Baczki w "szpic"

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Witam. Jak wam sie podobaja baczki ścięte/przygolone w "szpic"? Jak sie do tego zabrac? Wczesniej mialem w "prostokat", sa jakies algorytmy?
ronaldo_stec.jpg
cristiano_ronaldo_press.jpg
Cristiano-Ronaldo4.jpg_e_742644eb773fdd467f65edf0ab1be8d2.jpg
cristiano_ronaldo_pilka_real_madryt_470.jpeg
EMP-6033034.jpg
ricardo-quaresma-wallpaper-18-300x477.jpg
 

Gabi0102

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
najlepiej niech zabierze się za to fryzjer :) a wygląda to dość ładnie :p
 
B

benjamima

Guest
jeśli masz odpowiednie włosy, to powinno do Ciebie pasować - w końcu to tylko baczki... chociaż może to wymagać częstego podgalania, bo włosy w tym miejscu szybko rosną :] no i samemu to będzie ciężko zrobić, lepiej niech się tym zajmie ktoś kto zna się na rzeczy :]
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Oj, udało mi sie! Jak na pierwszy raz to nie jest zle, jeszcze troche praktyki i bedzie perfect :) A na fryzjera nie bede wydawał, jak moge sam to zrobic ;]
 
B

benjamima

Guest
No to pogratulować zdolności manualnych ;) Zawsze sam się strzyżesz, czy tylko sobie modelujesz fryz? Bo w sumie to ryzykowna sprawa samemu się strzyc, można coś zepsuć no i nie będzie wesoło :pP
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Nie, nie. U fryzjera sie strzyge, ale baczki to nie problem, wiec nie bede na to pieniedzy wydawal ;p
 

Gabi0102

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To jak sobie sam z tym radzisz, to masz jakieś zdolności :p pogratulować :p a skoro nie strzyżesz sie u fryzjerów, to chyba miales jakies niemile przezycia? ;p
 
B

benjamima

Guest
Napisał, że tylko baczki u fryzjera, a strzyże się sam ;) Co w sumie jest podobnym wyjściem do mnie, też sobie czasem tak robię. Mam maszynkę do tego. Ale całego bym się nie obciął, bo to by wyszło kiepsko:p
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Dokładnie to co pisze benjamima :)
Juz mam niezłą wprawe i naprawde niezle sie to prezentuje :D
 

bangalo

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Napisał, że tylko baczki u fryzjera, a strzyże się sam ;) Co w sumie jest podobnym wyjściem do mnie, też sobie czasem tak robię. Mam maszynkę do tego. Ale całego bym się nie obciął, bo to by wyszło kiepsko:p

ja sie sam obcinalem i bylo ok. co prawda trzeba dysponowac dodatkowym lusterkiem zeby widziec co sie robi. ale generalnie, wizyta u fryzjera to zdecydowanie lepszy pomysl.

kiedys nosilem takie baczki i tez nie wiedzialem jak sie do tego zabrac. okazuje sie ze to w ogole nie jest trudne, robisz i juz :D
 
Do góry