Bilogia

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Posiada ktoś może zdjęcię większej wargi sromowej??;/ Bo nasz pan z biolgi poprosił o warge sromową, powiedział że albo z neta ściągnąć albo sobie samej zrobić;/ Posidala ktos? z góry dzięki.
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Posiada ktoś może zdjęcię większej wargi sromowej??;/ Bo nasz pan z biolgi poprosił o warge sromową, powiedział że albo z neta ściągnąć albo sobie samej zrobić;/
o ku*** :lol: ... może wejdź na jakiś portal erotyczny :mruga:
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
hmm, Nie wiem??W sumie przerabaimy tam jakis temat o narządach;/

Jak się go kumpele zapytała czy jest zoboczony to powiedział"Nie udzielaj się smarkulo, bo zaraz pójdę do dyrektorki,to dyrektorka wam dopiero pokaże"
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak się go kumpele zapytała czy jest zoboczony to powiedział"Nie udzielaj się smarkulo, bo zaraz pójdę do dyrektorki,to dyrektorka wam dopiero pokaże"
ja bym nie zrobiła tego zadania, a jak chce iść do dyry niech idzie. jeszcze bym się jej zapytała czy skoro to nic złego (że nauczyciel mówi że jak nie macie skąd wziąść niech zdjęcia to zróbcie sobie same;|) czy mi swojego zdjęcia nie da. Co się w tych szkoła dzieje?
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Spokojnie możesz się z tym zgłosić do dyrektora. I nie musisz robić tego zadania, bo narusza ono Twoją prywatność. Zarówno w przypadku robienia sobie samej (o_O Co to ku*wa za nauczyciel?!) jak i ściągania z internetu. Bo może nie masz ochoty szukać takich zdjęć? Bo to narusza Twoje zasady moralne. I może Ci zrobić ewentualnie kupcię na sedesie, bo nie ma prawa czegoś takiego zadawać, jeśli w podręczniku nie macie szkicu [to możliwe] albo zdjęcia [a to raczej nie].
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Buhaha! No rozwalił mnie ten temat. JAbym to odrazu zgłosił do dyrektora szkoły...
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Ja bym to rozwiązała sprawą z dyrektorem...Nie każdy ma ochotę szukać takich zdjęć ...
Dyrektor napewno by was poparł..a co ten nauczyciel sobie myśli...zboczuch jeden :D
 

Misiek20

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
141
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem ;)
A to zadanie z podręcznika czy kolo sam je wymyślił? Niech swojej żonie zrobi. (nie no żartuje) :D
 

krwawa_mery

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Warszawa
nie no dobre:p moze powiedzcie mu ze chcecie najpierw obejrzec zdjecie członka i ciekawe co by powiedzial :devil: nie no zart...nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim ale jak juz bym od razu poszla do dyrektora i pedegoga szkoly...

Rozgłosiłabym to w "Fakcie" :D
 

BananowyJasio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Posiada ktoś może zdjęcię większej wargi sromowej??;/ Bo nasz pan z biolgi poprosił o warge sromową, powiedział że albo z neta ściągnąć albo sobie samej zrobić;/ Posidala ktos? z góry dzięki.


Na Twoim miejscu pogrzebałbym w pamięci i zastanowił się, czy poprzednio jak omawialiście - powiedzmy jamę ustną, albo odbyt - też prosił o zdjęcia tych narządów jeśli nie było ich w podręczniku.
Bo gościu jest co najmniej niepoważny.
Zdjęcie nietrudno znaleźć - wystarczy wpisać "srom", albo "wargi sromowe" w images.google.com
O ile się nie mylę, to nie tylko ludzie mają ten element, więc możesz mu podsunąć zdjęcie od jakiegoś innego ssaka, na przykład psa. :D Zwróć uwagę, po czym bardziej rozszerzą mu się źrenice, bo nigdy nie można być pewnym efektu :D
 
Do góry