badania rutynowe u ginekologa

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
jake powinien wykonać lekarz badania rutynowe podczas wizyty u ginekologa?, czy tylko badanie cytologiczne, badanie piersi i standardowe badanie na koziołku? (aha dodam ze na kase chorych)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Badanie piersi i cytologia raz na pół roku. Chyba, że widzi potrzebę wcześniej. Poza tym ogólne badanie na samolociku. Wkłada wziernik i patrzy. ;) A potem wyjmuje wziernik i bada palcem. ;) I chyba tyle...
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A jabym nawet swojej "małej" nie pokazała. Wstydze się i juz
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Ja tam tylko mam nadzieję że nie będę musiała w przyszłym czasie iść a najlepiej to wogle nie iść :p
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ja jeszcze nie byłam. Najchętniej w ogóle bym nie poszła..ale wiem, że w przyszłości i tak mnie to nie ominie, ale jak narazie wolę o tym nie myśleć :p
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ja byłam niedawno to była moja pierwsza wizyta.
Jakoś nawet się nie denerwowałam...nie było tak strasznie ;)
Najlepiej wybrać ginekologa kobiete to chyba mniej krępujące jest ;) tak mi się wydaje.
To nie jest takie straszne :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja w ogóle stresowałam się za pierwszym razem jak nie wiem... a teraz nie chce chodzić nie dlatego , że się wstydzę tylko, że mnie ci lekarze wkurzają... ja im mówie , że coś mi dolega i boli a do nich to jak grochem o ściane... :/
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ja byłam niedawno to była moja pierwsza wizyta.
Jakoś nawet się nie denerwowałam...nie było tak strasznie ;)
Najlepiej wybrać ginekologa kobiete to chyba mniej krępujące jest ;) tak mi się wydaje.
To nie jest takie straszne :)

ale niby mężczyźni są bardziej delikatni. Tak słyszałam. Jak ja będę szła to przynajmniej na ten pierwszy raz pójdę do babki :p
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
ja często chodzę ze względu na to, że potrzebuję receptę na tabletki anty ;)
ostatnio do tego robiłam cytologie i jutro idę po wynik...
a co do ginekologów, to chodzę do mężczyzny, do kobiety bym w życiu nie poszła <_< są wredne odradzam...
jak do ginekologa, to tylko wam radzę do mężczyzny :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
a ja chodzę do "babki" i nie narzekam
śmiesznie się złożyło, że trafiłam do tej samej, do której chodziła moja mama gdy była ze mną w ciąży :) (a nazwiska mi nie polecała)
i wcale nie wredna :p

też ostatnio miałam cytologię
i jak wyniki lacunamoon?
 

stokrotka_85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Moimi ginekologami zawsze były kobiety, ale nie dlatego, że tak wybierałam - po prostu tylko takie ą u mnie w przychodni. Pierwsza lekarka była koszmarna! Przy pierwszym badaniu bez uprzedzenia wsadziła mi rękę prawie dołokcia - koszmar! Długo bałam się chodzić do ginekologa. Ale prawie pół roku zachciało mi się pigułek. I poszłam - na szczęście do cudownej pani. Miła, zabawna, dyskretna. Prawdziwy ideał ginekolożki :] .
 
Do góry