Balsam do ciała

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja też mam siostre
ale moja niestety co ma fajnego to wszystko przede mna chowa :/ nie wiem dlaczego, a moich rzeczy używa :/ wrrrrrrr
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
ja używam Garniera do pielęgnacji suchej skóry, za bardzo mi nie pomaga, ale nie mam już tak suchej skóry jak przed tem
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Niedawno to zrozumiałam :D Chciałam za wszelką cenę urosnąć, ale to było bez sensu. Nie jestem jakaś supermała, taka średnia. W samym środku chyba :)
greys_kelly - ile masz wzrostu?
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
czy ktos używał oliwki w zelu firmy farmona?

158cm :p nie jestescie ode mnie nizsze :)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Moja mama dostała wczoraj na urodziny balsam do ciała. Dove.
Jak sie nim posmaruje, to sprawdzę, czy jest skuteczny. Ale wiem już, że ślicznie pachnie. :)
 

siwa_ii

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdańsk
Avon jogurtowy balsam do ciała z malinami- ładnie pachnie ale średnio nawilża.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
lenulka - nie używałam...
Ja mam 165cm. Ale chyba urosłam, bo wszyscy mi to mówią :D Na razie jednak się nie mierzę, jakoś mi się nie chce :p
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
za siedmioma górami
ja dove summer glow :101: , jestem z natury bardzo jasna więc używam tego balsamu bo nie tylko pielęgnuje ale ładnie opala, i ładnie pachnie bo inne brązujące to tak sobie
 

aekia

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wrocław
aktualnie w użyciu mam 3 balsamy: Garnier czerwony (intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry)-ładny zapach, łatwo sie rozsmarowuje, spełnia swoją role-mogę polecić ^_^ , od czasu do czasu mleczko do ciało z AA (też do skóry bardzo suchej)dobrze nawilża, ładny zapach, ale jest bardzo tłusty ... a 3 to Dove ujędrniający, używam od czasu do czasu jak wpadnie mi w ręce. więc o właściwościach ujędrniających nie mogę nic powiedzieć, tylko tyle ża skóra po nim jest gładka..
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
czy ktos używał oliwki w zelu firmy farmona?

158cm :p nie jestescie ode mnie nizsze :)

No nie. Moja mam ma tyle wzrostu co Ty.

lenulka - nie używałam...
Ja mam 165cm. Ale chyba urosłam, bo wszyscy mi to mówią :D Na razie jednak się nie mierzę, jakoś mi się nie chce :p

Wcale nie jesteś taka niska :)
Trzy centymetry wyższa ode mnie :D

A balsamy ujędrniające powinny chyba ujędrniać, ale i tak nie dają takich efektów.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
3trufla to o wyszczuplającym wg opini producenta (Soraya - Body Lifting - wyszczuplający balsam do ciała)


"Zawiera unikalne połączenie substancji aktywnych „Contur Shape”, które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrniają i wygładzają skórę. Zapobiegają gromadzeniu się zbędnej tkanki szczególnie w okolicach ud, bioder, brzucha, ramion. Kompleks trzech roślin: dziki bez czarny, werbena pospolita oraz jambłusznik goździkowaty ma działanie wspomagające drenaż limfatyczny oraz eliminujące zatrzymywanie wody na poziomie tkanek. Posiada silne działanie przeciwzapalne oraz przeciwobrzękowe. Wyciąg z guarany uelastycznia, stymuluje mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się odżywiona, zdolna do szybkiej regeneracji, napięta i elastyczna, następuje przyspieszenie procesu lipolizy, czyli spalania tłuszczu. "


Serum Perfekcyjny Biust Bielenda
Sexy Look:

"Aksamitne serum z efektem powiększania i podnoszenia biustu. Innowacyjna formuła sprawia, że biust o rozmiarze A i B wspaniale się wypełnia i powiększa, natomiast biust o miseczce C i D podnosi się, ujędrnia i nabiera kuszących kształtów. Serum polecane jest osobom, które chcą uatrakcyjnić wygląd biustu, po dietach odchudzających lub przebytej ciąży.

Składniki aktywne
● Bio-bustyl TM - stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Wzmacnia skórę, zapobiega jej wiotczeniu, napina i ujędrnia naskórek.
● Złoto koloidalne - daje efekt zbliżony do zabiegu polegającego na wszczepieniu pod skórę cieniutkich niteczek złota, tzw. efekt złotych nici, które ujędrniają i liftingują zwiotczałą skórę.
● Kigelia Africana - ekstrakt z owocu afrykańskiej rośliny, znanej z właściwości powiększających i ujędrniających biust.
● Black Cohosh - egzotyczna roślina, pobudza powstawanie nowych włókien podporowych utrzymujących jędrność i napięcie skóry."


ten wyszczuplający działa, ale trzeba cwiczyć bo cudów nie bedzie, wsumie uzywam go bo fajna "aksamitna" skóa jest po nim, zreszta stosuje go tylko na łydki, wiec nie iwem jak działa na inne częsci ciała.
co do balsamów do biustu to nie mam pojęcia.
Heh najlepiej sama poszukaj swojego kosmetyku :)
 
Do góry