Avon Czy Oriflame?

koka_81

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja zawsze zamawiałam z AVONu bo nie znalam konsultantek z oriflame...
ale moja konsultantka była baaaaaardzo ospała i czasem miesiąc trzeba było czekać na kosmetyki... porażka
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Szczerze to ja zamawiam kosmetyki iz AVONU I Z ORILAME:d

Jeśli chodzi o perfumy to uważam, zę oriflame to dobry wybór:p
Jeśli chodzi o balsamy, kremy szampony odżywki to tu wole AVON:)

ale to TYLKO moje skromne zdanie:D
 

kasik1991

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja tam wole Avon. niewiem moze z przyzwyczajenia, bo zamawiac juz dosc dlugo. kiedys chcialam zamowic w oriflame ale zawsze mialam jakiegos pecha i albo ten produkt sie akurat skonczyl albo przychodzil uszkodzony. to mnie tak jakos zrazilo do oriflame i jak narazie zostaje przy avon. ^_^
 

Stodolanka

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie lepszy jest ORIFLAME ale obie te firmy to ani nie mistrzostwo świata ani nie totalna chała - średnia półka i cenowo i jakościowo
 

majowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
To zależy ile w Twoich okolicach jest konsultantek i jakiej firmy - wiadomo jeśli mniej konsultantek to więcej klientek ;) a co do tego która firma lepsza to oceniam je na tym samym poziomie ;D po prostu w każdej z nich są inne kosmetyki i to zależy od tego czego się potrzebuje ;)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Avon :p to beznadziejna firma... balsamy są okropne, tworzy sie taka gesta... maz ktora nie chce wchlonac... blee
Oriflame górą :))
 

bezia75

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
zagłębie
Jestem konsultantką AVONU , i dla mnie avon jest lepszy, ale nie raz kupuję coś u tzw.konkurencji.Jedynie to kiedyś kupilam pomadkę nie pamietam jakiej lini, ale byla wstrętna bardzo wysuszała mi usta, a poza tym jednym epizodem nie narzekam.
W razie pytań dotyczących AVONU pytajcie! :) :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
W Avonie musisz zamówić za co najmniej 150zł by nie płacić za przesyłkę. W Oriflame możesz zamówić za 5zł. Co prawda, wtedy musisz wybrać kosmetyk, który zwalnia z opłaty, ale ja osobiście wolę zapłacić za kosmetyk niż za pudełko tekturowe.
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
dla mnie AVON jest lepszy... mam z niego śliczny błyszczyk, jest trwały o ładnym różowym kolorze z lekkim fioletowym połyskiem ;) śliczny... w sklepach takiego bym nie znalazła i tani... wtedy kosztował jakieś 7-8 zł :D
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
o tysiąc razy bardziej wole Avon ;) jakoś nie przekonałam się do Oriflame ..
 

saveta1

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Jestem konsultantką AVONU , i dla mnie avon jest lepszy, ale nie raz kupuję coś u tzw.konkurencji.Jedynie to kiedyś kupilam pomadkę nie pamietam jakiej lini, ale byla wstrętna bardzo wysuszała mi usta, a poza tym jednym epizodem nie narzekam.
W razie pytań dotyczących AVONU pytajcie! :) :)

To ja mam pytanie :p
Szukam dobrego pudru rozświetlającego do cery suchej. Oczekuje, że będzie się trzymał cały dzień ładnie rozświetlając cerę, czy masz coś godnego do polecenia? formia nie ma znaczenia, aha cena tak do koło 30 zł :).

A może coś takiego znajdę też w Oriflame?
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dobre są pudry z serii Giordani Gold. Moja mama ma perełki, ma cerę naczynkową z elementami suchej, chyba najbardziej wymagającą ze wszystkich typów cery. I jest bardzo zadowolona.
 

saveta1

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Dobre są pudry z serii Giordani Gold. Moja mama ma perełki, ma cerę naczynkową z elementami suchej, chyba najbardziej wymagającą ze wszystkich typów cery. I jest bardzo zadowolona.

Dzięki za odpowiedź :* przyjże im się dokładniej!
 

Asaroth

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
No właśnie to nie jest tablica ogłoszeń ;/
Lubię i Avon i Oriflame (z wskazaniem na to drugie).
Po maseczkach z Avonu i kremach zawsze mi coś wyszło na twarzy a raz nawet wylądowałam u dermatologa.
Orilame ma dobre kosmetyki, ale raczej dla starszych osób.
 
Do góry