Biathlon

Edzia_Biathlon

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemka:)
Jestem tu abym powiedziec Wam o najwpanialszym sporcie "Biathlonie" :eek:k:
Każdy może sie tu na ten temat wuypowiedziec!!:) Serdecznie oto prosze...!!

Ja kocham bardzo Biatlhon i go uprawiam!! Pozdro dla Tomasza Sikory i reszty Polskiej kadry. :D
 

Attachments

  • biathlon.jpg
    biathlon.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 57

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Ze sportow zimowych najbardziej uwielbiam biathlon. I cieszy mnie fakt, ze tak duzo transmisji z zawodow przeprowadza Eurosport. Z niecierpliwoscia wyczekuje mistrzostw swiata i mam wielka nadzieje, ze Tomek wroci do olimpijskiej formy, a Magda Gwizdon to ftej z poczatku sezonu. Wydaje mi sie, ze dyscyplina ta jest nadal malo popularna w Polsce o czym swiadczyc moze fakt "tylko" 5 miejsce Tomka Sikory w plebiscycie na najlepszego sportowca 2006 roku. Z calym szacunkiem dla Otylii i Kubicy ale medal olimpijski nie jest rowny niczemu innemu w sporcie. Nie wspominajac o "zapomnianej" Justynie Kowalczyk.
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Lubię biathlon super sport.Tylko gdyby tak nasi nie pudłowali i szybciej biegali,ale i tak ich lubię.Pozdrowionka dla wszystkich co lubią ten sport i dla tych którzy go uprawiają :)
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
nom fajny sport ;] wiecej emocji niz te przreklamowane skoki... a chyba dzis sie MŚ zaczynaja? tak wiec mysle ze Gwizdon (jak zwykle na wiekszych imprezach) nic nie pokaze, natomiast po cichu licze na dobry wystep pana Sikory ;]
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
tęż tak myślę prędzej można liczyć na Tomasza Sikorę ten przynajmniej szybko biega i prawie idealnie strzela.Natomiast Magdalena Gwizdoń to jedna wielkoa zagadka,ale się stara to też się liczy :)

Oj kiepsko poszło Magdalenie Gwizdoń niestety dopiero 14 :( ,ale za to szybko biegła gdyby nie strzelanie to byłaby 4.
Lepiej z naszym Tomkiem Sikorą był jak sie nie mylę 5,ale jutro będzie lepiej :)
 

kibic111

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Biatlon to naprawdę fascynująca dyscyplina sportów zimowych. Na stronie www.sportpolski.tv jest dużo aktualnych filmików z zawodów i z tego co kojarzę www.biathlon.tv jest oficjalną telewizją internetową Polskiego Związku Biathlonu. :)

http://www.sportpolski.tv/tagi/vit-janov/wideo/czesi-w-jakuszycach.html
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Biathlon, dlaczego lubię ?!

Głównie dzięki jednemu zawodnikowi.

Ole Einar Bjørndalen (ur. 27 stycznia 1974) – norweski biathlonista, najbardziej utytułowany zawodnik w historii tej dyscypliny, wielokrotny mistrz olimpijski, mistrz świata, i zdobywca Pucharu Świata.

Tekst o zawodniku zaczerpnięty.

Źródło: wikipedia.org
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Ole Einar Bjørndalen już chyba się "kończy". Niestety :( zawodnik kompletny, wspaniały z jedną wadą - strasznie się ślini :bag:

Lubię biathlon dlatego, że to dyscyplina wyjątkowo nieprzewidywalna. Najbardziej lubię walkę "ramię w ramię", czyli wyścig ze startu wspólnego. Zawodnik prowadząc po 3 strzelaniach nie może być pewny zwycięstwa i to jest najpiękniejsze.
Fajnie, że w tym wszystkim mamy naszego "rodzynka", choć zapewne przyszły sezon będzie jego ostatnim.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ole Einar Bjørndalen już chyba się "kończy". Niestety :( zawodnik kompletny, wspaniały z jedną wadą - strasznie się ślini :bag:

Ale to daje jego świadomość. Dlaczego się ślinił? Każdy to wie. Przez wysiłek zawsze taka się ślina robi, można ją wypluć. Niestety to odwadnia nasz organizm dlatego też można ujrzeć taką ślinę.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Dlaczego się ślinił? Każdy to wie. Przez wysiłek zawsze taka się ślina robi, można ją wypluć. Niestety to odwadnia nasz organizm dlatego też można ujrzeć taką ślinę.
Ja wiem, czemu się ślini więc nie było potrzeby mi tego tłumaczenia :p była to tylko mała "ironiczna" dygresja - wiem, że to normalne, a że u niego jakoś szczególnie rzuca mi się w oczy no to co zrobić...:tanczy:
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja wiem, czemu się ślini więc nie było potrzeby mi tego tłumaczenia :p była to tylko mała "ironiczna" dygresja - wiem, że to normalne, a że u niego jakoś szczególnie rzuca mi się w oczy no to co zrobić...:tanczy:

Tolerować, Tolerować i Tolerować :p
 
Do góry