bawełniane rajstopy

14ewcia

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam 14 lat. Bardzo podobają mi się bawełniane rajstopy. Są ładne, wygodne i bardzo dziewczęce. Teraz jest taki okres przejściowy w pogodzie i chciałabym je ponosić do spódniczek, bo do tej pory zakładałam je tylko pod spodnie. Nie wiem tylko czy wypada gimnazjalistce nosić takie rajstopy. Słyszałam że to obciach, dziecinada(na jakimś chyba forum). Ja nie lubie się malować, obcisłych miniówek, stringów czy takich tam. Taki styl mi nie odpowiada. Nie chciałabym też przegiąć w drugą stronę. Proszę o jakieś opinie, tu lub na maila 14ewcia144@wp.pl. Dzięki.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
czemu nie?? Uważam,że to bardzo dobry pomysł i wcale nie jest to dziecinne. Nie zwracaj uwagi na to co mówia inni,,wazne żeby Tobie się podobało i fajne jest to,że masz swój styl.
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Też jestem za. Ważne, że tobie się podoba, zdanie innych jest mniej ważne. Nie przejmuj się wątpliwościami. Ciekawi ludzie wprowadzają w nasze życie trochę kolorytu. Osobiście nie uważam jednak bawełnianych rajstop za szczyt ekstrawagancji, więc nie wiem, czemu miałyby tak bardzo zwracać uwagę.

Noś to, co chcesz i czerp z tego przyjemność :)
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Jasne, ze pasują, nie ważne osobie w jakim wieku. wazne tylko co do nich założysz! Nie bierz do głowy opinii innych- teraz połowa dziewczyn nosi takie rajtki ;)
 
K

kinga_sc

Guest
ja noszę takie w zimie, bo zamarzłabym w 20-40den... praca wymaga kostiumu, głównie spódnice się nosi i moim zdaniem nie jest to obciach. Się przejmujesz...
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Nic się nie przejmuj, najważniejsze to samemu czuć się dobrze. Nie każdy musi lubić szpilki i stringi. Jeśli masz inny styl, to się go trzymaj. Ja chodzę w rajstopach fioletowych do dżinsowej mini i sportowych butów, tak mi się podoba więc tak się noszę.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
No i chyba własnie o to chodzi,żeby czuc się po prostu dobrze i swobodnie w tym co się nosi. Nie przejmuj się opiniami innych bo jak wiadomo krytykowac jest najłatwiej.
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
ja bardzo lubię rajstopki, niezbędne są zwłaszcza w okresie przejściowym wiosna/jesień. Wtedy można wariować z kolorami. Ostatnio moimi ulubionymi są czerwone rajstopy, ubieram je do czarnego zestawu.
 
Do góry