Bleach

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Cienkie, latwo sie nudzi, chociaz sam pomysl nawet nawet. Tak o mozna sobie obejzec.
 

Vorosh

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jak jeszcze uwarzalem ze anime to shit to kumple puscili mi amv walki Ichigo z Byakuya... odrazu sie zakochalem w Blechu;d A puzniej juz zaczolem ogladac inne anime. Bleach to moje ulubione anime ale teraz jednak wole czytac mange;d
 

Kenji185

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Częstochowy
Ja jestem innego zdania
uważam że to dobre anime
trochę humoru nie zaszkodzi, ale czasami przesadzają...
(zbyt duży kontrast zniechęca)
nie jestem maniakiem bleach'a ale fanem na pewno
P.S sceny walk są genialne !!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no sceny walk maja czesto niezle, zwlaszcza jak Ichigo uzyje Benkai, a tak wogole, to do tej pory kombinuje jak zdobyc ubranie podobne do jego podczas benkai, ale i tak na mojej liscie jest daleko to anime
 

Grubi

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja czytałam mangę kiedyś ale szybko mi się znudziła :) ale muszę przyznać że bardzo podobał mi się charadesign:)
 

Kyuzo

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
Jestem wielkim fanem Bleach. Zawsze czekam aż Ichigo użyje Bankai i przemieni się w pustego :D:D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
a wczoraj do japońskich kin trafił Bleach: The DiamondDust Rebellion Mō Hitotsu no Hyōrinmaru. No ale na tłumaczenie przez DB sobie poczekamy jeszcze
 

bisek

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Anime dobre ale jest dużo serii które są o niebo leprze :) przynajmniej moim zdaniem :p
 

kyuubi

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
obejzałem kilkadziesiąt odc - niektóre mi sie podobają szczególnie te w ktorych są sceny walk są genialne a reszta jeszcze ujdzie jednak po jakiś czasie sie nudzi i trzeba sobie zrobić conajmniej 12 h przerwy ale tak jest ze wszystkimi anime jedne wciągaja bardzie a inne mniej
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Niestety na ten fil poczekamy z 6 miesiecy zanim wejdzie normalna kopia.
no chyba że któryś skośnooki będzie taki miły i nagra film w kinie w dobrej jakości. No i DB musiało by się uspokoić i nie świrować jak to teraz robią (przerwali pracę nad tłumaczeniami)
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Bardzo dobra anime jestem przy 29 odc. bo żem oglądała Naruto ale kolejny odc. jest 10 stycznia więc na poczekanie se blach będe oglądała ... bardzo fajne i przyjemne ... i fajne mam openingi po 25 epie !
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Dobre anime, wraca do formy, po prawie 30 odcinkach przerwy zacząłem z powrotem oglądać ^^
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
@Natalia1a: o tak- to prawda- openingi to bleach ma genialne!
 

Minako

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Z ta kinówka bedzie pewnie jak ostatnio kilka miesiecy czekanie na wydanie dvd, potem Dattebayo bedzie stroic fochy przez nastepne tygodnie .. . w sumie mozna sie spodziewac filmu za rok.

Anime jest dobre - ale manga jest o niebo lepsza. Ogolnie po tych fillerach z Bandou straciłam chec do ogladania , teraz podobno znowu ekranizacja zaczela sie pokrywac z ostatnimi chapterami wiec mozna se spodziewac nastepnych zapychaczy :|

Moimi ulubionymi bohaterami sa Uruhara i Ukitake xD Mezczyzni w srednim wieku ...
 
Do góry