Balsam do ciała

kinia347

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
moje ulubione balsamy do ciała to olejek i balsam z aloesem mary cohr.....nawilżają a przy tym pięknie pachną
 

Silloe

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie mam ulubionego balsamu do ciała, ale bardzo lubię mleczka i balsamy Nivea, a także balsam J&J.
 

magda2828

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja używam balsamu z garniera dla bardzo suchej skóry :) i muszę powiedzieć że jest zdecydowanie najlepszy jak dla mnie :p
 

magda2828

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
to pytanie było do mnie? :) jesli tak, to ten;
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2787 :p
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Jakich używacie? Jakie polecacie, a jakich raczej nie?

Na noc używam oliwki, która natłuszcza skórę. Z rana lekkie mleczko nawilżające, które nie będzie powodowało uczucia nieświeżości i spocenia w ciągu dnia.

Polecam Oliwkę dla dzieci Nivea i Mleczko np. z dove

Raz w tygodniu peeling.
Oraz polecam wypróbowanie kąpieli z dodatkiem tłustego mleka 3,2%

Pozdrawiam
Julka
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a mnie się bardzo podobają kosmetyki Merino z Nowej Zelandii, zawierają one lanolinę, dzięki czemu bardzo dobrze nawilżają i natłuszczają skórę. bardzo dobrze się wchłaniają i najważniejsze dla mnie nie pozostawiają tłustej warstwy, bo mnie to czasem w balsamach denerwuje, że nie do końca dobrze się wchłaniają. I doczytałam się, że lanolina także łagodzi podrażnienia więc jeśli ktoś ma jakieś problemy ze skórą te kosmetyki będą jak znalazł. ;)
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś używałam tylko i wyłącznie balsamów z Body Shopu (ale to było jak mieszkałam w Anglii). Potem tu wróciłam, a Body Shop został tam... więc znalazłam tańsze, ale wręcz fantastyczne balsamy i masła do ciała na www.maslokakaowe.com firmy Palmers. Świetnie pachną i doskonale nawilżają. Teraz znowu otworzyli tu Body Shop więc kupuję trochę tu i trochę tu.
 

akjam89

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja od niedawna używam balsamu z firmy Nantes. Jest oliwkowy i ładnie pachnie. Bardzo dobrze wygładził mi skórę! Ja kupiłam go w internecie na stronie tej firmy. Opłaca się:)
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Bardzo fajne jest jeszcze masło do ciała Natural Body Flosleku. Własnie je kupiłam :) Fajnie się rozprowadza i ma taki owocowy, letni zapach :) Sama słodycz :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Polecam do kapieli wlac troche oliwki do ciała, takiej dla dzieci, natłuści skóre. A co do bal;samów, to lubie każdy pomarańczowy.
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Polecam do kapieli wlac troche oliwki do ciała, takiej dla dzieci, natłuści skóre. A co do bal;samów, to lubie każdy pomarańczowy.

Moim patentem jest dodanie do balsamu mocznika (stężenie ok. 5%), w zimie również masła shea. Rewelacyjnie natłuszcza i nawilża.
W półprodukty kosmetyczne zaopatruje się np. w sklepie mazidła, Zrób sobie krem czy Biochemia urody.
 

riata

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
gdzie zakupić DOVE SUMMER GLOW ?

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/79/80/08/1179800800

nie mogę na to trafić ostatnio w sklepach
 

paulus23

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
JA używam Dove i to codziennie moja skóra jest już tak przyzwyczajona do balsamu, że nie wyobrażam sobie dnia bez niego wtedy jest strasznie sucha.
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
mnie bardzo podszedł balsam a własciwie masło do ciała firmy Bielenda - z serii Bio Plantacja Kokos anti – stress ,,Naturalne Masło Kokosowe do ciała". naprawde slicznie pachnie, a skóra jest taka mięciutka, wygładzona i nawilżona. polecam drugim moim ulubionym jest mleczko z Garniera - Bodycocoon - świetne! zapach rewelacyjny. tylko jakos nie moge go znalezc na polskich półkach sklepowych :|
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Fajny jest tez z sorayi summer slim, z dozownikiem, więc bardzo wygodnie się aplikuje. Nie wierzę w jego działanie slim, ale za to nawilża skórę bardzo intensywnie.
 
Do góry