Bardzo ważna sprawa :(

lexin

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
55
Punkty reakcji
1
Witam.

Niedawno poznałem II połowę. Jest idealna i bardzo jesteśmy zakochani. Właściwie to 2 takiej osoby już nie znajde.

Jest jednak pewien kant:

Ja oraz II połowa mamy Padaczkę "Grand Mall" i mamy bardzo silne ataki epileptyczne. Ja dodatkowo mam omdlęcia, gdyż mam uciski w czaszce - niedługo będą robione badania typu: TK i Rezonans na obecność nowotworu....

Epilepsji wyleczyć się u mnei nie da :(

Problem polega na tym, że moje ataki są silniejsze od tych co ona ma i przez tą chorobę jestem bardzo słaby i nie mam sił. Jeśliby ona dostałą ataku to ja conajwyżej mogę ją przerzucić na bok i nic więcej. Jestem strasznie osłabiony przez ta chorobę. Lekarz neurolog zalecił mi abym w przyszłości był przy kimś, kto zapewni mi pomoc i opiekę.

Ona mówi, że da rady moim atakom bo jest silna....

Mam do was pytanie czy nasz związek ma sens?

Bardzo jesteśmy zakochani. Ja nigdy nie znajdę tak idealnej dziewczyny jak ta. Ona uważa tak samo.

Prosze o pomoc.
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Witam.

Niedawno poznałem II połowę. Jest idealna i bardzo jesteśmy zakochani. Właściwie to 2 takiej osoby już nie znajde.

Jest jednak pewien kant:

Ja oraz II połowa mamy Padaczkę "Grand Mall" i mamy bardzo silne ataki epileptyczne. Ja dodatkowo mam omdlęcia, gdyż mam uciski w czaszce - niedługo będą robione badania typu: TK i Rezonans na obecność nowotworu....

Epilepsji wyleczyć się u mnei nie da :(

Problem polega na tym, że moje ataki są silniejsze od tych co ona ma i przez tą chorobę jestem bardzo słaby i nie mam sił. Jeśliby ona dostałą ataku to ja conajwyżej mogę ją przerzucić na bok i nic więcej. Jestem strasznie osłabiony przez ta chorobę. Lekarz neurolog zalecił mi abym w przyszłości był przy kimś, kto zapewni mi pomoc i opiekę.

Ona mówi, że da rady moim atakom bo jest silna....

Mam do was pytanie czy nasz związek ma sens?

Bardzo jesteśmy zakochani. Ja nigdy nie znajdę tak idealnej dziewczyny jak ta. Ona uważa tak samo.

Prosze o pomoc.


"Bardzo jesteśmy zakochani. Ja nigdy nie znajdę tak idealnej dziewczyny jak ta. Ona uważa tak samo." - odpowiedziales sobie na to pytanie, oczywiscie ze ma sens
 

Maciek22377

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nie wiem co poradzić jestem młody i nie znam nikogo z padaczką lecz wzruszyła mnie ta historia strasznie... bardzo mi Was szkoda ;/
 

Kaka Demona

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
109
Punkty reakcji
1
Jeśli będziecie dostawać ataki w trakcie kąpieli, to padaczka w szybki sposób rozwiąże problem prania.
 

Madziarra18

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zach-Pom
Jak się bedziecie nadal tak kochać i wspierać to i taką chorobe przetrzymacie... Życę powodzenia i szczescia!
 

rebela

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
158
Punkty reakcji
0
Chociaż Was nie znam, już staliście się dla mnie pewnym wzorem. To musi być prawdziwa miłość ... A właśnie taka miłość, jak pisali tutaj już przede mną - przetrwa wszystko. To jest piękne. Życzę Wam dużo szczęścia i wielu cudownych chwil ;*
 
K

kinga_sc

Guest
miłość ma sens

zawsze


wierzę ci, że trudno znaleźć taka pasującą do nas połówkę, cieszę się twoim szczęśćiem i życzę wam szczęscia
 

Hubert501

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Heh az sie wzruszyłem tak jak pisała koleżanka wyżej

już staliście się dla mnie pewnym wzorem


Normalnie jak w filmie życze bardzo dużo zdrowia siły i cierliwosci :) wasza miłosc napewno przetrwa bardzo długo ;) powodzenia w zwiazku elo :)
 

Ziombow

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
256
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poland
Witam.

Niedawno poznałem II połowę. Jest idealna i bardzo jesteśmy zakochani. Właściwie to 2 takiej osoby już nie znajde.

Jest jednak pewien kant:

Ja oraz II połowa mamy Padaczkę "Grand Mall" i mamy bardzo silne ataki epileptyczne. Ja dodatkowo mam omdlęcia, gdyż mam uciski w czaszce - niedługo będą robione badania typu: TK i Rezonans na obecność nowotworu....

Epilepsji wyleczyć się u mnei nie da :(

Problem polega na tym, że moje ataki są silniejsze od tych co ona ma i przez tą chorobę jestem bardzo słaby i nie mam sił. Jeśliby ona dostałą ataku to ja conajwyżej mogę ją przerzucić na bok i nic więcej. Jestem strasznie osłabiony przez ta chorobę. Lekarz neurolog zalecił mi abym w przyszłości był przy kimś, kto zapewni mi pomoc i opiekę.

Ona mówi, że da rady moim atakom bo jest silna....

Mam do was pytanie czy nasz związek ma sens?

Bardzo jesteśmy zakochani. Ja nigdy nie znajdę tak idealnej dziewczyny jak ta. Ona uważa tak samo.

Prosze o pomoc.

Dajesz! nie poddawajcie się obydwoje! Oboje jesteście silni! nie fizycznie ale psychicznie na pewno! Lepiej żebyś tak miał aniżeli, żebyś był sam i ona też, bez wsparcia. Skoro się kochacie to nie pękajcie! Miłość przetrwa wszystko! WSZYSTKO! Nawet takie przeciwności!
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Uczucie jest najważniejsze i gdy dwie osoby tak bardzo się kochają, to nie ma żadnych przeszkód do wspólnego życia. Musicie uwierzyć w to, że oboje moglibyście góry przenosić ;)
I szczęścia życzę :)
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
To musi byc wielka milosc i oczywiscie ze ma sens. Jestem pod wrazeniem, naprawde cos takiego mi imponuje, ja jednak nie bylbym na tyle silny psychicznie zeby wiazac sie z osoba ktora ma taka przypadlosc. Ale jesli ona jest w stanie to wytrzymac to lepiej trafic nie mogles.
 
Do góry