Bezinteresowna pomoc

ddanton

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ważne, by ci, którzy osiągnęli już sukces, nie zapominali o tych, którzy jeszcze nie zdążyli tego zrobic, mają talent, ale brakuje im warunków albo środków. Ważne, by możni, którzy chcą się dzielic, korzystali z konsultacji z tymi, którzy wiedzą, jakie środki i gdzie przydałoby się wykorzystac. www.pr-controlled.com/pr-controlled_Perfect_World.php
 

martapoplawska

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Pajacyka znamy chyba wszyscy. :) Ja osobiście "klikam" zawsze po włączeniu laptopa. Stronę internetową pajacyka mam przypiętą w zakładkach. Istnieje wiele fundacji charytatywnych, ludzie organizują mnóstwo akcji charytatywnych - wszystko po to, aby pomóc innym. Jeśli ktoś chciałaby oprócz tego "klikania" wspomóc potrzebujących może to zrobić pomagając podopiecznym Fundacji Szlachetny Gest. Każde dziecko zasługuje na szczęście i uśmiech, a to właśnie stara się dać tym najmłodszym wspomniana przeze mnie fundacja.
 

jestemZpisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2017
Posty
58
Punkty reakcji
4
Wiek
74
Miasto
Warszawskie Szmulki
Co to znaczy charytatywny? To taki nowy sposób na własną firmę teraz?

DOM OWSIAKA:
WO%C5%9AP-2.jpg


Chrytatywnie se kupił. A co tam. Nie mając pracy całe życie zdobyć 1,5 czy 2 mln. to jaki to problem.

Ja nie klikam. Nie wpłacam. Nikomu nie wrzucam. Krwi i szpiku za friko nie oddaję.
Nie chcę też by mi wrzucali, klikali i szpik w przyszłości oddawali. Wy****dalać.

Zobacz tu:
https://fundacja.tvn.pl/podopieczni/#section2

Policz podopiecznych.
Ilu jest??

A teraz zerkij na te ściemę:
tvn.png
 
Do góry