Balsam do ciała

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku czyli chyba nigdy tego nie spróbujesz
bo zanim skończysz to co masz to cała wieczność minie :p
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
ja tez uwielbiam olejki, szczególnie te do pielęgnacji niemowlaków, podbieram mojej Kasi 5 msc z jej bogatego asortymentu haha! :) zaraz po umyciu jeszce przed wytarciem, wcieram w całe ciało oliwke i dopiero osuszam skóre.
Skóra pachnie i jest mięciutka jak kaczuszka!! :D
 

mariusz-LR

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
www.lrworld.com
Swietny balsam do ciała z Aloe Vera,wysoka zawartość aloesu sprawia że ten balsam jest wyjątkowy,polecam wszystkie produkty firmy LR ponieważ są wysokiej jakości,rewelka,pozdrawiam-info GG 1262674
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
aloes ma wiele zastosowań, a w kosmetyce to juz zadomowił sie na stałe, :) ... słyszałam, że dobre efekty lecznicze, oczyszczajace daje picie miąższu z aloesu, ale pewnie jst gorzki, brrr...! :p
Co do opalania, to solarium dawkuje bardzo rzadko, szkoda mi kasy na kosmetyczki i dermatolożki w przyszłości, Nicole Kidman ma porcelanową karnacje i ani jej w głowie iść do solarium, to jest jej atut, więc i ja tak zaczne mysleć, haha! póki co jak mam ochote na troche brązu (kobiety lubia brąz...) to wcieram balsam opalający, chociaz nie zawsze równo mi wyjdzie i jakies plamki sie pojawiają, :( a może wczesniej trzeba peeling zrobić, hm? :niepewny:
 

mariusz-LR

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
www.lrworld.com
aloes ma wiele zastosowań, a w kosmetyce to juz zadomowił sie na stałe, :) ... słyszałam, że dobre efekty lecznicze, oczyszczajace daje picie miąższu z aloesu, ale pewnie jst gorzki, brrr...! :p
Co do opalania, to solarium dawkuje bardzo rzadko, szkoda mi kasy na kosmetyczki i dermatolożki w przyszłości, Nicole Kidman ma porcelanową karnacje i ani jej w głowie iść do solarium, to jest jej atut, więc i ja tak zaczne mysleć, haha! póki co jak mam ochote na troche brązu (kobiety lubia brąz...) to wcieram balsam opalający, chociaz nie zawsze równo mi wyjdzie i jakies plamki sie pojawiają, :( a może wczesniej trzeba peeling zrobić, hm? :niepewny:
Jeśli chodzi o Aloesowy żel do picia to firma LR ma wyjątkowy,3 smaki (brzoskwiniowy,miodowy,pomarańczowy).Jako jedna z czterech firm na świecie ma certifikat jakości i czystości INSTYTUTU FRESENIUS,te żzele świetnie smakuja i naprawde rewelacyjnie działają na organizm,maja wiele zalet,więcej informacji udziele indywidualnie na e-mail lub GG 1262674
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
zel z aloesu? o tym to nie slyszalam
generalnie za aloesem nie przepadam :] kiedys cos mialam z aloesem to czułam jakby skóra była lepka :/ nie lubie tego
brrrr oliwek to juz wcale
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
apropo oliwek, jeżeli masz suchą skórę, spróbuj Płynu do kapieli z oliwką linia dla dzieci Nivea Baby, nawilża, łagodzi i chroni, ja biorę od mojej 5 miesięcnej Kasi i jestem zadowolona :p , albo o jeszcze jednym specyfiku z jej półki napisze o Mleczku intensywnie nawilżającym tez Nivea z naturalnymi lipidami Omega6, dobrze sie rozprowadza , szybko wchłania i pieknie wygląda dekold więc śmiało można roznegliżowac szyje...! :D
 

xlolax

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja lubie balsamy z avonu ;) ślicznie pachna ;p i lubie jeszcze z nivea;p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
ja to uwielbiam oliwki dla dzieci Johnson&Johnson :D zostało mi tak z dzieciństwa :D zapach rumiankowej jest po prostu mrrr :)
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
...ja staram sie nie uzywać kosmetyków Johnson&Johnson bo slyszałam, że często dzieci uczulają! :( Ale chusteczek nawilżających uzywam i jest ok. Jestem zadowolona z Nivea Baby i raczej ich nie zmienie! :papa:
 

miss_sunshine

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja używam pielegnującego mleczka Nivea do skóry bardzo suchej z olejkiem migdałowym i witamina E. Jest super na zime kiedy skóra bardziej się wysusza. Mam butle 400 ml, mleczko jest bardzo wydajne i pozostawia moja skore nawilzona na dlugo :)
 

siwa_ii

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdańsk
Ziaja kakaowa masło do ciała super nawilża moja skórę. Kiedyś używałam Nivei ale niestety po jakimś czasie dostałam od niego uczulanie
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
hm, uczulenia to zmora cywilizacji, mam znajomego który jest uczulony na swój własny pot, przegrane :niepewny: , ale trzeba z tym zyć.
Co do kosmetyków Nivea, to myślałam, że to jedyna firma, na którą nie narzekają uczuleniowcy, a tu prosze, głos w sprawie... :mruga: :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja na szczescie na niveę akurat uczulenia nie mam
ale miałam mgielkę do ciała z avonu (sss) i mnie całą skóra swędziala
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
łoooj :/ a ja myślę czy by nie kupić Nivea SOS... używała któraś z Was?
bo mi się od zimna trochę "suszy" skóra... :(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie mialam niestety
ale jezeli nie masz bardzo wrazliwej skory to ryzyko uczulenia jest znikome ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja nigdy nie miałam reakcji alergicznej na kosmetyki.
A co do dziecięcych - oj, zgadzam się. Cudowne są :)
Ja mam sporo próbek balsamów i na razie nimi się smaruję. Nie dość, że są świetne, to jeszcze za darmo :D
Oliwki? Mam masło do ciała, które czeka na rozpoczecie :)
 
Do góry