Barany ?

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Hmmm Polska - kraj, w którym rządzą debile. Niezbyt mi się uśmiecha ta definicja, ale widze, że jest jej wielu zwolenników... więc nic dziwnego, że mamy to, co mamy. Oczywiście debilizm wyborców to nie jest jedyny powód... mi się osobiście nie podoba sama ordynacja wyborcza która cuchnie z daleka ściemą, ale to już materiał na osobną dyskusję chyba.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Większość ludzi już z samej natury ma nie pokolei pod kopułą.Dlatego też zawsze znajdzie się grupa naiwniaków którzy pójdą głosować.Ja tego błędu nigdy nie popełnie bo jestem na to zbyt inteligentny.
Scenariusz jest prosty.Zbliżąją się wybory.Politycy zaczynają wciskać ludziom ciemnote.Głupi naród idzie i głosuje.

Rzeczcywiście. Lepiej focha szczelić. "Niepokolei pod kopułą" mają takie zawiedzione, żałosne dzieciaki (min Golem czy Rzeźnik), które się złoszczą jak im się Lizaczka nie kupi. Moze nawet lepiej że nie pójdziecie głosować. Przynajniej Polska przez wasze "głosy"nic nie starci. Faktycznie szczytem inteligencji golema jest dostrzeżenia przez niego jakże ukrywanego przez polityków chwytu marketingowego; Mów Ludziom i obiecaj ludziom, To co chcą słyszeć i, to co chcą mieć obiecane. hehehe. No Golem bądź czujny i nie dawaj sie nabierać. :D
 

Aya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Moherland
golem, Twoje podejście i ignorancja boli; masz głos który możesz oddać na kadydata; jesli z tego rezygnujesz, wraz z kolejnymi tysięcami ludzi (a frekwencja mówi sama za siebie) to mamy taki rząd jaki jest, i takiego kaczora na stołku jaki siedzi; a nawet jeśli nie widzisz na liscie godnego nazwiska, istnieje coś takiego jak mniejsze zło;
"jako obywatel Poslki mamy mniej praw niż obowiązków i podatków" więc z ekonomicznego chociazby punktu widzenia, nie opłaca się odrzucac prawa wyboru; już o zdrowym rozsądku nie wspomnę
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Rzeczcywiście. Lepiej focha szczelić. "Niepokolei pod kopułą" mają takie zawiedzione, żałosne dzieciaki (min Golem czy Rzeźnik), które się złoszczą jak im się Lizaczka nie kupi. Moze nawet lepiej że nie pójdziecie głosować. Przynajniej Polska przez wasze "głosy"nic nie starci.
Lol morfeusz, coraz bardziej przekonujesz mnie, że żyjesz chyba w jakimś swoim własnym świecie. Więc napiszę to, żeby było jasne: ja w wyborach głosowałem i tym bardziej zamierzam głosować dalej, bo nie podoba mi się, że ludzie z takimi poglądami jak Ty rządzą tym krajem. Jeśli nie rozumiesz czegoś takiego jak IRONIA lub SARKAZM, to może lepiej sam idź pobawić się w piaskownicy, zanim zaczniesz wyzywać innych od dzieci.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Lol morfeusz, coraz bardziej przekonujesz mnie, że żyjesz chyba w jakimś swoim własnym świecie. Więc napiszę to, żeby było jasne: ja w wyborach głosowałem i tym bardziej zamierzam głosować dalej, bo nie podoba mi się, że ludzie z takimi poglądami jak Ty rządzą tym krajem. Jeśli nie rozumiesz czegoś takiego jak IRONIA lub SARKAZM, to może lepiej sam idź pobawić się w piaskownicy, zanim zaczniesz wyzywać innych od dzieci.



Dzięki takim poglądom jak moje Polska ma racje Bytu. Nikomu się nie podobają rządy Kaczyńskich. Dlaczego???. Ponieważ zaczęła się ”resocjalizacja” jej obywateli włącznie z byłymi działaczami SLDowskiego rządu i ludźmi dla których prywata znaczyła więcej niż dobro ogółu. (Ziobro jak widać nie jest Zerem takim, jakim był widziany oczami Żyda Millera. Kwaśniewski dorobił się majątku sięgającego kilka milionów złotych, więcej a niżeli Mógł zarobić przez okres swojej całej prezydentury. PO jak zwykła dziwka, chciała roztrwonić cały państwowy majątek, podobnie jak to czynili SLDowcy). Ale ludziom się to nie spodobało. I teraz mamy koalicję, która mimo trudu i wyrzeczeń powstała. Koalicja, która musiała powstać ponieważ tacy „szlacheccy” i mieszczańscy liberałowie z Janem Marią Rokitą na czele i Tuskiem nie mieli na tyle w sobie odwagi i determinacji aby Utworzyć ten rząd wspólnie z PiSem. I za to wszystko teraz są obwiniani Kaczyńscy i cały PiS.
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Przynajniej Polska przez wasze "głosy"nic nie starci.

A przez wasze nic nie zyska.

Faktycznie szczytem inteligencji golema jest dostrzeżenia przez niego jakże ukrywanego przez polityków chwytu marketingowego;

Szczytem twojej inteligencji było pewnie to że w ogóle wiedziałeś jak wypełnić karte do głosowania.


golem, Twoje podejście i ignorancja boli

Mnie twoja naiwność równierz.

jesli z tego rezygnujesz, wraz z kolejnymi tysięcami ludzi (a frekwencja mówi sama za siebie)

Rzeczywiście.Frekwencja z wyborów na wybory jest coraz mniejsza.Miejmy nadzieje że ta pozytywna tendencja się utrzyma.
 

Aya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Moherland
pozytywna tendencja? a więc czy Twoim zdaniem mozemy jeszcze mówić o demokrajci w tym kraju? chcesz przyznać, ze nasz głos jest niczym, czyli i my nikim nie jesteśmy; leżec do góry brzuchem i patrzec w TV jak ogłaszają wyniki to żadna filozofia i wysiłek;
takie nastawienie przypomina troche pasozyta; byc może jednostkowo nie mozemy zdziałać nic, co nie oznacza, ze mamy się z tym godzić
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
pozytywna tendencja? a więc czy Twoim zdaniem mozemy jeszcze mówić o demokrajci w tym kraju?
(...)
takie nastawienie przypomina troche pasozyta

Jeżeli uważasz że o demokracji w kraju świadczy frekwencja na wyborach, to znaczy że największa demokracja była za komuny.A tak na poważnie to o demokracji w tym kraju mowić jak najbardziej możemy.Na tym właśnie ona polega że jak ktoś nie chce to nie musi iść na wybory.O to nasi ojcowie właśnie walczyli, żebyśmy między innymi nie musieli chodzić na wybory jeśli nie mamy na to ochoty.A zeby nie być pasożytem trzeba zrobić coś więcej niż tylko iść raz na pare lat na wybory.
 

Aya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Moherland
wybory to tylko jedn mozliwosć, jednak co można jeszcze zrobić Twoim zdaniem?
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Dzięki takim poglądom jak moje Polska ma racje Bytu. Nikomu się nie podobają rządy Kaczyńskich. Dlaczego???.
Może dlatego, że są debilne?

Ponieważ zaczęła się ”resocjalizacja” jej obywateli włącznie z byłymi działaczami SLDowskiego rządu i ludźmi dla których prywata znaczyła więcej niż dobro ogółu. (Ziobro jak widać nie jest Zerem takim, jakim był widziany oczami Żyda Millera.
Buahaha Miller Żydem? Sorki koleś, ale nie wpadłeś dzisiaj przypadkiem pod auto? Nawet gdyby ktoś mi zrobił pranie mózu to bym nie uwierzył w takie brednie.

Kwaśniewski dorobił się majątku sięgającego kilka milionów złotych, więcej a niżeli Mógł zarobić przez okres swojej całej prezydentury. PO jak zwykła dziwka, chciała roztrwonić cały państwowy majątek, podobnie jak to czynili SLDowcy).
Masz poważne problemy ze związkami przyczynowo-skutkowymi... co ma k.. Kwaśniewski do PO?!?!?!

Ale ludziom się to nie spodobało. I teraz mamy koalicję, która mimo trudu i wyrzeczeń powstała. Koalicja, która musiała powstać ponieważ tacy „szlacheccy” i mieszczańscy liberałowie z Janem Marią Rokitą na czele i Tuskiem nie mieli na tyle w sobie odwagi i determinacji aby Utworzyć ten rząd wspólnie z PiSem. I za to wszystko teraz są obwiniani Kaczyńscy i cały PiS.
Oczywiście, to wszystko wina PO, że przez pół roku nie było żadnej koalicji, a jak już powstała, to nie ma nawet większości... do tego koalicja z Lepperem... buahaha. Możesz wierzyć w swoją wersję wydarzeń, ale wstyd mi, że niektórzy ludzie w tym kraju są aż tak zaślepieni swoimi ideami, aby próbować wciskać wszystkim Prawdziwym Polakom taki kit, jak ty. :p
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
wybory to tylko jedn mozliwosć, jednak co można jeszcze zrobić Twoim zdaniem?

Mniej ględzić, za to wziąść sie do roboty.I nie łazić na żadne głupie wybory.Jak politycy zobaczą że naród ma ich głęboko w du... to może wyciągną jakieś wnioski.Chociaż to mało prawdopodobne bo żeby wyciągać wnioski trzeba być inteligentnym.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Może dlatego, że są debilne?
Buahaha Miller Żydem? Sorki koleś, ale nie wpadłeś dzisiaj przypadkiem pod auto? Nawet gdyby ktoś mi zrobił pranie mózu to bym nie uwierzył w takie brednie.
Masz poważne problemy ze związkami przyczynowo-skutkowymi... co ma k.. Kwaśniewski do PO?!?!?!
Oczywiście, to wszystko wina PO, że przez pół roku nie było żadnej koalicji, a jak już powstała, to nie ma nawet większości... do tego koalicja z Lepperem... buahaha. Możesz wierzyć w swoją wersję wydarzeń, ale wstyd mi, że niektórzy ludzie w tym kraju są aż tak zaślepieni swoimi ideami, aby próbować wciskać wszystkim Prawdziwym Polakom taki kit, jak ty. :p

Rzeźnik w przeciwieństwie do Ciebie, są ludzie w tym kraju, którzy się jakimiś ideałami w życiu kierują. Widzę że kolejny koleś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. No cóż Rzeźnik jak tam egzamin gimnazjalny. Czujesz ze zdałeś. Jesteś politycznie nijaki. Takie z Ciebie lelum polelum. Nie iść na wybory, wszystko jest do :cenzura: i w ogóle po co to wszystko. Takie wartości i idee prezentuje Mr. Rzeźnik - Koleś dla którego jedyną alternatywą na poprawę stanu rzeczy w kraju jest negowanie wszystkiego, co stało się już faktem. Szary ludek pewnie z nadwaga albo z cholerycznym usposobieniem Malkontent przesiadujący 24h przed kompem i doszukujący się we wszystkim dziury w Całym.
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Rzeźnik w przeciwieństwie do Ciebie, są ludzie w tym kraju, którzy się jakimiś ideałami w życiu kierują. Widzę że kolejny koleś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. No cóż Rzeźnik jak tam egzamin gimnazjalny.
Znajdź jakiś lepszy argument, a nie powtarzaj te, których ja już użyłem, bo uznam Twój chwilowy brak kreatywności za zwykłą głupotę. W gimnazjum to pewnie Ty jesteś, sądząc po twoich wypowiedziach :p Ja mam te lata już dawno za sobą.

Jesteś politycznie nijaki. Takie z Ciebie lelum polelum. Nie iść na wybory, wszystko jest do :cenzura: i w ogóle po co to wszystko. Takie wartości i idee prezentuje Mr. Rzeźnik - Koleś dla którego jedyną alternatywą na poprawę stanu rzeczy w kraju jest negowanie wszystkiego, co stało się już faktem.
Powtórzę jeszcze raz(bo widać nie dociera): jeśli nie rozumiesz ironii (a po podstawówce chyba powinieneś znać to pojęcie) to nie wypowiadaj się wogóle.
Nie jestem politycznie nijaki. Mam konkretne poglądy i je prezentuję, w wyborach głosuję, natomiast nie poradzę nic na to, że Ty nie masz za grosz szacunku dla innych ludzi.

Szary ludek pewnie z nadwaga albo z cholerycznym usposobieniem. Malkontent przesiadujący 24h przed kompem i doszukujący się we wszystkim dziury w Całym.
Łahahahahaha spadłem z krzesła... Facet, wprost uwielbiam Twoje łachowe portrety psychologiczne :] Tak z ciekawości: rysujesz je może sobie za każdym razem siedząc przy kompie? Może zaprezentujesz to kiedyś szerszej publiczności? Po takich tekstach, mój mistrzu psychoanalizy, widać od razu, jak ciasny obraz świata i jak beznadziejny brak jakichkolwiek argumentów prezentujesz :] Wobec tego łaskawie pozwól, że nie zniżę się do takiego miernego poziomu :p
 

Aya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Moherland
golem, mówiesz do roboty, masz na myśli swojej własnej? okręcić się tyłkiem do poslki, wepchnąć nos w swoje prywatne sprawy i mieć reszte w czterech literach? czy moze do rooty w innym znaczeniu, konkrety człwieku, bo sie chyba nie dogadamy
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Znajdź jakiś lepszy argument, a nie powtarzaj te, których ja już użyłem, bo uznam Twój chwilowy brak kreatywności za zwykłą głupotę. W gimnazjum to pewnie Ty jesteś, sądząc po twoich wypowiedziach :p Ja mam te lata już dawno za sobą.
Powtórzę jeszcze raz(bo widać nie dociera): jeśli nie rozumiesz ironii (a po podstawówce chyba powinieneś znać to pojęcie) to nie wypowiadaj się wogóle.
Nie jestem politycznie nijaki. Mam konkretne poglądy i je prezentuję, w wyborach głosuję, natomiast nie poradzę nic na to, że Ty nie masz za grosz szacunku dla innych ludzi.
Łahahahahaha spadłem z krzesła... Facet, wprost uwielbiam Twoje łachowe portrety psychologiczne :] Tak z ciekawości: rysujesz je może sobie za każdym razem siedząc przy kompie? Może zaprezentujesz to kiedyś szerszej publiczności? Po takich tekstach, mój mistrzu psychoanalizy, widać od razu, jak ciasny obraz świata i jak beznadziejny brak jakichkolwiek argumentów prezentujesz :] Wobec tego łaskawie pozwól, że nie zniżę się do takiego miernego poziomu :p

Co użądliło. Ale nie boli co??/ :D . Te Twoje "Łahaha i buahaha" świadczą jedynie o Twoim podejściu do sprawy i są jedynie wyrazem tego, jaki to mało inteligentny szczeniaczek kryje sie za Pseudonimem rzeźnik. I Po co się tak podniecasz. Jeszcze nieraz poczytasz sobie moje posty których pewnie i tak nie zrozumiesz. :/. Dzidziuś, kto tu prezentuje "Ciasny obraz swiata"?. Nio lepiej nie sięgaj do mojego "poziomu" bo byś musiał się wspiąć na szczyty. buahahahaha :D :/
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
golem, mówiesz do roboty, masz na myśli swojej własnej? okręcić się tyłkiem do poslki, wepchnąć nos w swoje prywatne sprawy i mieć reszte w czterech literach? czy moze do rooty w innym znaczeniu, konkrety człwieku, bo sie chyba nie dogadamy

Z takimi jak Ty, którzy myślą że wystarczy dużo gadać,pouczać innych i wykonywać puste gesty w stylu
chodzenie na wybory to ja się raczej nie dogaduje.Mam na myśli Ciebie.Przez ludzi którzy potrafią jedynie gadać i mówić innym co jest dobre ten kraj jest taki jaki jest.

Acha, jeszcze jedno nie okręcam się tyłkiem do poslki. :D
 

Aya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Moherland
ja jakoś nie zamierzam dołączyć do Twoich szeregów - ludzi inteligentnych, niechodziacych na wybory i dajacych szanse niskiej frekwencji-plagi polski; oraz szanse moherowym babciom, które jak widać oddając głos na leppera i kaczyńskiego - promarjnych polityków,
dużo gadam, pouczam innych wykonuje gesty - to jest forum, mam prawo sie wypowiedzieć, mam prawo ciebie "przeczytac" ma prawo na odpwiedź; dyktować ci czynów nie zamierzałam, raczej chciałam wywołac polemike
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
No to Ci się udało.Szkoda że nie zamierzasz zasilić szeregów ludzi inteligentnych.
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Co użądliło. Ale nie boli co??/ :D .
Ała ała... faktycznie rozbolał mnie brzuch ze śmiechu.


Te Twoje "Łahaha i buahaha" świadczą jedynie o Twoim podejściu do sprawy i są jedynie wyrazem tego, jaki to mało inteligentny szczeniaczek kryje sie za Pseudonimem rzeźnik.
Wątpię, aby u kogokolwiek Twoje infantylne wypowiedzi budziły inną reakcję :]


Dzidziuś, kto tu prezentuje "Ciasny obraz swiata"?. Nio lepiej nie sięgaj do mojego "poziomu"
Dokładnie, po prostu wolę w stosunku do Ciebie postąpić w myśl starej sprawdzonej zasady:
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
Ała ała... faktycznie rozbolał mnie brzuch ze śmiechu.
Wątpię, aby u kogokolwiek Twoje infantylne wypowiedzi budziły inną reakcję :]
Dokładnie, po prostu wolę w stosunku do Ciebie postąpić w myśl starej sprawdzonej zasady:
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

tak morfeuszku... żyjesz w jakiejś bajce, a gdy to sobie uświadomisz to ta bajka się skończy
 
Do góry