Bardzo ważna sprawa :(

kołek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Stary!!! Bądź z nią!!! Kochajcie się!!! Sami sobie pomagacie nawzajem w życiu i do tego dochodzi miłość :) Wiesz jak ja bym chciał mieć tą drugą połówkę? :) Masz szczęście :) Obydwoje macie tak samo, niestety przez chorobę, więc podobni, opłaca się :) Nie umiem tego wytłumaczyć słowami... Po prostu piękna miłość :)
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
każdy człowiek potrzebuje bliskości drugiego człowieka,to nie ulega żadnej wątpliwości,kochacie się to jest najwazniejsze problem stanowi choroba która zawsze jest przeszkodą,ale jeżeli uważacie że sobie poradzicie to powinniście byc ze sobą,macie ten sam problem,wasza miłość może byc bardzo piekna,życze wam tego,pozdrawiam was serdecznie...
 

bombelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Trochę ciężka sprawa, ale nie należy się poddawać, bo przecież prawdziwa miłość wszystko przetrwa :) a więc powinniście być nadal ze sobą skoro wam tak ze sobą dobrze i nawet choroba nie stanie wam na przeszkodzie. Powodzenia!
 

lexin

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
55
Punkty reakcji
1
Jeszcze raz dziękuje wam za wsparcie i jestem troche zaskoczony, że temat nie tylko "urósł", ale ktoś mu dał gwiazdkę :)

Niedawno II połowa otrzymała wiadomość, że padaczka w jej przypadku zanika dzięki lekom i jest 98% szansy, że w nadchodzącym roku minie jej to ;*:D
Ja niestety jak zwykle - nie mam szans, ale nie martwie się tym bo wiem, że u mojego boku jest osoba, która zawsze mi pomoże :)

Pozdrawiam i dziękuje wam wszystkim :)
Dosiego roku.
 

zomowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kalisz
..jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to czym prędzej się hajtajcie ... Ja poznałęm moją połówke w maju a na nast epny rok w październiku było wesele

Niema co tracić czasu ....a każda para która nie chce sie hajtać ponad 3 lata ma jakiś problem =)
 

Maartulka

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Lexin.....

"Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest (...)

7 Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
8 Miłość nigdy nie ustaje..."


Ten fragment Pisma Świętego jest odpowiedzią na Twoje wątpliwości....:) Cieszcie się sobą codziennie, cieszcie się swoja miłością, bo prawdziwa miłość a taka jest u Was jest jak szóstka w lotka...:) Kochajcie się jeszcze bardziej, a mam nadzieję ze niedługo dodasz temat pt " mam cudowne dzieciaki, tylko straszne rozrabiaki, co zrobić:D ? " Zyczę wam jeszcze wiecej szczęścia:) i gartuluję, z całego serca:)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
wow... no no no taka miłość to jest coś:) stary powiem CI że w życiu różne cuda sie zdarzają:) hmmm mi wiele wieeeele pomogła Matka Boża.. jak mam problem... idę tak jak już sie ściemni... do kościoła w mieście jest tam przeważnie kilka babuszek i klękam sobie i rozmawiam żalę się i pytam jak mam coś zrobić bo już sił nie mam... zaaawsze mi pomaga i pokazuje jak iść przez życie... wolę taką metodę rozmowy z Bogiem niż np msza... przykro mi że tak mówię ale hmmm dla mnie ludzie na mszy tak około 90% idą bo muszą i to takie odbembnianie zresztą księżą też co niektórzy już robią żeby jak najszybciej było. Więc idę sam i jest to takie... aż mnie czasem ciarki przeszywają:) a co to ma do tematu??? hmmm przetrwacie wszystko bo miłość jest piękna i daje siłę a tego wam obojgu trzeba żeby przezwyciężyć choroby i przeciwności... nie raz się słyszało że ktoś np Raka przezwyciężył.. trzeba tylko wieżyć:) ale nie tak że odbębnie 3 zdrowaśki i będzie git:) napewno wam się uda:) napewno!!!:)
 
Do góry