Bilard wciąga!

jonsi

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Hej, od kilkunastu dni nie mogę się oderwać od gry w bilarda, nie wiem czy ktoś z was podziela bądź podzielał kiedyś mój stan, ale to naprawde może być wciągające. Przez kilka ostatnich dni z rzędu rezerwowaliśmy z kolegą stół w pobliskim barze na kilka godzin i graliśmy bez przerwy. No ale jak to w barach sprzęt troche zdemolowany kije kiepskie stół porysowany i towarzystwo wokół jakieś nieciekawe... Także płacimy dużo a mamy bilard w nienajlepszej jakości.
Dlatego też pomyśleliśmy o kupnie własnego stołu na spółkę i ostatnio natknęliśmy się na ofertę stolybilardowe.net. Stoły yglądają bardzo atrakcyjnie i ceny też są bardzo dobre i sklep wygląda faktycznie profesjonalnie. Prawdopodobnie jak już znajdziemy sobie miejsce na ten stół to zdecydujemy się a zakup. A co gracze myślą o ofercie tego sklepu? I czy są tu ludzie z pasją ukierunkowaną na bilard?
 
K

katatonia

Guest
Witam. I ja gram w billarda. Nie wiem tylko czy zakup wspólnego stołu z kumplem będzie dobrą opcją, ponieważ kiedyś będziecie musieli wybrać stosowne miejsce dla niego i każdy będzie się domagal, by stół był u niego w domu/garażu czy gdziekolwiek:) Marzy mi się zakup stołu do domu, jednak na razie muszę cieszyć grami w różnych knajpach i klubach. Jednak wydaję na to tyle pieniędzy, że już chyba zdążyłabym zakupić sobie stół:)) Patrzyłam na ofertę stolybilardowe.net i mają ciekawą ofertę. Stoły są w dość atrakcyjnych cenach i na promocjach, więc tylko od Was zalezy czy będziecie kupować u nich i jaki stół wybierzecie. W zależności od tego, gdzie będzie stał stół, trzeba będzie zakupić odpowiedni z drewna lub płyty kamiennej.
 
Do góry