Biżuteria srebrna

K

kinga_sc

Guest
stanowczo Ag:) 925 926... czasami się zdarza:))
a sklepy Apart, Kruk, różnie...
 

kalinka_ma

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
pierścionek zaręczynowy i obrączkę mam z białego złota, pozostała biżuteria srebrna albo sztuczna (często srebro+drewno:)
___________
Second Hand
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
na codzień nie nosze zadnej bizuterii oprócz zegarka i rzemyka. kiedys nosiłam srebro, ale posiadam także złoto( czasami na jakies imprezy zakładam).
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Zdecydowanie srebrooo.
Złoto ewentualnie białe. Albo jakieś zwykłe metalowe kolczyki, ubierane jak mam kaprys ;P
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
bardzo lubię srebrną biżuterię oraz metalowe duże dodatki, złoto nie do każdego pasuje..moim zdaniem to niezła sztuka nosić złote dodatki i nie wyglądać tandetnie
 

słowik80

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja wolę srebro w sumie na złoto jestem uczulona :)
a i jeśli mowa to jak można wyczyścić zczarniałe srebro od perfumy ??
Chyba wszyscy zapomnieli o twoim pytaniu :) spróbuj pastą do zębów i szczoteczką - powinno ładnie wyczyścić i nabłyszczyć ;)
A ja się wybiję, bo bardziej lubię złoto jeśli chodzi o metale szlachetne. Może dlatego, że po prostu bardziej pasuje do mojej karnacji. Co do sklepu, to mój ulubiony to rafidu.pl - za bardzo konkurencyjne ceny mają świetnej jakości biżu. I przepiękną :)
Ale często też noszę własne wyroby - czasem trzeba trochę koloru wnieść do życia ;)
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Ja jestem miłośniczką złota, jednak wybieram tylko żółte, bo białe wizualnie niczym nie różni się od srebra. Ostatnio kupiłam sobie śliczne złote kolczyki na rafidu.pl. Początkowo trochę się bałam robienia tak kosztownych zakupów przez internet, ale okazało się, że obsługa sklepu jest naprawdę profesjonalna i o nic nie musiałam się martwić. Wracając jednak do złota: świetnie prezentuje się do małej czarnej, ale pasuje także do stylu casual i za to je kocham:)
 

maggiex

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię srebro. Noszę stosunkowo mało biżuterii. Kiedyś zawsze miałam na palcu srebrny pierścionek - prezent na 18 urodziny do mojego taty, ale go zgubiłam. Często noszę drobiutki srebrny krzyżyk albo srebrną różę. Srebro wydaje mi się bardzo klasyczne, ale np. marzę o pierścionku zaręczynowym z białego złota i z bursztynem :) obrączki tak samo - z białego złota. Wyobrażam sobie też, że do klasycznej małej czarnej dodatki ze zwykłego złota świetnie pasują - blask wśród czerni :)
 

agatakos

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Do mnie najbardziej pasuje srebro lub białe złoto, choć srebro jest znacznie tańsze i mogę sobie pozwolić na więcej szaleństwa ;) Ostatnio na urodziny dostałam od swojego faceta srebrne kolczyik iocca, są świetne i bardzo ładne. a oto ich zdjęcie
iocca_91b.jpg
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
Zdecydowanie srebro, choć do złota nic nie mam. Kupuję zazwyczaj w sklepach stacjonarnych, muszę dokładnie zobaczyć wszystkie detale i przede wszystkim rozmiar
 

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Kiedyś byłam zwolenniczką srebra ale z czasem doceniłam złoto. Pięknie wygląda latem do opalonej karnacji
 

potajsku

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Złoto. Mam obrączkę ze złota i pierścionek zaręczynowy ze złota. Za srebrem nie przepadam.
 

kmroz22

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Lubię złoto,ale jest nie na moją kieszeń. Więc wybieram srebro. Ja znalazłam sobie parę rzeczy na allegro, tam teraz nawet sklepy wystawiają biżuterię. Co sądzicie o tym? http://allegro.pl/kuznia-srebra-pierscionek-ametyst-rozm-16-i2840233598.html Kupiłam sobie, bo strasznie spodobał mi sie podobny złoty, ale nie było mnie na niego stać. 400 zł a 42zł to jest ogromna różnica. Jestem zadowolona, może kiedyś mój przyszły mąż będzie obsypywał mnie złotem :D
 

brylant4

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja kupuje tylko srebro. Zawsze patrze najpierw na hurtownie biżuterii np. harf.pl czy na allegro, bo najtaniej. A jak nic ciekawego nie znajdę to wtedy patrzę na sklepy internetowe.
 
Do góry