AVON

damicom

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chciałam przestrzec wszystkich mających zamiar dokonać zakupu zestawu męskiego wraz z portfelem spacjalnie zaprojektowanego przez Christiana Lacroix dla firmy AVON. Zestaw dla Niego w którym znajduje się wola toaletowa, żel pod prysznicc, oraz portfel za cenę 109 zł. Rozczaruje wszytskich kupujących ( a sądze, że wiele osób chce zrobić prezent na święta z tego zestawu) dlatego, że pomimo pobrania opłaty przez firmę AVON za cały zestaw, otrzymacie państwo tylko wodę toaletową i żel pod prysznic, oraz przeprosiny, że portfel znajdzie się w następnej dostawie. Jest to nie prawda, albowiem osoba u której zamówiłam ponownie towar otrzymała towar ponownie bez portfela, natomiast znalazły się kolejne przeprosiny, że może w następnym zamówieniu portfel ten się znajdzie. W mojej ocenie jest to zwyczajne naciagąnie ludzi na dokonywanie zamówień, oraz bezprawne przywłaszczenie pieniędzy, stanowiących cenę portfela. Takie zamawianie może trwać teoretycznie bez końca. Zamawiałam ten zestaw w dobrej wierze, mając na celu otrzymanie go przed świetami. Obecnie nie wiem, czy w ogóle otrzymam taki portfel od firmy AVON, a zatem przestrzegam Was przed nieuczciwością firemy AVON. Tym bardziej, iż w następnym katalogu, znowu znajduje się zestaw z portfelem, którego nie otrzymacie. Pragnę dodać, iż w ubiegłym roku przed świętami, była podobbna sytuacja, kiedy zamawiałam zestaw parafinę z rękawicą. Parafinę otrzymałam, a rękawiczki nie. Przyszły one dopiero po świętach, a miał być to również prezent świąteczny.​

Oburzona klientka.​
 

Coffee

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hmm.. To często spotykane zjawisko. W oriflame (jestm konsultantką) jest tak samo. Dany przedmiot jest po prostu w "brakach". Ale dziwne, ze portwel cały czas jest w katalogu....
 

dorotkaxdd

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
firma AVON nikogo nie oszukuje...
to czy kosmetyk dojdzie czy jakas rzecz zalezy od okregu bo wiem tam produkty wysyłane sie znajduja... widocznie okreg nie przewidziłą tyle zamówien na ten zestaw z portfelem i dlatego nie zostal wyslany... w avonie nic nie ginie najwyzej wysla jak bedzie na magazynie jedynie pozostaje czekaj a z tego co mi wiadomo to tegaz jest jeszcze termin;]
pozdrawiam
 

dorotkaxdd

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
ale ten porfel dojdzie tylko kiedy bedzie na magazynie ... wiem bo sama jestem konsultanktka;p
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
A mój kuzynek na urodziny dostał z portfelem... może zależy w jakim mieście... :]
 

damicom

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
firma AVON nikogo nie oszukuje...
to czy kosmetyk dojdzie czy jakas rzecz zalezy od okregu bo wiem tam produkty wysyłane sie znajduja... widocznie okreg nie przewidziłą tyle zamówien na ten zestaw z portfelem i dlatego nie zostal wyslany... w avonie nic nie ginie najwyzej wysla jak bedzie na magazynie jedynie pozostaje czekaj a z tego co mi wiadomo to tegaz jest jeszcze termin;]
pozdrawiam

To co mówisz jest nie logiczne, gdyż w następnym katalogu świątecznyum znowu znajduje się zestaw z portfelem :/ , ponownie dokonano zamówienia i znowu tego portfela nie ma :( . Przed swiętami każdy chce zrobić prezent bliskiej sobie osobie i nie satysfakcjonuje mnie otrzymanie portfela na wielkanoc. W mojej ocenie twoja wypowiedz sugeruje, że pracujesz w AVON.
 

dorotkaxdd

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
pracujac w avonie mam z takimi przypadkami "na codzien"ze tak poweim ... katalog który dostajesz co 3 tygodnie podlega na cała Polske ale to głowne biuro podzielone jest na okregi z których wysyłane sa kosmetyki to czy dojdzie produkt zalezy własnie od tego czy ten produkt jest na magazynie danego okregu pod jaki podlega konsutnka/konsultant... Teraz jest jeszcze jeden termin zamóweinie to moze dojdzie
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
nigdy sie nie zawiodłam na avonie, trudno oceniac całą firmę i wszystkie zakupy przez jeden incydent, zreszta to wcale nie jest przesądzone ze nioe dostaniesz. Na Twoim miejscu skontakotwałabym sie osobiscie.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja dziś dostałam esa od mojej kumpeli, że nie ma spray nabłyszczającego do włosów, bo są braki. Ey, to po co umieszczali go w katalogu i robili nadzieje? ;(
 

lady_mimoza

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
pracujac w avonie mam z takimi przypadkami "na codzien"ze tak poweim ... katalog który dostajesz co 3 tygodnie podlega na cała Polske ale to głowne biuro podzielone jest na okregi z których wysyłane sa kosmetyki to czy dojdzie produkt zalezy własnie od tego czy ten produkt jest na magazynie danego okregu pod jaki podlega konsutnka/konsultant...
no dokladnie, też jestem konsultantką. katalogi są drukowane z góry wcześniej na całą polske, a kosmetyki są podzielone na okregi. po prostu było dużo zamowień i tego nie przewidzieli. już nie raz nie dostawalam kosmetyków z powodu braków w magazynie, ale zazwyczaj dosyłali z następną paczką, ew z jeszcze następną, ale zawsze były
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Ja kupuje w avonie u konsultantkii nie raz mam że jakiegoś kosmetyku nie ma dla mnie to jest na następny termin ;d
 

lily16

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krzesła...
Coz ja jeszcze nigdy nie zawiodlam sie na tej firmie, a dosc czesto korzystam z uslug konsultantki tej firmy :p
 
Do góry