Bałuty

MARCIN_ldz

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁÓDŹ
Ciekawostki ;)
* Z Bałut pochodzi jeden ze znanych polskich raperów - Adam Ostrowski (O.S.T.R.)
* Od nazwy tej dzielnicy wzięło się w gwarze łódzkiej określenia „bałuciarz”, „Antek z Bałut” oznaczające chuligana, łobuza.

No OSTRego nie trzeba chyba przedstawiać nikomu w lodzi a zwłaszcza osobą z Bałut :D
Rozwijąc ciekawostę swego czasu mieszkał na Balutach na Rogatkach :D

JA też z Balut :p Z teofilowa .

Teofilów raj dla świrów :papa:
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
No OSTRego nie trzeba chyba przedstawiać nikomu w lodzi a zwłaszcza osobą z Bałut biggrin.gif
Rozwijąc ciekawostę swego czasu mieszkał na Balutach na Rogatkach
Mieszka chyba nadal, nie dalej niż rok temu często tam bywałem i kilka razy miałem okazje spotkać go na żywo.
 

MARCIN_ldz

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁÓDŹ
Mieszka chyba nadal, nie dalej niż rok temu często tam bywałem i kilka razy miałem okazje spotkać go na żywo.


Ostatnio czytałem wywiad z nim i mówił że kupił sobie jakiś domek pod łodzią ale zameldowany jest na Rogatkach i nigdy sie z tamtąd nie wymelduje. Osobiście też mialem przyjemność sie spotkać bo mieszkam bardzo blisko Rogatek i czesto tam bywam :)

Ale pewnie można go tam jeszcze czasem spotkać :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Czy jest tu ktoś, dla kogo nie miałoby większego znaczenia jezeli miałby sie wynieśc gdzie indziej? Lub co więcej - ucieszylby sie?
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Widzę, że mamy tutaj nawet dział "Bałuciarzy" ;D no to ja również powitam, Bałuty/Rogi => mieszkam sobie tak na pograniczu :p

Co do pytania wyżej to mi jest dobrze tu gdzie jestem i raczej wolałbym się nie przenosić :)
 

Marni

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Również z Bałut jestem. Okolice ulic Klonowej i św.Antoniego.

Ja bym się chętnie przeniosła.Z dala od Bałut i tych wszytskich bałuciar,które chcą mi wpier.dolić. nie wiadomo za co. :)
 

MARCIN_ldz

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁÓDŹ
Również z Bałut jestem. Okolice ulic Klonowej i św.Antoniego.

Ja bym się chętnie przeniosła.Z dala od Bałut i tych wszytskich bałuciar,które chcą mi wpier.dolić. nie wiadomo za co. :)

No w okolicach limanki to można dostac nie wiadomo za co i to chyba prawie każdy :phi:

A ja bym się przeniósł do innego miasta i innego kraju bo znam fajniesze kraje niż polska ale obecnie mieszkam tutaj i mi sie podoba moja okolica. I nie zamierzam sie wynosić
 
Do góry