Bezsensowny lęk przed ciążą.

Status
Zamknięty.

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
Skoro podważasz dobroć jaką niosą ze sobą tabletki to znaczy że popierasz wszystko inne czyli stosunki przerywane, prezerwatywy. Czy moze jednak jesteś zwolennikiem npr czy płodzeniem dzieci rok za rokiem? Recz w tym, ze zawsze można wpaść, obojetnie co się stosuję a Ty se akurat uparłeś się na tabletki. Dla Ciebie tabletki są złe, dla mnie i dla milionów kobiet i mężczyzn jest odwrotnie. Ty ich nie musisz stosowac wiec o co Ci chodzi? Następną kwestią jest to, że nikt tez nie jest Nostradamusem aby móc przewidzieć jak się potoczy ich życie i co będzie ze związkiem. To że związek jak na razie jest udany wcale nie gwarantuję że i taki pozostanie. Dziś jest miłość, jutro nie ma. I jeszcze raz powtarzam, swoimi wypowiedziami obrażasz i za wszystko winisz kobiety. I do tego wszystko przekręcasz.


,,Skoro podważasz dobroć jaką niosą ze sobą tabletki to znaczy że popierasz wszystko inne czyli stosunki przerywane, prezerwatywy." nie prawda :p

,,Czy moze jednak jesteś zwolennikiem npr czy płodzeniem dzieci rok za rokiem?" -- jestem zwolennikiem madrego planowania rodziny :p wiesz co ;> ? człowiek to zwierze (zaraz będą krzyki że nie i takie tam :D no ale prawda boli :D ) tylko że wszyscy twierdzą że my od zwierząt róznimy się tym że możemy decydować to co chcemy robić i w jakiej ilości. jak człowiek nie potrafi się powstrzymać przed seksem to jaki z tego wniosek ;> ? Poradnie npr mnie interesuja tylko dlatego że mówią to czego lekarz Ci nie powie bo byś napewno tego nie chciała.

,,Recz w tym, ze zawsze można wpaść, obojetnie co się stosuję a Ty se akurat uparłeś się na tabletki."-- ach ja gdzieś to zaprzeczyłem :p ? wiesz czemu się uparłem na tabletki :p ? bo im skuteczniejszy środek tym bardziej dla Twojego organizmu gorszy .

,,Ty ich nie musisz stosowac wiec o co Ci chodzi?"-- no nie musze ale to chyba dobrze że np pragne jak najlepiej dla swojej kobiety co ? mnie akurat bardziej interesuje zdrowie mojej dziewczyny niż moje. A że uważam że to zły sposób to się wypowiadam :p ale w trakcie już zmieniłem zdanie :p teraz już mnie nie obchodzi że się trujecie :p po obserwacji tego co niektore z was pisały zaczeło mnie obchodzic to że wy kompletnie odzucacie możliwosc zajścia w ciąze :p

,, nikt tez nie jest Nostradamusem aby móc przewidzieć jak się potoczy ich życie i co będzie ze związkiem."-- nostradamus też by pewnie nie wiedział :p ale jeśli się dba o swój związek z całych sił (dwie osoby dbają oczywiscie) to napewno się nie rozpadnie. a jeśli sądzicie że jednak może się rozpaść to podajcie powód


,,I jeszcze raz powtarzam, swoimi wypowiedziami obrażasz i za wszystko winisz kobiety."-- za wszystko winie kobiety :p ? to teraz posłuchaj. Faceci którzy myślą tylko o seksie to najwieksze dupki. nie liczy sie dla nich zdrowie ukochanej. nawet namawiaja żeby sie truły tylko po to zeby im było lepiej i wygodniej. tak pokazuja jakimi sa ch... najwieksza wina lezy po stronie facetow bo nie potrafia i nie chca namowic swojej ukochanej do tego zeby byla calkowicie zdrowa. liczy sie dla nich to co jest teraz a o przyszlosci nie mysla. maja oportunistyczny charakter. odrazu mowie ze oczywiscie to nie do wszystkich sie tyczy .


,,I do tego wszystko przekręcasz." -- co przekrecam ?



,,a skąd Ty wiesz że dana kobieta właśnie tak do tego podchodzi?" -- przeczytaj sobie posty wcześniej :p nie każde napewno tak myśla ale z tego co widze to spora czesc.

,,Zarzucasz Egoistce że nie lubi dzieci i dlatego stosuje antykoncepcje ale skąd wiesz że nie liczy się z tym że może wpaść albo że nie pokochałaby swojego dziecka?" -- nic do egoistki nie mam. ogolnie lubie wszystkich ludzi ale napisala ze nie wyobraza sobie bycia matka i nie lubi dzieci a to o czymś świadczy.

,,jeśli obojgu będzie Wam z tym dobrze to super ale chyba co raz mniej jest takich małżeństw." -- nom jest coraz mniej takich małżeństw tylko czemu takie małżeństwa są najsilniejsze ? to też chyba o czymś świadczy.
 

Dominika_ko

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiesz, nie zamierzam z Tobą dyskutować. Własnie dlatego, że wszystko przekręcasz, wyciagasz fragmenty wypowiedzi i kręcisz w kółko o tym samym. Piszesz że tabletki są złe ale kobiety nazywasz nieodpowiedzialnymi bo chcą zapobiegać przed nią. I to ty sam sobie wymyśliłeś tezę że kobiety nie są niczego świadome i to właśnie tym nas obrażasz po piszesz tak jakbyśmy były jakimiś idiotkami. W taki ohydny sposób traktuj swoją dziewczynę a nie nas. Więc bądź taki dobry i przestań do mnie pisać, członkować moje wypowiedzi na kawałki i wypisywać bzdury jeśli masz choć odrobinę szacunku i honoru, choć jak widzę tego u Ciebie się nie znajdzie bo robisz wszystko aby poniżyć kobiety.

Rosalie to nie tak do końca, moja siostra ma 18 lat, a moja mama urodziła ją po 30r.ż. i wierz mi, moja mama przy niej odmłodniała i fizycznie i psychicznie... a teraz latają po sklepach biggrin.gif

Mojego syna biorą za mojego brata. Najśmieszniej było zawsze w szkole bo na wywiadówki czy na rozpoczęcie roku szkolnego nauczyciele i wychowawca zawsze wypytywali syna dlaczego przyszedł z siostrą a nie z mamą. Z rodziców w klasie mojego syna chyba ja jestem najmłodszą matką.
 

rebelia*

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
33
,,jeśli obojgu będzie Wam z tym dobrze to super ale chyba co raz mniej jest takich małżeństw." -- nom jest coraz mniej takich małżeństw tylko czemu takie małżeństwa są najsilniejsze ? to też chyba o czymś świadczy.

Ale skąd wiesz że właśnie te są najsilniejsze? Bez względu czy dane małżeństwo stosuje antykoncepcję czy nie może być szczęśliwe lub nie. Różni ludzie maja rożne poglądy i chodzi o to żeby im było dobrze razem i to jest najważniejsze^^
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
bo wy cały czas pytacie o to samo :p temat tasiemiec :p

,,kobiety nazywasz nieodpowiedzialnymi bo chcą zapobiegać przed nią." -- nie nazywam kobiet nieodpowiedzialnymi dlatego ze chca zapobiegac przed nia tylko dlatego że niektore myslą ze jak maja te tabletki to juz nie trzema myslec o ciazki ktora zawsze moze sie zdazyc <_< chyba juz to pisalem w kilku postach ale jakos nikt nie moze zrozumiec <_<

,,I to ty sam sobie wymyśliłeś tezę że kobiety nie są niczego świadome..." -- bo niektore sie tak zachowuja jakbys nie zauwazyla

,,robisz wszystko aby poniżyć kobiety" -- kobieta jest najcudowniejsza istotą na ziemi o która trzeba dbac <_< ponizem te ktore pokazuja swoja bezmyślnosc swoim zachowaniem <_< a pozniej kilka tematow wyzej mozna przeczytac ich dziela <_<

,,Z rodziców w klasie mojego syna chyba ja jestem najmłodszą matką."-- no i bardzo mi sie podoba to ze nie poddalas sie tej modzie ktora panuje (no chyba ze to bylo nieplanowane malenstwo ) czyli : najpierw napchaj sobie w kieszenie ile tylko mozesz kasy a pozniej pomysl o dzieciach.


naprawde nie mam zamiaru nikogo obrażac i robic sobie wrogow. pomimo roznych pogladów i tak mozna sie lubic :p wiec chyba przestane pisac :p

Pokój wam wszystkim!
ave
 

Dominika_ko

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
105
Punkty reakcji
0
Jednak brak szacunku. Przynajmniej do mnie ale czego ja mogłam się spodziewać...
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
,,jeśli obojgu będzie Wam z tym dobrze to super ale chyba co raz mniej jest takich małżeństw." -- nom jest coraz mniej takich małżeństw tylko czemu takie małżeństwa są najsilniejsze ? to też chyba o czymś świadczy.

Ale skąd wiesz że właśnie te są najsilniejsze? Bez względu czy dane małżeństwo stosuje antykoncepcję czy nie może być szczęśliwe lub nie. Różni ludzie maja rożne poglądy i chodzi o to żeby im było dobrze razem i to jest najważniejsze^^


wiesz akurat do wszystkiego są badania. ogólnie nie wierze w statystyki bo są tak kłamliwe jak nie wiem co ale akurat w to wierze. trud złancza (czy tam złącza mowilem ze ja mistrzem ortografi nie jestem a sprawdzac mi się nie chce :p ) ludzi wiec sadze ze to powoduje ze zwiazek jest silniejszy. ale to tylko moje wlasne przemyslenia na ten temat.

,,Różni ludzie maja rożne poglądy i chodzi o to żeby im było dobrze razem i to jest najważniejsze^^" -- nom :)

,,Jednak brak szacunku. Przynajmniej do mnie ale czego ja mogłam się spodziewać..." -- no jeśli tak sądzisz to ja tego nie neguje :p ale naprawde mam do wszystkich ludzi szacunek :p no oprócz faszystów <_<
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
magdfalapaj@
Rosalie to nie tak do końca, moja siostra ma 18 lat, a moja mama urodziła ją po 30r.ż. i wierz mi, moja mama przy niej odmłodniała i fizycznie i psychicznie... a teraz latają po sklepach
A bywa i tak :) Ale to bardzo dobrze.
Ja napisałam tylko o swoich obserwacjach :p
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
Chyba każdy kto stosuje antykoncepcję to dlatego że na razie nie jest gotów na dziecko, ale zdecydowana większość liczy się z tym że wpadka może się zdarzyć i co wtedy się robi? Wychowuje i kocha swoje dziecko, chociaż wiadomo że nie zawsze tak jest ale to może zdarzyć zarówno tam gdzie dziecko jest wpadką jak i tam gdzie było planowane.
Chyba każdy liczy się z tym że wpadka może być.

Zarzucasz Egoistce że nie lubi dzieci i dlatego stosuje antykoncepcje ale skąd wiesz że nie liczy się z tym że może wpaść albo że nie pokochałaby swojego dziecka? tego nie wiesz.
:) ja już wcześniej napisałam że nie biorę hormonów tylko ze względu na antykoncepcję. Zalecił mi je ginekolog żebym mogła normalnie funkcjonować podczas miesiączki i żeby zrobić trochę porządku z moimi hormonami. Antykoncepcja to tylko dodatkowy plus. Bo kiedy zaczęłam brać hormony to jeszcze nie byłam zdecydowana na współżycie.
i nie powiedziałam że nie będę potrafiła pokochać własnego dziecka. Po prostu nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie.
Ja znam przypadki moich koleżanek które tak jak ja twierdziły że nie chcą miec dzieci bo nie lubią itd i co? Teraz poza swymi maluchami świata nie widzą :)

Zresztą po to stosujemy tabletki żeby nie myśleć o ewentualnej ciąży. Bo jaka to wtedy przyjemność z seksu jeśli podczas stosunku myśli się "o kurde, czy na pewno nie będzie wpadki?" albo "czy gumka nie pęknie", bo jak by nie patrzeć to jednak tabletki przy odpowiedzialnym stosowaniu maja praktycznie największą skuteczność.
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Skoro nie chcesz mieć dzieci to po co współżyjesz? Dla sportu?!!
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
a To nie możesz inaczej tego okazywać? Tylko współżyciem ?? :/
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-&gt; Śląsk
A co nie tak we współżyciu? To naturalna potrzeba człowieka, jestem w wieku, gdy dojrzewam, poznaję swoje ciało i seksualność, więc czemu miałabym nie uprawiać seksu z kimś kogo kocham, ufam mu, pragnę jego bliskości... Co w tym złego?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
zła jest nieodpowiedzialnosc za swoje czyny... seks bez poczucia konsekwencji...
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
Skoro nie chcesz mieć dzieci to po co współżyjesz? Dla sportu?!!

a czy współżyje się tylko po to żeby mieć dzieci? :mruga:
mimo że nie mam zbyt wysokich potrzeb seksualnych to jednak nie wyobrażam sobie prawdziwego, poważnego związku bez seksu.
To tak jak wcześniej pisałam, trzeba "po bożemu" raz do roku.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Dla Ciebie tabletki są złe, dla mnie i dla milionów kobiet i mężczyzn jest odwrotnie. Ty ich nie musisz stosowac wiec o co Ci chodzi?

Nie dla mnie tylko dla Ciebie. Dla milionów kobiet tabletki są dobre? A to ciekawe bo zaprzeczasz medycynie. Jak coś moze być dobre, co zaburza równowage hormonalną? Wygodne, może tak ale te co je biorą płacą za to swoją cenę. O co mi chodzi? Po prostu mnie irytuje to jak nisko cenicie swoje zdrowie.

Widać jak żenująco niskie macie doświadczenie seksualne, jeśli dla was "stosunek przerywany" jest tak odstraszający hahahaha. Ja nigdy nie stosowalem prezerwatyw ani moje kobiety pigulek i jakos mam sie dobrze, a nawet żaluje ze nie sprawilem sobie dziecka duzo lat wcześniej, bo jak pozniej czlowiek jest zapracowany to juz jest gorzej z czasem, energią, którą trzeba dziecku poświeci.

Późne posiadanie dziecka to wielki błąd, ale niestety taka zj*bana moda ze najpierw "kariera", żenada, ludzie w ogóle nie myślą, dziecko wcale w karierze nie przeszkadza.

I wk*rwia mnie tez to, ze ten śmieciowy dzisiaj trend sprawia ze rzadko która kobieta rodzi wiecej niż 2 dzieci.
 

rebelia*

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Skoro nie chcesz mieć to po co współżyjesz? Dla sportu?!!


Sex to nie tylko sam akt ale masa uczuć, poczucie bliskości.
Mam pytanko do Ciebie magdalapaj, gdy będziesz miała załóżmy 30 lat i trójkę czy ile tam chcesz to po prostu przestaniesz współżyć? Bo jeśli dobrze rozumiem to wg Ciebie sex może być tylko wtedy kiedy człowiek chce mieć dziecko^^
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A moze jesteś bezpłodny?

Nie-e? :phi:

Czy to naprawde problem dla niektórych z was zrozumieć ze dla faceta nie jest żadnym problemem i bólem wyjąc ptaszka z cipki w kluczowym momencie i końcyć na waszym brzuchu, piersiach, pupie czy w buzi?

Przerasta to wasze możliwości intelektualne? Czy moze w brawo przeczytałyscie że facet wtedy sie bardzo męczy? :lol:

Zal mi was jak bardzo sie płaszczycie i niszczycie swoje zdrowie tylko dla naszej wygody, ale w sumie to wasza sprawa, na głupote i wychowanie przez brawo nie ma rady :]
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
No no widzę że się ostro robi to ja może nie będe się udzielał bo mnie wszyscy zdebczą :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry