! Przekaż to koleżance.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Berials zawsze służy dobrą radą....Zgadzam się z wami towarzyszu Berials`ie :D
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
hahaha!
czekajcie, zaraz wezme świeczke i piojde do lustra :lol:
jak w ciągu 3 dni nie pojawi sie na forum zaden moj post, znaczy ze zabrala mnie Bloody Marry :D o matko... :D
może wcześniej 4 setki wódki... :lol:

historie o niej są ciekawe... to trzeba przyznac :]
 
Do góry