baterie do paratu słuchowego

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Potrzebuje dobrych baterii do aparatu słuchowego dla mojej babci. Mieszka dość daleko ode mnie dlatego też nie mogę co chwilę jeździć i pomagać jej w ich zakupie. Chciałabym kupić wysokiej jakości i najlepiej od razu większą ilość. Czy ktoś się orientuje w tej dziedzinie?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
poszukaj sobie baterii siemens, albo Rayovac extra - najbardziej wydajne baterie do aparatów słuchowych. Jeśli chcesz kupić od razu więcej to możesz sobie zajrzeć na hurt.com.pl - przy większych zakupach można sporo zaoszczędzić (cena za jedną baterię, to nawet 1 zł przy zakupie większej ilości)
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
poszukaj sobie baterii siemens, albo Rayovac extra - najbardziej wydajne baterie do aparatów słuchowych. Jeśli chcesz kupić od razu więcej to możesz sobie zajrzeć na hurt.com.pl - przy większych zakupach można sporo zaoszczędzić (cena za jedną baterię, to nawet 1 zł przy zakupie większej ilości)


Ale piszesz głupoty. 1zł??? Wczoraj dziadek przy mnie w elektronicznym sklepie kupował 3 baterie do aparatu słuchawkowego. Wiesz ile zapłacił? 15zł za jedną! Czyli 45zł za trzy baterie!!!
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Zamiast atakować najpierw lepiej sprawdzić :p Zajrzyj tutaj i sam zobacz. 60 baterii za 89 złotych, co daje około 1,22 za jedną baterię. Kupując pojedyncze baterie w sklepie płaci się naturalnie więcej. Dlatego warto Kupić większą ilość na raz.
Pozdro.
 
Do góry