BlackShot czyli to co faceci lubią najbardziej

MadMaXsilesia

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Chciałem wszystkim przybliżyć oraz polecić dobrego darmowego MMO FPS !

Grałem w wiele darmowych internetowych strzelanek!
Jednak w większości z nich to albo kulał realizm, albo pełno hackerów i lagi.

Niedawno natknąłem się na BlackShot'a i powiem że jest świetny.
Tutaj go znajdziecie:
blackshot-eu.com/pl/

Tutaj macie filmik do gameplaya.
www.youtube.com/watch?v=BTegDGwqsOo

Totalnie za frajer i połączenia tam jest na zasadzie że gracz łączy się z serwerem, nie z innym graczem bezpośrednio jak w większości z darmowych strzelanek, co powoduje szereg nieprzyjemności jak lagi i łatwość z jaką można hackować w grze.

Grafa jest spoko, a gra na moim 4-letnim lapku chodzi dobrze.
Fajny realizm, ile to razy za pomocą mojej snajperki przeszyłem kilka osób pod rząd, bo stali w linii :D
Znalazłem w tej grze tryb, którego dawno nie widziałem w żadnej innej grze FPS - czyli musisz zdobyć flagę przeciwnika i donieśc do swojej bazy.
Fajna zabawa przy tym.

Jak ktoś już w to gra, lub się zdecyduje i ogarnie grę, to niedawno założyłem klan i szukam ludzi ;)

A tutaj krótki opis gierki po polsku:
blackshot.cfps.pl/newsy/18/blackshot-wprowadzenie

12400140.jpg
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Hmmm nie znam się? Myślę że doświadczenie w FPS mam duże.
Gram w MMOFPS od 2005r, głównie klanowo. Zaczynałem od CS, poprzez CA, TF2, KF,Warrock, COD, DoD:S, AvA, BF2, BFF2P, Karmę aż do PB, w którego nadal gram a także kilka gówienek zainstalowanych i od razu usuniętych, w skład których wchodzi właśnie Blackshot. Dlaczego?
Grafika z poprzedniej epoki, bronie wyglądają jak zabawki, realizmu 0 (jak w każdym prawie MMOFPS :D ), ragdolle z d*py, lagi, totalnie s:cenzura:y recoil i spread. Dziwie się że ktoś w to gra...
 

MadMaXsilesia

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cóż, jak ma się ochotę grać dla realizmu, to się odpala jakąś symulacje pola walki jak Red Orchestra.
Ale nie zawsze człowiek ma ochotę skupiać się i czołgać po ziemi przez 5 minut, by dostać 1 kulkę i koniec. I znów przedzierać się pod ogniem nieprzyjaciela, mając świadomość ze 1 zabłąkana kula bądź moździerz w naszym pobliżu i znów całą trasa od nowa...

Na symulacje trzeba mieć nastrój i czas.

A te darmowe MMOFPS-y mają ten plus, że są lekkie, łatwe i przyjemne.
Przynajmniej dla ludzi ogranych w symulacjach jak ja.

Można założyć słuchawki z muzą na uszy, totalnie olać dźwięk wydobywający się z gry i powymiatać bez zobowiązań...za darmo :D
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Okej jeden argument uwalony, ale to ty napisałeś że
.​
W porównaniu z innymi darmowymi MMOFPS, np. Project Blackout, Blacklight Retribution a nawet przestarzałym WarRockiem Blackshot wypada beznadziejnie.​
 
Do góry