Bardzo zniszczone i wypadajace wlosy

pozdro_Maria

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
na wypadanie włosów polecam ampułki radical. są w przystępnej cenie, a do tego mega skuteczne. moja dermatolożka pochwaliła je także za skład. zawsze działają! a na zniszczone włosy polecam maskę kerastase therapiste - tu już cena mniej miła dla kieszeni, ale włosy po niej naprawdę są zregenerowane, wygładzone i miękkie.
 
I

ItaliaAmore

Guest
mi wlosy wypadaja po ciazy niestety, co do ich kondycji nie jest az taka zla, nie jest to suche siano, ale wypadac niestety wypadaja, udręka...
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
aby wzmocnić kondcje swoich włosów zaprzestałam na jakiś czas prostować wlosy, a nakladac na koncówki serum z Venita z olejkiem jojoba i macadamia bo kilku dniach natłuszczania włosów zauważyłam, ze moje włosy stały się bardziej elastyczne i błyszczące..
 
J

Jula92

Guest
Mi pomaga olejek arganowy, do tego mam taką odżywkę s sprayu Dove, i Szampon albo Dove, albo jakiś inny, ale najczęściej jednak ten. Nie suszę włosów gorącym powietrzem, do tego staram się zawsze po umyciu nakładać tą odżywkę i włosy są w dobrej kondycji
 
A

Amber27

Guest
Po ciąży włosy wypadały mi garściami. Zaczęłam barać oeparol piekna skóra włosy i paznokcie i naprawdę pomogło. Włosy przestały wypadac i stały się silniejsze a i kondycja paznokci się poprawiła.
 
K

Klaudia_misztal

Guest
Ja na włosy stosuję różnego rodzaju maski, podobno Biovax jest dobra, albo błoto do włosów z serii Spa afryka. Ja go kiedyś używałam, to błoto jest fajne bo nie tylko wzmacnia włosy, ale też przy regularnym stosowaniu włosy mniej się przetłuszczają, a miałam z tym spory problem
 
A

amalane

Guest
Trzeba po prostu zadbać o odpowiednią pielęgnację. Sama z natury równięz nie mam bardzo mocnych włosów ale staram się o nie dbać bo włosy to moim zdaniem wizytówka każdej kobiety. Jakiś czas temu postanowiłam odstawić kosmetyki zawierające sztuczne składniki. Staram się świadomie pielęgnować włosy oraz wybieram szampony oraz odżywki zawierające naturalne składniki. Wcale nie są takie drogie jak się to może wydawać. To czy dany kosmetyk będzie dobrze działał na włosy zależy nie od ceny ale od składu.

Świetne są nowe maski do włosów Perfect Me w Biedronce. Kiedyś ich nie widziałam tak więc podejrzewam,ze seria wyszła dość niedawno. jedna taka maseczka kosztuje 1,50 a ma duża pojemność tak więc spokojnie wystarcza mi na dwa razy. Uwielbiam ich wersję różową prostującą oraz ujarzmiającą włosy .Dzięki temu dobrze sie układają pod czapką a jak ją zdejmę to się tak nie elektryzują. Swoją drogą to ktoś widział je może w dużych opakowaniach?
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
U mnie za wypadanie włosów odpowiedzialny był niedobór minerałów.
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Moje włosy też mają tendencje do wysyszania i są do tego bardzo łamliwe. Próbowalam juz róznych kosmetykow i masek nawilżających, ale najlepiej sprawdził się u mnei oeparol w kapsułkach. Biore od miesiaca i widze duzą różnicę, bo włosy są coraz gładsze i mile w dotyku i coraz mniej ich zostaje na szczotce.
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
Maski Perfect Me pojawily się teraz w większych opakowaniach w Biedronce. Wcześniej również kupowałam je w saszetkach ale teraz zobaczyłam, że są w pojemnikach o pojemności 450 ml i w cenie... niecałych 10 zł. Również bardzo lubię, maski są rewelacyjne bo dawno już nie miałam kosmetyku, który tak dobrze nawilżałby włosy i jednocześnie ich nie obciażał. Zwykle jak nałożyłam maskę na włosy po myciu to musiałam już na drugi dzień je myć. Ta akurat tak ich nie tłuści. Działanie bardzo podobne do olejowania ( skład jest naturalny,nie ma tam parabenow).
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
berila napisał:
Maski Perfect Me pojawily się teraz w większych opakowaniach w Biedronce. Wcześniej również kupowałam je w saszetkach ale teraz zobaczyłam, że są w pojemnikach o pojemności 450 ml i w cenie... niecałych 10 zł. Również bardzo lubię, maski są rewelacyjne bo dawno już nie miałam kosmetyku, który tak dobrze nawilżałby włosy i jednocześnie ich nie obciażał. Zwykle jak nałożyłam maskę na włosy po myciu to musiałam już na drugi dzień je myć. Ta akurat tak ich nie tłuści. Działanie bardzo podobne do olejowania ( skład jest naturalny,nie ma tam parabenow).
Też w Biedronce kupuję, ale maseczki do włosów Biovax. Według mnie są skuteczniejsze.
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja kupiłam ostatnio z venity maskę regenerującą z masłem shea i jedwabiem, jest w tubce, ma spora pojemność i na długo wystarcza dzięki temu
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Fitorka napisał:
Ja kupiłam ostatnio z venity maskę regenerującą z masłem shea i jedwabiem, jest w tubce, ma spora pojemność i na długo wystarcza dzięki temu
a stosowanie takiej maski nie obciąża dodatkowo włosów? Gdzie ja kupujesz?
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ja miałam taki okres zimą, jakieś 3-4 miesiące to trwało. w końcu zdecydowałam się na mezoterapię skóry głowy, żeby jakoś pobudzić ją do regeneracji. byłam przerażona, a teraz mam taką fają warstwę ok. 4-5cm nowych włosków na głowie
 

honeey33

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
najlepsza opcja to branie witamin, tez tak robie, j akurat trafiłam na oeparol i bardzo mi pomoglo, to już moje drugie opakowani. Oeparol kapsuli na wlosy spraw sobie.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Kobiety kochane, a słyszałyście lub testowałyście szampon Biotebal? Mama po moich żalach sprawiła mi ten produkt z apteki. Jak zapewnia napis z opakowania „przeciw wypadaniu włosów”. Poprosiłabym o oceny :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
też rozważałam zakup, ale w końcu zdecydowałam się na zabieg, bo miałam wsród znajomych głosy, że dobrze działa. no i faktycznie nie zawiodłam się na mezoterapii, myślę że teraz to będzie moja pierwsza deska ratunku jeśli znowu włosy zaczą mi lecieć
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Fitorka napisał:
Ja kupiłam ostatnio z venity maskę regenerującą z masłem shea i jedwabiem, jest w tubce, ma spora pojemność i na długo wystarcza dzięki temu
lubię z tej firmy olejki, tej maski nie widziałam nigdzie, a sama chętnie bym wypróbowała,
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
HB Jeunesse - ten poprawiający objętość włosów. W kilka tygodni powinny zacząć wyglądać bez porównania lepiej. Od razu wielkich efektów nie uzyskacie, one są możliwe dopiero stopniowo, ale fajną zmianę zdobędziecie. Wiem jak było u mnie - włosy od jednego do drugiego mycia wyglądały po prostu lepiej. W Waszym przypadku było inaczej?
 

chochołka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Mogę polecić szampon i odżywkę biotebal - u mnie sprawdzają się naprawdę rewelacyjnie. Używam ich od paru tygodni i wypadanie wyraźnie się zmniejszyło. Kosmetyki zawierają biotynę, która skutecznie hamuje wypadanie i żeńszeń, który wzmacnia włosy
 
Do góry