[Błąd]Zdjęcie profilowe

bluey

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Hej ... mam problem z ustawieniem zdjęcia profilowego !! Mogę załadować Gravatara i to wszystko,jeśli chcę załadować zdjęcie to ciągle mi jakieś błędy wyskakują..format zdjęcia jest dobry,więc nie wiem czemu się tak dzieje ... pomóżcie !!!
Dzięki.
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Też właśnie coś miałem podobnego, jakieś błędy. Znikanie strony, itp. Ale jakoś się ustawiło. Więc Ci nie pomogę.
 

bluey

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Też właśnie coś miałem podobnego, jakieś błędy. Znikanie strony, itp. Ale jakoś się ustawiło. Więc Ci nie pomogę.

Nie szkodzi ! Mam nadzieję,że ktoś się natknie na mój temat ... probuję od samego początku .... i lipa aż do obecnej chwili ;/
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Jaki dokładnie błąd występuje? Spróbuj ustawić innego avatara, a tego co chcesz ustaw dopiero za kilka godzin, czasami z tym są takie błędy.
 

bluey

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Jaki dokładnie błąd występuje? Spróbuj ustawić innego avatara, a tego co chcesz ustaw dopiero za kilka godzin, czasami z tym są takie błędy.

Dostaję tylko coś takiego,gdy próbuję ustawić jakie kolwiek zdjęcie...już nawet próbowałam z adresem URL" Wystąpił problem z ustawieniem nowego zdjęcia "
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Dostaję tylko coś takiego,gdy próbuję ustawić jakie kolwiek zdjęcie...już nawet próbowałam z adresem URL" Wystąpił problem z ustawieniem nowego zdjęcia "
Typ zdjęcia jpg? Zmniejsz nieco to zdjęcie, bo na prawdę może być lekko za duże i ci nie wejdzie.
 

bluey

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Typ zdjęcia jpg? Zmniejsz nieco to zdjęcie, bo na prawdę może być lekko za duże i ci nie wejdzie.
Typ zdjęcia jpg? Zmniejsz nieco to zdjęcie, bo na prawdę może być lekko za duże i ci nie wejdzie.

tak jest to JPG, w sumie jest też zmniejszone,ponieważ gdy no na fejsa dodaję,to zawsze zmniejszam to zawsze szybciej mi idzie .. a tutaj nici ..
 
Do góry