B-laze/Keneso czyli duży niezauważany potencjał?

limak2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko i blisko, wysoko i nisko...
B-laze/Keneso

Zaznaczam że to mój pierwszy tego typu opis, więc za wszystkie błędy i niedopatrzenia przepraszam;)

Kim jest B-laze/Keneso?
B-laze jest niezależnym producentem muzycznym i remixerem ( remixuje muzykę). Pochodzi on z Norwegii z miejscowości o pięknej nazwie Bleikvasslia. Swoją muzykę tworzy w programie FL Studio. Jak sam określa na swoim kanale na YT styl w jakim tworzy to Trance. Czy jest tak naprawdę każdy powinien ocenić sam.


Pokochałem jego muzykę gdy tylko usłyszałem utwór "Belly Jumper" który sprawił że poczułem szczęście (tak szczęście! Jego muzyka jest nacechowana pozytywnymi emocjami).

B-laze tworzy również pod pseudonimem Keneso. Są już to kawałki Hardstyl'owe, lecz nie powielają one schematów, są one na pewno inne od wszystkich ;)

Joy makers - Projekt B-laze, niestety się skończył na jednym utworze.

Moim zdaniem powinien być bardziej znany i znaleźć wydawce czy coś bo ma potencjał dobre pomysły i wykonanie, genialny styl ;) No ale pasja to pasja, za to go uwielbiam;)

Linki (wszystkie w 100% legalne jego muzyka jest darmowa i dziękował mi że ją rozpowszechniam (kontakt na YT)).

Strona internetowa (forum) : www.b-laze.net Oficjalna strona artysty
Profil na YouTube: http://www.youtube.c...Blazestalker100
Profil B-laze
Link do torrentu z utworami artysty (100% czysty i legalny więc proszę moderatora o nie usuwanie;) ) : Muzyka torrent

Zapraszam do zapoznania się z artystą;) I to nie jest reklama ja nic z tego nie mam;) Po prostu uwielbiam jego muzykę;D

Dziękuję i proszę o wypowiedzi na temat wyżej opisanego artysty;)

 
Do góry