Big Brother 4.1

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
Już w niedzielę pierwszy odcinek :D
Oglądam właśnie zdjęcia osób które mają szansę wejść do domu wielkiego brata i powiem że dziewczyny całkiem fajne mogą być :D wiecie kto będzie prowadzącym?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
BB jest świetny :D heh :p Tyle, ze leci na TV4, którego niestety nie mam... <_<
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Mi sie wydaje, że to już za dużo razy było... Znowu będzie to samo co poprzednich z tą różnicą że inni ludzie.... Pewnie ktoś tam to będzie oglądać... ja nie.
 

Ulenia

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
jacys tacy malo nadzwyczajni Ci kandydaci :p ciekawa jestem kto to poprowadzi... gdzies slyszalam plotki ze bracia Mroczkowie :p ale to już by chyba było przegiecie :p wszedzie ich pokazuja :p już mi obrzydl
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
właśnie ta edycja ma się różnić od poprzednich, minęło 5 lat od ostatniej więc na bank twórcy wpadli na nowe pomysły :D
 

Lain22

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
161
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina marzeń
A ja sobie chętnie zobaczę, myślę że odczekali wystarczająco dużo czasu z kolejną edycją przez tę przerwę jestem zaciekawiona co tez tam teraz będzie się działo w domu Wielkiego Brata :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Big Brother 4.1 - czyli żenady i beznadziei ciąg dalszy...
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Każdy jest ciekawy
Każdy ?
:mruga:


W moje gusta to raczej nie trafili. Z reality show podobał mi się tylko Agent, wszystkie pozostałe (tzn. te, które gdzieś kiedyś przypadkowo widziałem) były nuuuuuuuuudne. Jakby występowali w nich normalni ludzie, to może byłoby ciekawie, a tak samo dno. Ktoś się musiał nieźle napracować, żeby takich oszołomów znaleźć (zresztą pewnie dlatego niektórych sprowadzali z zagranicy - u nas zaczynało brakować). :) Ludzie idą tylko po jedno, aby zrobić wokół siebie sensację i pośmiewisko. I potem pokazują takie kokietki jak Frytka czy Doda - wielkie gwiazdy ze spalonego teatru...
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Ja to tylko oglądałem żeby sie posmiac z takich lodów co wszystko zrobia za kase i sławe( nie które osoby sie wybiły na monent taki np: klaudiusz który reklamuje produkty na Mango - nie wiem czy to dalej robi)
Cot o za ludzie i skąd ich wytrzasneli :mruga: ? spod smietnika? <_<
żal że nie mam tv4 - polsat juz nie chce tego u siebie?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jak byłem mały to podobnie jak Rainingman oglądałem "Agenta". Reszta to kompletna żenada. Kolejny Big Brother właśnie mi się przewinął parę razy przed oczami(obok kompa siedzi brat i ogląda tv). Znów chyba będę miał koszmary. BB jest symptomem drastycznego zanikania inteligentnej formy rozrywki.
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Nie oglądam, nie mam nawet TV4 w telewizorni. W necie też nie będę tego śledził.

Jak dla mnie to DNO.
 
Do góry