Babskie "obrzydliwości"

gabinia

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Ponierzewo
Tak się zastanawiam. Często na tym forum krytykujemy facetów i ich brzydkie zachowania (dłubanie w nosie, obgryzanie pazurów, niechlujne mycie, stojące skarpetki).
Co Wy drogie Panie, damy, robicie brzydkiego, gdy nikt nie widzi i nie słyszy...?
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
No zdarza mi się bardzo rzadko co prawda, ale jednak, że jeśli nie mam w planach wyjścia z domu a mam dzień wolny to nie myję włosów bo mi się po prostu nie chce. Więc jeden dzień mam przetłuszczone nieco... Ale zdarza mi się to raz na kilka miesięcy albo jeszcze rzadziej...
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hahha jaki temat ^^ .
No nie wiem, ja nie mam takich obrzydlistw, poważnie.
Myję włosy, nie ogryzam paznokci , nie wiem jakie mogą byc obrzydlistwa. o_O
Nawet leginsów nie nosze. :D
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
hmm... :sexy: trochę tego jest xD
agusia, z tymi włosami to mam tak samo :D
a co do reszty... może lepiej nie będę bulwersować :p
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Z tymi włosami też tak mam, zwyczajnie jeśli nie muszę się nigdzie ruszać to mi się nie chce :p
Często w łazience zostawiam brudne patyczki do uszu. Po tym jak się umyję cały prysznic jest w moich włosach, co u reszty domowników wywołuje chęć wymiotowania, a ja zwyczajnie zapominam sprzątnąć. Często jeśli coś jem, to odkładam na bok, talerzyk papierek, i tak to sobie leży przez np miesiąc, bo ja przedtem albo o tym zapomnę, albo nie będę miała ochoty tego wynosić. Od czasu do czasu zdarzy mi sie dłubać w nosie ^^ Moja klawiatura, monitor i całe biurko są uwalone czekoladą, wszystkimi rodzajami napojów itd, bo tak jak coś jem przy komputerze to albo coś wyleje, albo wypluje, albo coś mi spadnie, i zwyczajnie nie chce sie już domyć xD

wystarczy. ;p
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
oo, a ja w łazience zostawiam kuuupę włosów! :D co ja poradzę na to, że mi wypadają :p lenię się!
 
M

Mia

Guest
przyszedł mi na myśl tekst Kominka na temat tego, ze kobiety nie robią kupy. czytał ktoś? szczerze mówiąc to mi sie czytac nie chce.

1)ja jestem straszna fleja. kocham malowac, gdy koncze cały pokój łącznie ze mna wygląda jak po grze w paint ball
2)jak mi sie sprzątac nie chce , śmieci wmiatam pod łóżko
3)jak ktos mnie rozsmieszy w nieodpowiednim momencie ,np gdy mam picie lub jedzenie w ustach,pluję po całym pokoju i ludziach znajdujacych sie w promieniu siły razenia
4)dłubie w nosie!jak wszyscy-i nie mówcie że nie-kazdy to robi nie wazne jak (husteczka czy palcem)a jednak każdy...
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
No, która dziewczyna jako pierwsza przyzna się do dłubania w nosie ?
bigsmilevi9.gif
tongueyu8.gif
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
a nie będziecie mnie wytykać palcami? bo mi się zdarza czasami :p Boże, co ja piszę :D
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Mia! chwała Bogu, już myślałam, że będę jedyna :D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
I jak to robicie ? Możesz powiedzieć, bo muszę przyznać, ze mnie to zaciekawiło.
bigsmilevi9.gif
Wkładacie palce w obie dziurki czy tylko w jedną ?
bigsmilevi9.gif
tongueyu8.gif


2)jak mi sie sprzątac nie chce , śmieci wmiatam pod łóżko
i czekasz aż sfermentuje ?
bigsmilevi9.gif


3)jak ktos mnie rozsmieszy w nieodpowiednim momencie ,np gdy mam picie lub jedzenie w ustach,pluję po całym pokoju i ludziach znajdujacych sie w promieniu siły razenia
Mam podobnie, to IMO dość normalne. jednak staram się unikać plucia na kogoś. Faktycznie bardzo obrzydliwe.
winkhp7.gif
Nie chciałbym być opluty jedzeniem przez kogoś.


BTW w temacie powinien być dopisek: "Jeśli teraz jesz to tego nie czytaj"
bigsmilevi9.gif
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
kurka...nie zauważyłam tego dopisku w temacie o jedzeniu i jem...
A tak na serio, to chłopcy się pewnie zdziwią ale my też dłubiemy w nosie, puszczamy bąki, i czasami robimy kupkę... Bo coś gdzieś czytałam że faceci myślą że my tego nie robimy... :D
 
Do góry